Şimdi Ara

::: TOMORROWLAND 2017 ::: (Etkinlik tamamlandı) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.458
Cevap
11
Favori
32.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ::: TOMORROWLAND 2017 ::: (Etkinlik tamamlandı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

::: TOMORROWLAND 2017 ::: (Etkinlik tamamlandı)

Guzel olmus hocam ama turk bayragini tomorrowland ambleminin icine sigacak sekilde daha mi guzel dururdu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imakenya dragons -- 27 Nisan 2017; 16:38:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

quote:

Guzel olmus hocam ama turk bayragini tomorrowland ambleminin icine sigacak sekilde daha mi guzel dururdu acaba

O da var ama onu Tshirte bastıracağım:))

• Ses sistemini yeniledim. Sanırım Tomorrowland zamanı değişik şeyler olacak
  • quote:

quote:

quote:

merhaba.
    hilal yukarıya bakıp gözün içindede yıldızı yerleştirirseniz daha güzel olabilir...

• Birşey sormak istiyorum internette uzun süre araştırdım ama sağlıklı bir bilgi bulamadım. 21-22-23 arasında orada bulunmak için ne kadar ödememiz gerekiyor. Bu sene geçti seneye ona göre planlarım arasına koymayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilet 1800 tl 3 gun konser + cadir konaklamali full pass

ucak pasaport vize 2k

• quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

bilet 1800 tl 3 gun konser + cadir konaklamali full pass

ucak pasaport vize 2k

peki sizce sziget + exit mı yoksa sadece tomorrowland mi? aşağı yukarı aynı fiyatlara denk gelecek.ilk defa yurtdışına sadece festival için çıkacağım hangisi mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

quote:

bilet 1800 tl 3 gun konser + cadir konaklamali full pass

ucak pasaport vize 2k

peki sizce sziget + exit mı yoksa sadece tomorrowland mi? aşağı yukarı aynı fiyatlara denk gelecek.ilk defa yurtdışına sadece festival için çıkacağım hangisi mantıklı olur.

Sziget müzikten öte kültürel bir festival. İçerisinde bir çok tarz müzikle beaber, sirk gibi dans alanları ve eğitimleri gibi bir çok etkinlik barındırıyor. 7 gün sürüyor olması da bir avantaj.

Ben sigara ve illegal bir şey kullanmama rağmen çıkardığım bütçe festivalden bir gün önce Antwerp te, bir gün festival den sonra Brüksel de kalmak üzere 6000-7000 tl dir.

Bu tamamen orada ne yiyeceğinize, alkol alıp almayacağına göre ve store dan beğendiğiniz bir şapkayı alıp almayacağınıza göre değişir. Sadece uçak biletini THY den 1100 tl ye aldım. Farklı yöntemler mevcut olup daha ucuza da gelebilir bilet.

Sorunuza gelirsek Tomorrowland Elektronik müzik ağırlıklı bir festivaldir, Sziget her tarzı bünyesinde barındırmayı amaçlıyor ve daha uzun sürüyor. Masraf ne olursa olsun Tomorrowland e göre daha az olacaktır. Tomorrowland ortamı bir kere de olsa görülmeye değer. Sziget benimde listemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 2 Mayıs 2017; 13:15:33 >

• Bu arada vize sorununuz yok ise EDC ve Ultra Miami ye de bakmanızı öneririm. Ultra line up olarak Tomorrowland' i geçti bana göre.
  • arkadas cevaplamis muzik tarzina bagli. tml tamamen djler uzerine kurulu. edm seviyosan tml. veya ekim ayinda hollanda da amf yapabilirsin. ben amf yi tml den de ultra dan da daha cok begeniyorum. ama tml ve ultra da illa gidilip gorulmesi gereken yerler. bu tarz festivallere gidilecekse sadece otel festival ucak hessbi yapilmamali. yaninda ekstra dan en az 2k para bulunmali. yeme icme ozellike alisveris yaparsk keyifli dakikalar gecirmelisin. kafan rahat olmali. 3 kurus para olupta hepsini sonuna kadar bilet ucak almaya baglamamalisin. eglenmeye gidiyosun kafan rahat olmali.

tidus sen gidiyosun dimi. su tml shoptan biseyler aldirtmak istesek nasil olur. tisort bileklik falan almak istiyorum. bileklikler gerci pahali ama kaliteliyse verilir onu gorup dokunmadan bilemem ama en azindan tisortler baskiya gore begenip aldirtabilirim parasini da sana vererek. ugrar misin tml shopa. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: selahattın ısık

quote:

quote:

quote:

merhaba.
    hilal yukarıya bakıp gözün içindede yıldızı yerleştirirseniz daha güzel olabilir...

