Şimdi Ara

Tommy hilfiger ölçüleri (USA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kuzenim amerikada şuan.. birkaç tommy tshirt getirtcemde sorularım var. Benim bedenim Medium, amerikada da medium mu?

bilen arkadaşlar paylasırsa cok ıyı olur tesekkurler

• kalıplar büyük oluyor amerikada. small isticeksin.
  • ya o değişiyor nike large alıyorum büyük geliyor converse alıyorum tam oturuyor an original penguin alıyorum hafif küçük geliyor markadan markaya değişir tommy hakkında bilgim yok ama
  • Tommy Hilfiger, Türkiye'de üretiliyor o yüzden kalıplar aynıdır diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

arkadaşlar kuzenim amerikada şuan.. birkaç tommy tshirt getirtcemde sorularım var. Benim bedenim Medium, amerikada da medium mu?

bilen arkadaşlar paylasırsa cok ıyı olur tesekkurler

small al, ben US`de yasiyorum, turkiyede medium giyiyorum, burda Small TH`den cogu zaman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

kalıplar büyük oluyor amerikada. small isticeksin.

yapma ya :S bizim kuzen de oyle dedi "onlarınkı bıraz daha buyuk sankı bana oyle geldı " dedı :S demek kı haklıymıs

bende dıyordum oyle sey mi olur burda large sa orda da large.. suan kafam cok karıstı nasıl yapcam olcumlerı vercem sımdı :S

quote:

Orijinalden alıntı: oray

small al, ben US`de yasiyorum, turkiyede medium giyiyorum, burda Small TH`den cogu zaman...

kardesım cok saol.. bende burda medium giyiyorum small tam medium gibi mi? xsmall cok mu dar gelir?

cok sacma ama ya gercekten mesela bilmeyen biri icin.. ben arastırmasam medıum aldırcaktım bosuna buyuk gelcektı.... pekı tshırtlerde mı boyle? tommynın ceketlerı, kazaklarında durum nasıl?

• bi altını alacaksın
  • tesekkurller herkese..

daha cok bılgısı olan yazsın lutfen bugun yarın gıder almaya..ben ona bugun medıum al flan demıstım duzeltıyım barı kazaklarında ceketlerınde durum nasıl?

burdakı tommy magazalarına gırsek adamlar bılırler mı amerıkada nasıl bedenler dıye?
  • gittim mağazasına dandik iğrenç bir tişört , iğrenç bir ceket fiyatlar 400-500
  • zevk meselesı.. bırkac yerden daha baktım amerıkada kalıplar buyukmus harbıden yarın gıdıp magazsınada sorcam
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.