Şimdi Ara

tomb raider underworld (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
5.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Jr.MaD

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

O dönemlerde save sistemi saç baş yoldururdu ama ya..

Niyeki ne güzel istediğin zaman save ediyodun.

Bazı kristallere gelmeden save yapamıyordun..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Jr.MaD

quote:

O dönemlerde save sistemi saç baş yoldururdu ama ya..

Niyeki ne güzel istediğin zaman save ediyodun.

Bazı kristallere gelmeden save yapamıyordun..

Valla ben son 3 oyun dışında her oyunda savei istediğin zaman yaptığını hatırlıyorum

• Çıkmasına az kaldı oyunun beyler.Biraz daha hareket
  • Tomb raider 2 nin hastasıydım o zamandan beri oynamadım başka oyununu bununla yaparız açılışı
  • Trailer filan güzel, inşallah oyunda güzel olur..
  • Bütün oyunları görmüş bi insanım.son 3 tanesini ben bitirdim.Diğerlerini babam bitirmişti ben izlemiştim
  • Demo şuan xbox live da boyutu 1.3 GB
  • Full versiyonu çıksın çekeriz yada neyse ya kaç gün GB'lar çekiyoruz Lara'ya ayıp olmasın çekeriz demoyu...
  • Bu demo kacmaz, benim yukleme bitti...
    Bakalim nasilmis yeni Lara
  • quote:

Orjinalden alıntı: MikeWave

quote:

Orjinalden alıntı: KoalaX

Full versiyonu çıksın çekeriz yada neyse ya kaç gün GB'lar çekiyoruz Lara'ya ayıp olmasın çekeriz demoyu...

Yeter be böyle tek smile yollayıp post kasma artık.Bin tane örnek verebilirim bu tür mesajlarından.Şikayet ediyorum.
    Ayrıca kendini yönetici sanıyosun.Hasta mısın nesin anlamadım.

• Demonun tadi damagimda kaldi, super olacak bu oyun

Bilmeceleri biraz kolay geldi ama yarattigi ortam super
  • Demoyu indiremedim çünkü silver Live üyeliğim hay ben böyle işin...
  • Oyun güzel ama grafikler de biraz hayal kırıklığına uğradım özellikle gölgeler de AA problemi var. PC de deneyeceğim birde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 28 Ekim 2008; 18:35:55 >
  • Oyunun demosu da malum yerlere düşmüş.

Tomb.Raider.Underworld.DEMO.XBOX360-KN
  • malum yerden saldırdım çok merak ediyoruz ailecek
  • Oyunun demosunu bitirdim fena olmamış bulmacalar ve atlama zıplama olayları güzel ama fazla bişey beklemeyin derim...
  • çok çok güzel olmuş oyun. grafikler çok hoş olmuş ortam süper. oynanış süper çok gelişmiş animasyonlar var. motion bluru süper yapmışlar. sesler harika. lara harika. her yönden süper olmuş.

varya yılların oyun serisini bu kadar senedir yenisi çıkmasına rağmen yerin dibine sokmadılar kalitesini düşürmediler ya ben ona seviniyorum işte en çok. bu kadar fazla oyunu olan bir seri genelde hep sonlara doğru mçardı. ama tomb raider hala ilk havasını koruyor bence. annem de bayıldı ben de merakla tam sürümü bekliyoruz.
  • Torrent seed ve leechers sayısı çok az yavaş geliyor. Demonun rapid linklerini ekliycektim ama demo oyun konusunu bulamadım :) yasal sanırım demo linkleri vermek. Bi ara vardı hatırlıyorum. Benim gibi torrent yerine rapid ve premium kullananlar aramasın linkler elimde var, bütün netin altını üstüne getirdim en sonunda buldum
  • Ben beğendim demoyu. Sistemim epey eski amd3000+ ve hd3650 ekran kartım var. Yinede gayet performanslı oynayabildim demoyu. Oyun çıkarken bir miktar daha performansa yönelik çalışma yapabilirler diye düşünüyorum. Olmasada sorun değil yeterli bu halde bile. Demo kısa ama oyun özünü kaybetmemiş bu çok güzel.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.