Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division Türkçe Dil desteği talep

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
10.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler Ubisoft'a Türkçe dil desteği için baskı yapmamız lazım.

Daha önce imza kampanyası yapılmış ama muhtemelen ubisoft yetkililerine ulaşmamış.
    Ubisoft'la mail yolu ile, sosyal medya yolu ile ne yol varsa o yollar ile iletişime geçtim en sonunda cevap yazdılar.
    Özetle şöyle diyorlar. Çeviri ile çevirttim koydum.
    Sana Division desteklenen bir dil olarak Türkçe görmek istiyorum anlamak ve bu durum oyunu oynamak Türk oyuncuların miktarına olumlu bir şey olacak gibi hissediyorum. Biz Türk oyuncuların büyük bir topluluk var biliyoruz ve o çok takdir ediyorum.
    Bunun senin ve diğer oyunculara önemli bir şey anlamak gibi ben, Bölüm ekibe iletmek için emin olacaktır.
    Yine de, ayrıca topluluk aynı hissediyor olmadığını görmek ve aynı zamanda onlarınki bir bakış açısı elde etmek forumlarında bu öneriyi sonrası öneriyoruz. Biz oyuncunun oyun geribildirim konusunda son derece konuştuk konular üzerine denetler özel bir ekibimiz var unutmayın: https://forums.ubi.com/showthread.php/1893117-Turkish-language-support

Şu yukarıdaki forum konusuna yazarsanız sevinirim.
    Daha sonra steam'da division'a olumsuz yorum yapın ve bu konunun linkini koyun lütfen.

1 için olmasada en azından 2. oyun için Türkçe dil desteği gelsin. Belli olmaz 1 içinde çalışma yapabilirler. Çok zor bir şey değil. İmza felan dikkate almazlar tepelerine binmemiz lazım forumu bombalamamız lazım Türkçe dil desteği konusunda.

Ek olarak Steam'da Division oyunu için eksi verip Türkçe dil desteği talebinizi yazabilirsiniz. Tom Clancy's The Division Türkçe Dil desteği talep

Sadece 1 dakikanızı ayırın :)

Ubisoft Cevabının orjinali
    Hello Joker-Turk-,

My name is Mel and I will be assisting you with this issue. First, let me thank you for taking the time to contact Ubisoft Customer Support.

Thank you also for your patience regarding the time it took us to get back to you. Please know we are doing our best to improve our response time and make it as immediate as possible.

I understand you would like to see Turkish as a supported language in The Division, and you feel like this would be a positive thing due to the amount of Turkish players that play the game. We know we have a huge community of Turkish players and we appreciate that very much.

I will make sure to forward your feedback to The Division team, as I understand this is something important to you and the other players.

Still, I would also recommend you post this suggestion on the forums to see if the community feels the same and get theirs perspective as well. Keep in mind we have a dedicated team that checks upon the highly talked topics regarding the player's game feedback:
    https://forums.ubi.com/forumdisplay.php/498-The-Division

Once again, thank you for taking the time to contact us. It is great to see players with a genuine interest in improving the game.

Any additional questions you may have, please fee free to ask.

Best wishes,
    Mel,
    Ubisoft Customer Support.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@M@Y -- 11 Haziran 2018; 14:57:38 >

• Linkten önceki yazı hangi dilde acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayaletAdam|TR|

Linkten önceki yazı hangi dilde acaba?
    İngilizce yazışıyorum ben. karşı tarafın attığını direk çeviri ile çevirttim koydum anlaşıldığı için. Buna cevap olarak daha önce düzenlenen imza kampanyasını gönderdim. Ve Splinter Cell'e yapılan yama örneğini attım. Dil dosyası açık olarak verilirse gönüllü yapabileceğimizi de ilettim.

senin için cevabın İngilizce sinide koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@M@Y -- 11 Haziran 2018; 11:44:36 >
  • T@M@Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ingilizcesi için. Ben de Steam’den yapabileceğimizi yapayim.

• HayaletAdam|TR| kullanıcısına yanıt
    Linkteki konuya da yazarsan sevinirim.

İnceleme yazmak için oyuna sahip mi olmak gerekiyor? Ya da ben mobil uygulamasından bulamadım Steam’in.

