Şimdi Ara

::: TOMORROWLAND 2017 ::: (Etkinlik tamamlandı) (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.458
Cevap
11
Favori
32.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 12 Ağustos 2017; 16:44:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armin ağlamış ya. Dayanamadım bende ağladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.5 saat bende ayakta kalsam aglardim

• Hala dinlerim

• Arkadaşlar videolarımı yeni yeni yükleyebiliyorum youtube ye burada da birkaçını paylaşmak istedim.

• tidus kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ne mutlu sana 👍🏼

• Dünyanın en iyi DJinin belirlendiği DJMAG oylaması için oyunuzu kullandınız mı?

Oyunuzu kullanın ve konuda yerinizi alın.

Sonuçların açıklanacağı ve muhteşem DJ performanslarının yapılacağı geceyi birlikte takip edelim.

https://forum.donanimhaber.com/oyunuzu-kullandiniz-mi-amsterdam-music-festival-21-ekim-2017-cumartesi--127926644#127926644
  • Aftermovie yayınlandı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Aftermovie yayınlandı arkadaşlar

Teşekkürler

• quote:

Aftermovie yayınlandı arkadaşlar

Değişiklik yapılmış ben beğenmedim. Belki Amicorum konsepti ile ilgilidir

• Görüntüleri beğendim ama müzikleri hiç beğenmedim bende. Şöyle insanı izlerken gaza getirecek parçalar seçmemişler.
    Videonun girişi güzel ama sonra ritm düşüyor gibi.

Freedom Stage de yer alan Türk bayrağı karanlıkta çok güzel gözüküyor ama, güzel bir ambians katmış
  • quote:

Görüntüleri beğendim ama müzikleri hiç beğenmedim bende. Şöyle insanı izlerken gaza getirecek parçalar seçmemişler.
    Videonun girişi güzel ama sonra ritm düşüyor gibi.

Freedom Stage de yer alan Türk bayrağı karanlıkta çok güzel gözüküyor ama, güzel bir ambians katmış

Aynen en sonda normalde bi patlama falan yaşanırdı çok soluk bitmiş. Müzikler çok coşturan değil
  • Arkadaşlar tomorrowland masraflarıyla birlikte kaç para tutuyor?

Giden varsa bi yeşillendirsin, para toplayıp 2018 için gitmeyi düşünüyorum iş iş iş yeter artık başlıycam böyle hayata.

Bu günlerde Epey bi inceledim de bilet 300 euro olsa uçak gidiş geliş max 700 lira etti 1900.

orada yeme içme 300 euro olsa 2800.

aksesuar bayrak felan alsam bazı bir iki şey daha yanımda götürsem herhalde max 3500 liraya tamam olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 21 Eylül 2017; 4:36:34 >
    sevgili tidus biraz anlatır mısın nasıl gidilir, ne yenir içilir?

Kaç para harcanır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

sevgili tidus biraz anlatır mısın nasıl gidilir, ne yenir içilir?

Kaç para harcanır?

Merhabalar hocam;
    Aslında forumdan arkadaşlar bir yazı yazmam için mesaj attı fakat işlerim yoğunluk vs derken fırsat olmuyor bir türlü.

Burada açıklayayım.

Şimdi ben iki kere Tomorrowland e gittim fakat ikisinde de bileti karaborsa site olan viagogo dan aldım. Dolayısıyla yüksek ücret ödedim. Çok ayrıntılı bilmemekle birlikte klasik süreç kasım sonu gibi Tomorrowland biletleri için kayıt oluyoruz.

Bu kayıt olanlara şubat ayında biletler satışa çıkıyor. Yani register olanlar sisteme erişebiliyor.

Sistemde çeşitli paketler var örneğin otel + festival girişi, uçak + festival girişi, uçak + otel veya kamp + festival girişi gibi çeşitli paketler var.

Biz basit olan paketi ele alırsak full madness + kamp paketi veya dışarıda kalacaksanız sadece full madness paketi de alabilirsiniz.

Bunun farkı kampta kalanlar için perşembe günü ufak sahnede bir party oluyor. Tomorrowland için ısınmış oluyorsunuz.

Fiyatlar gelirsek şimdi normal fiyatı bilmiyorum 350 euro sanırım ben viagogo dan 543 euroya kombine full madness + kamp aldım.
    Uçak bileti son günlere denk geldiğinden 1250 tl gibi bir rakama geldi.

Yani düşük gibi değil her ihtimale karşı yüksek bedelleri örnek alın.

İçerideki harcamanız tamamen size bağlı. Bu yıl ben yiyecek içeceğe az harcadım ama mağazada 250 euro civarı harcadım çünkü şapka vs çok ürün aldım.
    Şimdi benim harcamalarım iyi bir örnek olmayabilir neden derseniz sigara kullanmam, kimyasal kullanmam, alkolde sadece bira içerim zaten 5 taneden sonra sarhoş olan insanım. Dolayısıyla bu konuda giderim az oluyor.

