Şimdi Ara

Top spin 5? --- *Top Spin 4'ü pc de oynadım*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
5.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4 aldık diye tenissiz kaldık. Bu haksızlık.. En sevdiğim oyunlardan biriydi Top spin 4.
    Yeni oyun yapmıyosanız Ps4 için çıkarın bari...

-----------------------

rpcs3 ps3 simulatörü ile Ts4'ü pc de oynadım. Full hd 60 fps. İnanın Tennis world tour ve 2020 çıkışlı Ao tennis 2 tırnağı olamazlar. Aralarında nesil farkı var ve grafikler bile aynı. Çok mutluyum şuan
    Daha sonra bilmeyenlere de anlatırım nasıl olduğunu şuan yatmam lazım iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 5 Şubat 2020; 0:23:37 >

• Arkadaşa dediği oyundan verin bir tane
  • Gerçekten bir Top Spin cikarsalardi güzel olurdu.
  • Hocam eski nesilde olmayan bazi seyler artik bu nesilde oldugu icin bazilari remastered Hd bilmem ne yapmaktan boyle guzelim eglence oyunlarini harcadilar.verdiler aksiyonu verdiler dlcyi. Verdiler indieyi. Olan boyle guzel seylere oldu.
    hatta sport champions gibi guzel bir move oyunu vardi.
    Ne olurdu sanki ps3 teki oyunlarla entegre olsaydi bu ps4 remastered indie edition konsolu? .

Ps3 te move la beraber cok iyi gidiyordu arkadaslarla
    ama iste ps3 duruyor ise orada oynayin?
  • Maalesef sattım.
  • en cok canimi sıkan seylerden birisi su modnation racers blur top spin birileri geldimmi oynamaktan en cok keyif aldigim oyunlardi bunlar yenisini cikarmiyolar bari remaster etseler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

en cok canimi sıkan seylerden birisi su modnation racers blur top spin birileri geldimmi oynamaktan en cok keyif aldigim oyunlardi bunlar yenisini cikarmiyolar bari remaster etseler

Valla hocam Blur, Blur diye yanıyom :D 4 gözle bekliyorum. Benim için efsane bir oyun...
  • senki kullanıcısına yanıt
    valla modnation bence ondan daha zevkliydi o gelse yeter banada hepsi gelsin direk geriye uyumluluk gelseydi keşke
  • quote:

valla modnation bence ondan daha zevkliydi o gelse yeter banada hepsi gelsin direk geriye uyumluluk gelseydi keşke
    Çok saçma ama gelmemesi çünkü alternatif yok. Var mı her hangi bir tenis oyunu ps4 de??
  • Top Spin efsane oyun ya bi çıkarmadilar hatta ps4 é tenis oyunu yok harbiden ayıp virtua tennisin yenisini yapsalar ne bilim ea grand slam tennis 3 yapsa ne güzel olur :( tek tenis oyunu gta 5 içinde ps4 de
  • joker1453 kullanıcısına yanıt
    onlar leş gibi ya top spin in yanında top spin bildiğin simulasyon gibiydi 1.5 saat aralıksız maç yaptığımı hatırlarım bence gelmesini istediğimiz oyunlar için bi şekilde sesimizi duyurmamız lazım en azından remaster etsinler
  • quote:

onlar leş gibi ya top spin in yanında top spin bildiğin simulasyon gibiydi 1.5 saat aralıksız maç yaptığımı hatırlarım bence gelmesini istediğimiz oyunlar için bi şekilde sesimizi duyurmamız lazım en azından remaster etsinler
    arkadaşlar top spin le ilgili bişeyler varmı ps4 tenis oyunu gelcek gibi duyurular yada keşke ps3 ümü satmasaydım inanılmaz oyundu
  • Sadece Top Spin değil EA bile yeni nesile Fifa Street, NBA Street, Skate ve Fight Night serilerinin devamını yapmıyor
  • joker1453 kullanıcısına yanıt
    Gelecegini pek sanmiyorum birincisi tenis seveni cok olan bir spor degil malesef satis konusunda beklenen etmiyi yapacagini sanmiyorum. Birde top spin turundeki en sim oyundu casual kitleyede pek hitab etmiyordu. Bu ikisini toplayinca bu oyunun gelmeyeegine inaniyorum artik
  • Her sene muhakkak bi tenis oyunu olurdu veya geliştirildi ama şimdiki nesilde neden 1 tane bile yok çok şaşırtıcı bence tenis seven insan çok top spin 4 de 60 70 vuruşluk rallilere giriyorduk onlineda başka hiç bi oyunda bu kadar zevk almamıştım yeniden ps3 almaya itecek bu top spin sevdası beni inş serverlarini kapamamislardir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Gelecegini pek sanmiyorum birincisi tenis seveni cok olan bir spor degil malesef satis konusunda beklenen etmiyi yapacagini sanmiyorum. Birde top spin turundeki en sim oyundu casual kitleyede pek hitab etmiyordu. Bu ikisini toplayinca bu oyunun gelmeyeegine inaniyorum artik

aslinda tenis dünyada en cok izlenen sporlardan birisi (Bir cok listede 4. sirada ve bazi listelerde basketboldan bile fazla)

Ama sorun su ki tenis seyirci profili pek öyle eline DS4 alip PS4 oynayacak gibi degil. Turnuvalara bakarsaniz ortayas ve üstü seyirci daha fazla , e tabi bu da popüler spor olmasina ragmen oyun gelistirmesi ve oyun satislarini etkiliyor.

Belki VR teknolojisini arkasina alip saglam bir PS4 oyunu cikabilir önümüzdeki zamanlarda. Böyle bir atilim sart..

• ariaven A kullanıcısına yanıt
    4. sıra yeterınce ıyı bır yer degıl ozellıkle herseyın satısa dayandıgı bır dunyada. buyuk turnuvaların ızlenmesıyle normal macların ızlenme oranları arasında ucurum kadar fark var. grand slamler kapalı gıse oynanırken normal maclarda bu oranı yakalamaları soz konusu bıle olamıyor. gunumuzde beyzbol amerıkan futbolu basketbol futbol normal sezon macları bıle kapalı gıse olarak oynanıyor.(tr yı saymamak lazım spor kulturumuz cıdden cok dusuk sevıyede) uzun yıllardır bısıklet, tenıs ve atletizm ızleyıcısı konumundayım ve ızlenımlerıme dayanarak bu spor dallarının oyun dunyasında ses getırme ıhtımalı olmadıgını soyleyebılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

4. sıra yeterınce ıyı bır yer degıl ozellıkle herseyın satısa dayandıgı bır dunyada. buyuk turnuvaların ızlenmesıyle normal macların ızlenme oranları arasında ucurum kadar fark var. grand slamler kapalı gıse oynanırken normal maclarda bu oranı yakalamaları soz konusu bıle olamıyor. gunumuzde beyzbol amerıkan futbolu basketbol futbol normal sezon macları bıle kapalı gıse olarak oynanıyor.(tr yı saymamak lazım spor kulturumuz cıdden cok dusuk sevıyede) uzun yıllardır bısıklet, tenıs ve atletizm ızleyıcısı konumundayım ve ızlenımlerıme dayanarak bu spor dallarının oyun dunyasında ses getırme ıhtımalı olmadıgını soyleyebılırım.
    Sırf Top Spin 4 için PS3 almayı düşünüyorum bazen, sonra 5. oyun çıkar ümidiyle vazgeçiyorum.
  • Top spin 5 ciksin 300 lira vermeye raziyim
  • Yok mu haber?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.