Şimdi Ara

tomb raider digital edition hatası!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lllmag07 (4 mesaj) konya2018 (1 mesaj) Opricnik (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> tomb raider digital edition hatası!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    643 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    merhaba arkadaşlar. hafta sonu yaz indirimlerinden yararlanmak adında tr ps store dan tomb raider digital edition'u satın alıp indirdim. fakat kurulum sırasında aşağıdaki hata mesajı ile karşılaştım. bu hata daha önce bir demodada başıma gelmişti. bende hdd de sorun olabileceğini düşünerek elimdeki 120 gb lık hdd yi ps3 e monte edip birde bu hdd üzerinden oyunu tekrar indirdim ama sonuç değişmedi. kurulum sırasında %14 de geldiğinde aşağıdaki hata ekranını alıyorum. sizce ne yapmam gerekiyor. daha öncesinde psn üzerinden birçok alışverişim oldu ve bu tip bir sorunla şimdiye kadar hiç karşılaşmadım. taki son güncellemeden sonra indirdiğim demoda bu tür bir hata vermişti ve şimdide bu oyunda bu mesajı aldım. resimde belirttiği teknik desteği nereden alabilirim. nasıl bir yol izlemem gerekiyor. deneyimli arkadaşlar bana yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lllmag07 -- 22 Temmuz 2013; 21:18:54 >

|
    |

• Yarbay
    17585 Mesaj
    Silip tekrar yüklemeniz gerekli.İNDİRİCEKSİNİZ tekrar tamamını silip
    |
    |
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    kardeş bırak silmeyi, dediğim gibi sıfırdan hdd takıp oyunu yeniden indirdim. ama yine aynı hata ile karşılaştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lllmag07 -- 22 Temmuz 2013; 21:25:50 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar tr için ps destek hattı gibi birşey var mı? Derdimi kiminle paylaşmam gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    276 Mesaj
    Oyun inerken ps3'ün elektriğini kestiysen ondan olabilir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yok makina 1gün boyunca açık kaldı inene kadar kapatmadım. Benden başka bu sorunu yaşayan yok sanırım. Bende durumu yeni versiyon bağlamıştım. Ama versiyondanda değil herhalde en iyisi sony tr ye mail atmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: mustafa2018
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.