Bira fiyatları 2,5 pearl ve 3,5 pearl arasında değişiyor. 1 pearl = 1,5 euro gibi düşünebilirsiniz Yani öyle abartılacak bir fiyat değil ama diğer votka vs bilemiyorum.

Yemek fiyatlarına gelirsek genel 7 pearl civarı hamburger veya diğer standlarda yer alan yemekler o da 10,5 euro gibi bir para yapıyor. Yani euro kuruna vurunca 45 tl bir öğün yemek fazla gibi ama 4 gün için orda normal artık sakınmamak gerek.

kısaca günde 3 öğün yemek yeseniz + 5 alkol alsanız tabi bira olursa 60 euro gibi bir rakam geliyor yani günlük 250 tl civarı.

Bunlar haricinde gitmeden böyle büfe tarzı satış yerlerinden değilde restaurant ta oturup yiyebileceğiniz kahvaltı, öğle ve akşam yemeği paketleri çıkıyor bunlar biraz tuzlu. Yani kahvaltı 16 euro bir öğün yemekte 35 euro civarı.
    Kahvaltı kesinlikle değiyor çünkü açık büfe ve o kahvaltıyı ettikten sonra akşama kadar bir daha yemek aramıyorsunuz. iki öğün aradan çıkmış oluyor iyi yerseniz Hem güne de zinde başlamış oluyorsunuz.

Dolayısıyla 3 gün için 50 euro luk kahvaltı paketi ni de hesaba katın.

Bu durumda şimdi bu yıl fiyatları bilmiyorum 400 euro bilet desek fazla fazla 1680 tl, 1250 tl uçak bilet desek daha ucuza olabilir ama kötü senaryoyu çiziyorum + 50 euro (210 tl) kahvaltı paketi + 250 tl den üç gün 750 tl + gittiğiniz ilk gün olan perşembe çok harcamıyorsunuz ama hadi mağzaya girdiniz birşeyler içtiniz 250 de o gün için diyelim

4140 tl yapıyor. Bu rakam azalabilir de çoğalabilir de.

Mesela kamp alanına şişe olmadıkça içecek ve yiyecek sokmak serbest. Bazı insanlar market arabasına doldurup cipsini vs bir dünya şey getiriyorlar festival alanında fazla yemek yemiyorlar. Böyle de bir seçenek mevcut. Uçak bileti vs daha ucuza getirirseniz hesapladığımdan daha uygun olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 26 Eylül 2017; 9:57:24 >

kardeş bilgi için sağol, sen çadırda kaldın galiba, hırsızlık ihtimali var diyorlar, otel ne kadar olur ki hiç fiyat hatırlıyor musun?

Bir de oradan oraya çok yürüme felan var diyorlar. Kişisel eşyaları hep çanta gibi bir şeyde mi taşıdın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

kardeş bilgi için sağol, sen çadırda kaldın galiba, hırsızlık ihtimali var diyorlar, otel ne kadar olur ki hiç fiyat hatırlıyor musun?

Bir de oradan oraya çok yürüme felan var diyorlar. Kişisel eşyaları hep çanta gibi bir şeyde mi taşıdın?

Hocam söylemeyi unuttum gitmeden önce kasa satın alıyorsunuz 20 euro fiyatı. Değerli şeyleri kasaya bırakıyorsunuz.

Çadırda değerli eşya bırakmadığınız sürece sıkıntı yok. Bir çalıntı olayın denk gelmedim.

otel fiyatlarını bilmiyorum fakat isterseniz günlüğü 250 tl civarı oteller var, hostel isterseniz 100 tl ye de bulunur.

Festivalden shuttle servis var her bir gün için 22 euro idi sanırsam yani 3 gün gidip gelmek 66 euro yol biraz uzun sürüyordur evet.

Kamp alanı güzel, tuvaletler temiz öyle korkulacak bir şey yok. Duşta sabah sıra oluyor ama erken giderseniz sıra yok. Duşlar gayet güzel sıcak soğuk ayarlanabilir, yani öyle halka açık festivallerdeki musluktan akar gibi suyla duş almıyorsunuz.
    Her şey çok güzel. Bunları kafaya takmayın herkes eğlenmeye geliyor negatif hiçbir şey yok önemli olan bu. Kaygılarınızı bırakıp maddi durumu ayarlayıp düşünmeden katılın hiç bir sıkıntı yok

• Yeni konu açıldı... Önümüzdeki sene ile ilgili sohbetlere buradan devam edebilirsiniz...

https://forum.donanimhaber.com/tomorrowland-2018-20-21-22-27-28-29-temmuz--129540473
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.