Ubisoft konusuna yorum yazarsan daha iyi olur. Ubisoft oraya yazmanızı istiyor. Link var 1. Mesajda.

• daha önce imza kampanyasında imza atmıştık şimdi konuya da yazdık. Konu ile ilgili lütfen diğer division oyunu oynayan arkadaşlarda ubisoft ve steame yazmasını rica ediyoruz.
  • Ubisoft Foruma girip yorum yazdım. Steam'da da yorum yazacağım öncü olduğun için teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 11 Haziran 2018; 13:40:38 >
    Ben de verdiğin linke tıklayınca “Bu forumda gönderi yok” yazıyor sayfada ama

• quote:

Orijinalden alıntı: HayaletAdam|TR|

Ben de verdiğin linke tıklayınca “Bu forumda gönderi yok” yazıyor sayfada ama
    Buyur;https://forums.ubi.com/showthread.php/1893117-Turkish-language-support

Forum editörü konumuzu taşımış :). Geribildirim kısmına. Dikkat çekeceğiz. Herkes bir arkadaşına yorum yaptırsın. Steam hesabında division olanlar eksi yorum yapsın Türkçe dil desteği istesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@M@Y -- 11 Haziran 2018; 15:1:23 >
    Attım ben de mesaj, inşallah işe yarar. Yalnız merak ettiğim bir konu var. Neden özellikle The Division’a Türkçe istiyoruz da tüm oyunlara istemiyoruz?

Division 2 çıkıyor o yüzden :) başlangıç şart r6 ta Türkçe geldi. Hepsine dersek şu an zor.
  • Yazdım bende beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben yazdım bitti demeyin. Bir kaç arkadaşınıza iletin. Böyle sonuç alabiliriz.
  • gençler hadi yorumları görelim Ubisoft formunda.
  • Discord grupları olan var mı ? bir destek atsın.
  • Gençler baskımız sonuç vermeye başlıyor. Ubisoft'dan son aldığım mesaj.

Hello Joker-Turk-,

My name is Goncalo and I'll be handling your case today. Allow me to first apologise for the time we have taken to reply, we always try to get to get to you as quickly as possible but some delays may occur.

Regarding your query, the best way to provide feedback regarding the languages in The Division directly to our community managers and developers is by creating a thread in our official forums.
    Therefore, and as advised by my colleague, please make sure that you provide it to us through our forums as that is the best way to grant maximum exposure.

Here is the direct link to the official forums:https://forums.ubi.com/forumdisplay.php/498-The-Division

If you would like to contact us in a faster manner, you can find the information in the link below:
    https://support.ubi.com/en-GB/Contact#en-gb

In the meantime, if you have any further issues, please do not hesitate to contact me.

Kind regards,
    Goncalo
    Ubisoft Customer Support

Kısacası: Bildiriminiz ile bizzat ben ilgileneceğim. Fakat Türkçe dil desteği konusunda en iyi sonucu Forum'a yazarak alabilirsiniz. dediler.

Ben de kısaca;

Foruma yazdık (linkini gönderdim). Fakat somut bir adım bekliyoruz. İnsanların Ubisoft'a karşı bir önyargısı var. Bu ön yargı Ubisoft'un fransız firması olması ve Türkiye'ye karşı bir ayrım gözettiklerine inanıyorlar. Bu önyargıyı insanlarda Rainbow 6 da bir nebze kırdınız bunun devamı için size yardımcı olabilirim. Sizden somut bir adım bekliyororum dedim. Forum'a lütfen yorum yazın ve yazdırın.

https://forums.ubi.com/showthread.php/1893117-Turkish-language-support

• Adamlara zorla rainbowu yaptırdık,tutmaz.Division boşver sadece ac serisini cevirse yeter ama nafile.Umudumu kestim ubisoftan değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada attığım mesajda süreç hakkında gelen mesajları tek bir post da güncelledim. Girip gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Fakat destek az. Herkes 2-3 arkadaşına yorum yaptırsa iyi olacak.
    https://forums.ubi.com/showthread.php/1893117-Turkish-language-support/page7
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.