Hojam illuminatinin bile bi gruru var yapma boyle seyler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadas cevaplamis muzik tarzina bagli. tml tamamen djler uzerine kurulu. edm seviyosan tml. veya ekim ayinda hollanda da amf yapabilirsin. ben amf yi tml den de ultra dan da daha cok begeniyorum. ama tml ve ultra da illa gidilip gorulmesi gereken yerler. bu tarz festivallere gidilecekse sadece otel festival ucak hessbi yapilmamali. yaninda ekstra dan en az 2k para bulunmali. yeme icme ozellike alisveris yaparsk keyifli dakikalar gecirmelisin. kafan rahat olmali. 3 kurus para olupta hepsini sonuna kadar bilet ucak almaya baglamamalisin. eglenmeye gidiyosun kafan rahat olmali.

tidus sen gidiyosun dimi. su tml shoptan biseyler aldirtmak istesek nasil olur. tisort bileklik falan almak istiyorum. bileklikler gerci pahali ama kaliteliyse verilir onu gorup dokunmadan bilemem ama en azindan tisortler baskiya gore begenip aldirtabilirim parasini da sana vererek. ugrar misin tml shopa. :)

Tabi olur benim için sıkıntı yok fakat TML shop ta şapka dışında kalan ürünleri beğenmiyorum. Hele o bileklikler 60 Euro fiyatı var hiç bir özelliği yok. Ülkemizde döviz kurunun fazla olmasından dolayı çok yüksek fiyata geliyor. O paranın beşte birine bir yere yaptırabilirsiniz aynısını.

T-Shirt dizayn olarak beğendiğim yok. Geçmişte aldığım bir tane vardı o fena değil 2014 modeli yeni modeller çok sıradan.
    Tomorrowland amblemini seviyorsanız tek şapka tavsiye edebilirim. Şapka da şu an internet sitesindeki güzel modeller sold out durumda. 2017 ye özel yenilerini orada çıkaracaklar büyük ihtimalle, güzel olanlar hemen tükeniyor o yüzden 2-3 model alternatifli olması lazım ki biri biterse diğerini size alayım.

Şu model güzel gibi ama 200 TL ye denk geliyor:

https://store.tomorrowland.com/collections/caps/products/music-our-freedom

• quote:

quote:

arkadas cevaplamis muzik tarzina bagli. tml tamamen djler uzerine kurulu. edm seviyosan tml. veya ekim ayinda hollanda da amf yapabilirsin. ben amf yi tml den de ultra dan da daha cok begeniyorum. ama tml ve ultra da illa gidilip gorulmesi gereken yerler. bu tarz festivallere gidilecekse sadece otel festival ucak hessbi yapilmamali. yaninda ekstra dan en az 2k para bulunmali. yeme icme ozellike alisveris yaparsk keyifli dakikalar gecirmelisin. kafan rahat olmali. 3 kurus para olupta hepsini sonuna kadar bilet ucak almaya baglamamalisin. eglenmeye gidiyosun kafan rahat olmali.

Tabi olur benim için sıkıntı yok fakat TML shop ta şapka dışında kalan ürünleri beğenmiyorum. Hele o bileklikler 60 Euro fiyatı var hiç bir özelliği yok. Ülkemizde döviz kurunun fazla olmasından dolayı çok yüksek fiyata geliyor. O paranın beşte birine bir yere yaptırabilirsiniz aynısını.

