Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
3.738
Cevap
70
Favori
164.666
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ
Giriş
    267 Mesaj

Yazıcımız şu anda bir özel servisin elinde, iade etmelerini talep ettim. Cihazı iade aldıktan sonra öncelikle sizi arayacağım. Tamir olursa öncelikle bu alternatifi deneyelim. Teşekkürler desteğiniz için.
    |
    |
    endlessend kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: oyyen

Yazıcımız şu anda bir özel servisin elinde, iade etmelerini talep ettim. Cihazı iade aldıktan sonra öncelikle sizi arayacağım. Tamir olursa öncelikle bu alternatifi deneyelim. Teşekkürler desteğiniz için.
    rica ederim o özel servisin yapamadığı bir hata mı arızanın ne olduğunu söylediler?

Kağıt çekmecesi kırılmıştı. Onu değiştirmek için servis verdik. Ürün servisten döndükten sonra her çıktıdan sonra temizlik yapmaya çalışıyordu ve yazdırma hatası veriyordu. Cihazın çekmecesini değiştiren servis muadil toner kullandığımız için cihazın kalibrasyon yapamadığını söylediler. Ben bu durumda cihazı geri verdim ve gerekirse bedeli mukabili sorunu giderim dedim. 5 haftadır cihaz serviste ve orjinal toner bulup yapamadıklarını söylediler. Ben de sizin yorumunuzdan sonra cihazın iadesini talep ettim. Yabancı sitelerde aratınca bu sorunun toner dışında kağıt alamama vs gibi sebeplerden olabileceğini okudum. Cihazı alır almaz size teslim etmek için iletişime geçeceğim. Umarım cihazı tamir edebilirsiniz.
    |
    |
    endlessend kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: oyyen

Kağıt çekmecesi kırılmıştı. Onu değiştirmek için servis verdik. Ürün servisten döndükten sonra her çıktıdan sonra temizlik yapmaya çalışıyordu ve yazdırma hatası veriyordu. Cihazın çekmecesini değiştiren servis muadil toner kullandığımız için cihazın kalibrasyon yapamadığını söylediler. Ben bu durumda cihazı geri verdim ve gerekirse bedeli mukabili sorunu giderim dedim. 5 haftadır cihaz serviste ve orjinal toner bulup yapamadıklarını söylediler. Ben de sizin yorumunuzdan sonra cihazın iadesini talep ettim. Yabancı sitelerde aratınca bu sorunun toner dışında kağıt alamama vs gibi sebeplerden olabileceğini okudum. Cihazı alır almaz size teslim etmek için iletişime geçeceğim. Umarım cihazı tamir edebilirsiniz.
    eğer kendi servisine gönderdiyseniz yada yapamadıkları cihazlarda hep aynı şeyi söylerler. bizde orjinal boşları ve orjimal boştan doldurduğumuz tonerleri istemediğiniz kadar var onlarla test ederler vede renklilerde muadil satmayız hatta muadil vermek çok daha uğraşsız ve daha karlıdır. ancak renklilerde muadil satmıyoruz.ancak şunda doğruluk payları var ki oda renklilerde muadil değil orjinal boştan yenilenmiş toner çok daha verimli ve sorunsuzdur. biz dolum görmemiş orjinal boştan yenileyerek müşterilere toner veriyoruz. siyah laser cihazlarda muadil veriyorken renklilerde bu şekilde yapıyoruz. siz cihazı bize gönderin yada çok uzak değilseniz arkadaşlarım gelsin cihazınızı götürüp arıza detayını ve ne kadar tutacağını size bildirsin. bana ceptende ulaşabilirsiniz özelden gönderirim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    252 Mesaj
    aylık baskı kapasitesi: 100

-renkli gereklimi: hayır

-çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi): hayır

-fiyat aralığı: ev ortamın da kullanılacağı için fiyat ne kadar aşağı olursa iyi olur.

-wifi gereklimi: Evet ama olmasa da olur.

-fax gereklimi: hayır

-dolum yaptırılacakmı?: evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: fatii_32

aylık baskı kapasitesi: 100

-renkli gereklimi: hayır

-çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi): hayır

-fiyat aralığı: ev ortamın da kullanılacağı için fiyat ne kadar aşağı olursa iyi olur.

-wifi gereklimi: Evet ama olmasa da olur.

-fax gereklimi: hayır

-dolum yaptırılacakmı?: evet
    ilk önerim canon 6030 olur ancak pahalı daha ucuz derseniz toneri biraz daha maliyetli olan (yaklaşık %25 daha fazla) hp 102 yide tercih edebilirsiniz.
    |
    |

Wifi özelliği olmalı

Çok fonksiyonlu olsada olur olmasa da olur

Fiyat aralığı maks 1500 tl

Kağıt baskı yapıldığı zaman şekilden şekile girmemeli. Yani yapısını korumalı yumuşamamalı.

Dolum yaptırabileceğim rahat bir yazıcı arıyorum tavsiyeniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11Omeer -- 12 Temmuz 2018; 19:36:23 >

-renkli gereklimi : Evet

-çok fonksiyonlu mu : Evet (tarayıcı ve fotokopi özelliği olsa iyi olur)

-fiyat aralığı : Çok pahalı olmasa yeter

-wifi gereklimi : evet

-fax gereklimi : Hayır

-dolum yaptırılacakmı: Dolum yada muadil toner destekleyen bir ürün olsa yeter.

