Şimdi Ara

TOPİK AÇTIM BİRİSİ SAYFALARI SİLMİŞ!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR N95 ALDIM DİYE BİR TOPİK AÇTIM.BİR HATA SONUCU N95 İN DEĞİLDE BAŞKA MAKİNAYLA İLGİLİ RESİM GÖNDERMİŞİM.DAHA SONRA HATAMI ANLAYIP HERKESTEN ÖZÜR DİLEDİM VE RESİM KOYDUM.FAKAT BİRİSİ VEYA BİRİLERİ SAYFALARIMI ÇALMIŞLAR.ŞİDDETLE KINIYORUM. İSTEYEN VARSA TELEFONU İYİCE ÖĞRENDİM YARDIMCI OLABİLİRİM.

• bulunduğun ilin yada ilçenin,şehir girişindeki nüfus levhasının fotoğrafını n95 ile çekip buraya koyabilirmisin?
  • Ooooo kimleri görüyorumTopiğin duruyor.Ama kilitli.REvolver40'a Pm at açsın da konunu resim ekle bakalım
  • o kadar uğraşmaya gerek yok, bu topik açıkken monitörünü ( yazılar okunacak şekilde )çek..
  • Bu telefon hakkında merak edilenleri içerecek şekilde incelem yapmadığınız, kullanmak/almak isteyenleri ayrıntılı şekilde bilgilendirmediğiniz, detaylı şekilde bir inceleme yapmadığınız ve tüm bu sebeplerden ilgili konuda boş boş konuşmalar meydana geldiğinden için konunuz kilitlendi.
    Bence daha detaylı bir inceleme yaparsan ve fotoğraf/video örnekleri koyarsan kilitlenmez, bir daha da konum neden kilitlendi diye gereksiz konu açmazsın diye düşünüyorum
  • YAHU ARKADAŞLAR 3.VE 4. SAYFALARDA ÇEKTİĞİM FOTOLAR VARDI AMA O SAYFALAR AÇILMIYOR VALLA.
  • bu topiğin resmini çekmek çok mu zor, çek hemen upload et imageshack.us sitesine... bu sayede herkes şuanda elinde n95 olduğunu anlar...
  • Benden ufak bir oneri: gunluk bir gazetenin uzerinde N95 inin resmini cekersen ve foruma postalarsan, kimse bir daha bir sey demez. (Sanirim Sony digital makinen de var)
  • Beyler bırakın şunu yaa
  • sallayıp duruyo ya n95 var diye baktı millet n95 n95 diye meraklanıp duruyo bazı kendini bilmezlerde kendinde cihaz olmadığı halde forumu gereksiz yere kirletiyorlar

beni utandır
  • Revolver40 'a özel mesaj yolla
    İlgilenecektir.
    Ayrıca buraya da resim koyabilirsin
  • arkadaş yaklaşık 30 dakikadır bir foto koyamıyor monitörü veya gazeteyi çekmek zor olsa gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kircshoff Maxwell

arkadaş yaklaşık 30 dakikadır bir foto koyamıyor monitörü veya gazeteyi çekmek zor olsa gerek

@Kircshoff Maxwell senin mesajlara ne oldu ya?
  • Tamamdır kirşof:)
  • Dostum yap bi inceleme. Çok bekleyeni var bu telefonun
  • YA hani nerde N95 i olan şahıs.Hani almıştı.Bir foto çekmekten de mi aciz.Size bir şey söyleyeyim.Bence bu arkadaşın N95i falan yok.Belki de şu anda bi taraflarıyla bize gülüyor.Revolver40 kilitle abicim şurayı ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Dostum yap bi inceleme. Çok bekleyeni var bu telefonun

N95 gibi bir telefonun incelemesini okuyacağım kişi profosyonel bir kullancıı olmalıdır.
    Sıradan bir telefon kullanıcısının N95 incelemesine itibar edemem malesef
  • iki olası var;

1- N95 i var ama forumda inceleme yapmasını bilmiyor yada yapamıyor çünkü nasıl yapılacağını bilmiyor
    2- Şuan kıs kıs gülüyor aha işte böle

sanırım ben o inceleme yapamadan ben alıp yapacam gibi (2 sene sonra )
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXCALIBUR13

ARKADAŞLAR N95 ALDIM DİYE BİR TOPİK AÇTIM.BİR HATA SONUCU N95 İN DEĞİLDE BAŞKA MAKİNAYLA İLGİLİ RESİM GÖNDERMİŞİM.DAHA SONRA HATAMI ANLAYIP HERKESTEN ÖZÜR DİLEDİM VE RESİM KOYDUM.FAKAT BİRİSİ VEYA BİRİLERİ SAYFALARIMI ÇALMIŞLAR.ŞİDDETLE KINIYORUM. İSTEYEN VARSA TELEFONU İYİCE ÖĞRENDİM YARDIMCI OLABİLİRİM.

ya insanların canını sıkmaktan başka birşey yapmıyorsun ha

ya adam gibi inceleme yap tabi makinayı aldıysan...

ya da burda milleti aptal yerine düşürmeyi bırak.

bu telefonu bekleyen kaç kişi var forumda

• arkadas sıkılayıp duruo
    yada net kafede baglanıo telden pc ye atamıo dicemde wifi var telde baglan wifi den at yani
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.