T-Shirt dizayn olarak beğendiğim yok. Geçmişte aldığım bir tane vardı o fena değil 2014 modeli yeni modeller çok sıradan.
    Tomorrowland amblemini seviyorsanız tek şapka tavsiye edebilirim. Şapka da şu an internet sitesindeki güzel modeller sold out durumda. 2017 ye özel yenilerini orada çıkaracaklar büyük ihtimalle, güzel olanlar hemen tükeniyor o yüzden 2-3 model alternatifli olması lazım ki biri biterse diğerini size alayım.

Şu model güzel gibi ama 200 TL ye denk geliyor:

https://store.tomorrowland.com/collections/caps/products/music-our-freedom

bayadır bakmıyordum bir çok ürün sold out olmuş. bence tml vakti ya tekrar stok eklenir, ya da yeni ürünler eklenir, ya da vardır belki siteye koymuyorlardır, mağazaya gittiğinde belki daha çok çeşit görebilirsin. vay anasını sabah bakmıştım siteye bi tişört vardı, şimdi tekrar baktım onu da kaldırmışlar. temmuz ayına doğru tekrar siteye bakarım almanı istediğim bir şey olursa özel mesajdan rahatsız ederim. şapkalar güzel hocam o attığın şapka en iyisi en kalitelisi gibi gözüküyor. ben şapka kullanmıyorum, hiç takmam şapka, sen kullanıyorsan efsane şapka bence. istanbulda tak herkes bakar aşık olur :) ICONIC SUEDE CAP isminde var o da güzel ama renk iddialı açık renk herkese yakışmayabilir. MUSIC OUR FREEDOM koyu renk sırıtmaz her türlü yakışır

• istanbul'da Tomorrowland fln çok anlayan yok. Benim kolumda dövmesi var illuminati mi o göz nedir diye soruyorlar :))
    Bende 2015 e özel üretilen pembe şapka var şu ana kadar en beğendiğim modeli o. Hatırlıyorum ilk gün almıştım sold out olmuştu, ikinci ve üçüncü gün karaborsaya düştü millet çevirip 5 katı fiyat teklif ediyordu alabilmek için.

Burada kimse yüzüne bakmaz ayrı konu :))) İşim gereği günlük yaşamda takım elbise giysemde etkinliklerde seviyorum şapka takmayı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 4 Mayıs 2017; 8:36:37 >
  • İlk Line-up lar açıklandığında Ümmet Özcan weekend 2 de yoktu. Şimdi Smash The House sahnesine eklemişler
    Türk Bayrağını göndere çekicem onun setinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eray-E -- 12 Mayıs 2017; 10:17:14 >
  • quote:

istanbul'da Tomorrowland fln çok anlayan yok. Benim kolumda dövmesi var illuminati mi o göz nedir diye soruyorlar :))
    Bende 2015 e özel üretilen pembe şapka var şu ana kadar en beğendiğim modeli o. Hatırlıyorum ilk gün almıştım sold out olmuştu, ikinci ve üçüncü gün karaborsaya düştü millet çevirip 5 katı fiyat teklif ediyordu alabilmek için.

Burada kimse yüzüne bakmaz ayrı konu :))) İşim gereği günlük yaşamda takım elbise giysemde etkinliklerde seviyorum şapka takmayı :)

Hojam bende allahin izniyle deadmau5 dövmesi yaptiracam.tam da dirsegin üstünde ön tarafta olacak.kirmizi-beyaz mautrap olacak super gorunecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Eray-E

İlk Line-up lar açıklandığında Ümmet Özcan weekend 2 de yoktu. Şimdi Smash The House sahnesine eklemişler
    Türk Bayrağını göndere çekicem onun setinde

Ümmet babaaaa ümmetine kurbannnnn

Edit:bu sene bi cakallik yapip djmag oylamasini twitter üzerinden çift kullanacam."turkish the light" adi altinda türkleri siralayacam buraya eklerim altuntas konusunu acinca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 12 Mayıs 2017; 11:23:25 >

• Dövme konusu çok hassas hocam bundan 40 yıl sonra görünce anlam ifade edecek ve sıkılmayacağınız bir şey olmasını öneririm. Görüntüsünden ziyade anlam taşıması da çok önemli. İyi düşünüp en iyi kararı vermenizi temenni ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 12 Mayıs 2017; 12:41:12 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.