Şimdi Ara

TOP SPIN 4 (OYUN ÇIKTI !) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
8.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyun çok çok güzel olmuş. Demosunu PS3 te oynamıştım. Full sürümünü xboxda denedim. TV de maç seyrediyormuşsunuz hissini veriyor..
  •  TOP SPIN 4 (OYUN ÇIKTI !)

Oyunun demo'sunu oynama fırsatı buldum. işte ilk izlenimlerim:

Oyunun grafikleri Top Spin 3'e göre (TS3) daha güzel ve daha gelişmiş. Özellikle de tenisçilerin yüzleri, mimikleri, hareketleri vs gerçeğe çok yakın olmuş. TS3'te oyunun görsel yapısı zaten çok iyiydi, TS4 ile grafik moturu daha iyi optimize edilmiş görünüyor.

TS4'de en çok merak edilen nokta tabiki oynanış ve kontrol sistemi...
    Önceki oyunda elde edilen başarılı oynanış yapısı TS4 ile bir adım daha ileriye götürülmiş ve yeni bir "vuruş zamanlama göstergesi" getirilmiş. Topa vurmadan önce tuşa ne kadar süreyle basılı tutup bırakmanız gerektiğini ve vuruş hamlenizin ne derece doğru olduğunu yeni gösterge sistemi ile anlamak daha kolay olmuş. Örneğin karşıdan gelen topa vurmak için A'ya basılı tutup bıraktıktan sonra ekranda beliren soon, good, perfect gibi yazılar, zamanlamanızın başarılı olup olmadığını gösteriyor. TS3'de özelliklede alışma safhasında sıkıntı yaşayan kullanıcılar için bu yenilik harika olmuş diyebilirim. Bu seriyi bu denli popüler ve rakipsiz yapan nokta olan oynanış sistemi yine çok başarılı ve sizi oyuna bağlamaya yetiyor.

Daha fazla ayrıntıya girmeden özetlemek gerekirse TS4, tenis dünyasında simulasyon ağırlıklı yapısıyla yine rakipsiz olmuş. Türü seviyorsanız, TS3 bize yetmez diyorsanız Top Spin 4'ü kaçırmayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Arkadaşlar oyun çok çok güzel olmuş. Demosunu PS3 te oynamıştım. Full sürümünü xboxda denedim. TV de maç seyrediyormuşsunuz hissini veriyor..

kariyer modu hala mevcut değil mi?
  • kimse oynamıyor mu oyunu?
    3 gündür başından kalkamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

kimse oynamıyor mu oyunu?

Crysis 2 çıktığından çoğu kişi bu oyunu unutmuş durumda. 1-2 güne başlayacağım işte. Bu aralar Touhou Soccer'a acayip sarmış durumdayım. Tsubasa'nın Touhou evrenindeki karakterlerle yapılmış hali...
  • Arkadaşlar oyun resmi olarak çıktı mı ? Çıktıysa başlığı değiştireceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: efflake

Arkadaşlar oyun resmi olarak çıktı mı ? Çıktıysa başlığı değiştireceğim

Evet çıktı...

http://www.tothegame.com/x360-11936-top-spin-4-for-microsoft-xbox-360.html
  • Ben oynadım :)
  • 2 hafta sonra bende oynamaya başlayacağım çok severim Top Spin serisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

kimse oynamıyor mu oyunu?

Crysis 2 çıktığından çoğu kişi bu oyunu unutmuş durumda. 1-2 güne başlayacağım işte. Bu aralar Touhou Soccer'a acayip sarmış durumdayım. Tsubasa'nın Touhou evrenindeki karakterlerle yapılmış hali...

Touhou soccer'mı
    o ne yav
    xbla'ysa hiç heveslenmeyeyim

oyun normal'de aşırı kolay ve bayık oluyor
    hard ilk başladıktan sonra ideal, sinir harbi rally'ler oluyor maç esnasında

kariyer modu'da 3'de ki gibi aynen devam

• valla ben çok beğendim oyunu...dün ölesine bir bakim dedim 3 saat oynamışım...ama aradaki videolar daha fazla olabilirmiş..birde yakın plan bakıldığında kollar bacaklar biraz kötü olmuş..ama çok çok zevkli bir oyun...bana yeni bir sporu sevdirmeye sebep oldu valla..unutmadan bence hard moddan aşağısı pek zevkli değil..hard dan başlamanızı tavsiye ederim
  • Beyler xbox demoda değişik kamera açıları vardı.(tv,tv close,zoom,zoom far,tv far ) Full oyunda kaç adet kamera açısı var acaba ?
    PS3 full sürümde sadece 3 adet kamera açısı var. XBOX oyununa özel kemera açıları mı koymuşlar ?

Bide her iki konsolda deneyen arkadaşlar grafiksel açıdan fark hissediliyor mu ?
    2K nın diğer oyunu NBA 2K11 PS3 te AA yönünden baya gerideydi.
  • Takma kafana böyle basit şeyleri oyundan zevk almaya bak.
  • Kafaya takmayla alakası yok. Eğer xbox ta daha iyiyse ve kamera açıları konusunda avantajı varsa onada çekeriz :) Yolumuza onla devam ederiz.
    Kaldı ki böyle şeyleri kafaya takmasak hala ataride super mario oynuyo olurduk.
  • Bende oynadım oyunu ve hayran kaldım resmen. Animasyonlar oyuncuların hareketleri mimikleri vs. çok gerçekçi olmuş, grafikler zaten kusursuz. Arkadaşların dediği gibi Hard'da başlanması gerekiyor oyuna. Kariyer modda bi turnuva maçının finalinde adamı 10-0 yendikten sonra bende Medium'dan Hard'a aldım oyunu şimdi çok daha zevkli oldu.

@action_figure
    Saydığın bütün kameralar Xbox versiyonunda var.
  • oyunu karşılılı 2 kişi veya 2v2 gibi oynayabiliyomuyuz
  • Controller karisik geldi bana

Rb , Lt, sag analog ne ise yariyor ???

Biri aciklaya bilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 22 Mart 2011; 22:28:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Controller karisik geldi bana

Rb , Lt, sag analog ne ise yariyor ???

Biri aciklaya bilir mi

analog sadece power servis atıyor
    lt+x drop shot atıyor, yani file dibine kesiyor topu
    rb ise servis atarken basılı tutulursa servisten hemen sonra fileye hareketleniyor, normal rally esnasında da direk fileye gidiyor aryrıca. bir de academy'de rbye basılı tutup vurma vardı ama ne olduğunu çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 22 Mart 2011; 23:37:22 >
  • sağ analog süper beyler
    servisleri öyle atın derim
    sağ analogu aşagı itin bırakın, servis atmaya başlıyor top yükseğe geldiğinde yine sag analog ile ileri sağa yada sola itin analogu ama uzun süreli değil,zamanla alışırsınız,hayvan gibi servis atabiliyorsunuz öyle

birde topa vururken sol analogu aşagı çapraza filan itince çok fena yerlere vuruyor ama tabi good yada perfect vuruşlarda daha etkili,öbür türlü auta atma ihtimaliniz yüksek

dün baya online oynadım,millet uçmuş gitmiş,overallar çok yüksek,bende kariyer modunu easy ye aldım ki hem maçlar çabuk biter hemde daha çok xp kazanıp adamı geliştiririm,mutlaka işe aldıgınız hocaların verdiği görevleri yapın onlar özelliklerinizi 4 er 5 er arttıryor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.