Orijinalden alıntı: bahtszbdvi

Merhaba, tarayıcılardaki ipm değeri nedir? Yüksek olursa daha hızlı tarar anlamına mı geliyor?
    image per minute kısaltması. İki yönlü tarama yapan tarayıcı ve iki yönlü baskı yapabilen yazıcılar için bu tabir kullanılıyor. Zira page yani sayfa arkalı önlü iki sayfadan oluşuyor. Bu sayı ne kadar yüksek ise o derece hızlıdır. Daikada 30 ipm değeri 15 sayfa arkalı önlü tarama demektir.
    quote:

Orijinalden alıntı: saygi

image per minute kısaltması. İki yönlü tarama yapan tarayıcı ve iki yönlü baskı yapabilen yazıcılar için bu tabir kullanılıyor. Zira page yani sayfa arkalı önlü iki sayfadan oluşuyor. Bu sayı ne kadar yüksek ise o derece hızlıdır. Daikada 30 ipm değeri 15 sayfa arkalı önlü tarama demektir.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.
    |
    |

Ofis için

Aylık 50-100 sayfa arası ( Ama bir toner de 5000-6000 sayfa çıkarsın )

Wifi gerek yok.

Dolumu hesapli olsun. Kullanmayinca donmasin.

Renkli: Evet

Fax: Hayir

Tarayıcı: Hayır

Çok fonksiyonlu: Hayir

BÜtçe: piyasayı bilmediğim için bir fiyat söyleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiPeRVA -- 27 Temmuz 2018; 10:53:30 >
    Tarayıcı: Evet
    Faks: Evet
    Çift taraflı baskı: Evet
    Ethernet: Evet
    WİFİ: Olmasada olur

Dolum ve muadil toner ücreti uygun olmalı ve tarama, çıktı işlerini hızlı yapmalı.

Teşekkürler.

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Parn

Hp laserjet pro200 M276nw için muadil toner ücreti alabilir miyim

Teşekkürler
    özelden cevapladım. iyi günler...
    |
    |

Orijinalden alıntı: bahtszbdvi

Bütçe: 1500 TL
    Tarayıcı: Evet
    Faks: Evet
    Çift taraflı baskı: Evet
    Ethernet: Evet
    WİFİ: Olmasada olur

Dolum ve muadil toner ücreti uygun olmalı ve tarama, çıktı işlerini hızlı yapmalı.

Teşekkürler.
    en önemli faktörü yazmamışsınız renkli gereklimi değilmi renkli olarak şu anda toneri sorunsuz dolabilen ve toner fiyatı ekonomik olan öodel yok siyah olduğunu varsayarak canon 244dw yada canon 416dw modellerini öneririm. hem çift taraflı yazdırma hemde wifilidir.

endless bilgisayar -ender şen
    0532 747 33 61
    |
    |

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

Merhaba,

Ofis için

Aylık 50-100 sayfa arası ( Ama bir toner de 5000-6000 sayfa çıkarsın )

Wifi gerek yok.

Dolumu hesapli olsun. Kullanmayinca donmasin.

Renkli: Evet

Fax: Hayir

Tarayıcı: Hayır

Çok fonksiyonlu: Hayir

BÜtçe: piyasayı bilmediğim için bir fiyat söyleyemiyorum.

şu anda öyle tek bir tonerle o adette çıktı alacak dolumu yada muadili sorunsuz ekonomik olacak model sadece hp 570 dn var oda aylık 50-100 sayfa için fiyatı ağır gelir.(yaklaşık 5000t.l. civarı) onun yerine daha makul fiyatlı toneri %5sf. yoğ. ile 1800sayfa civarı asan canon lbp 7660 modelini öneririm.

endless bilgisayar-ender şen
    0532 747 33 61
    |
    |

Orijinalden alıntı: Grasyas01

aylık baskı kapasitesi : 20-30 (Siyah Beyaz- Renkli)

-renkli gereklimi : Evet

-çok fonksiyonlu mu : Evet (tarayıcı ve fotokopi özelliği olsa iyi olur)

-fiyat aralığı : Çok pahalı olmasa yeter

-wifi gereklimi : evet

-fax gereklimi : Hayır

-dolum yaptırılacakmı: Dolum yada muadil toner destekleyen bir ürün olsa yeter.

şu anda dolumu sorunsuz ve çok fonksiyonlu renkli laser o özelliklerde uygun fiyata laser cihaz yok malesef eğer tarayıcıdan vazgeçerseniz canon lbp7660 modelini öneririm dolumu sorunsuz ve ekonomiktir.

0532 747 33 61
    |
    |

Orijinalden alıntı: 11Omeer

Günlük basılacak sayfa ortalama 30 yaprak. Baskıyı genellikle çift taraflı yaptıracağım için 50-60 sayfa diyebiliriz. Renkli veya siyah beyaz fakat büyük çoğunlukla renkli basılacak.

Wifi özelliği olmalı

Çok fonksiyonlu olsada olur olmasa da olur

Fiyat aralığı maks 1500 tl

Kağıt baskı yapıldığı zaman şekilden şekile girmemeli. Yani yapısını korumalı yumuşamamalı.

Dolum yaptırabileceğim rahat bir yazıcı arıyorum tavsiyeniz nedir?
    sizede canon lbp7660 öneririm.

0532 747 33 61
    |
    |

bende canon mg-3550 yazıcı var. tanklı sistemli almıştım, hava yapma gibi sorunlardan bezdiğim için söktüm sistemi. birkaç kez kartuş alıp doldurarak kullandım ama bir süre sonra o da masraflı gelmeye başladı.

muadil kartuşunu da bulamıyorum. yeniden tanklı sistem mi kurdursam, 150 tl civarına 2'li kartuşunu alıp sonra doldurarak idare mi etsem, artık yeni bir yazıcı mı alsam kararsızım. çift taraflı ve renkli yazdırma benim için önemli. wi-fi, fotokopi, tarayıcı çok da önemli değil. şimdiden teşekkürler.
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.