Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION 2 |PS4 ANA KONU| ★ (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.328
Cevap
31
Favori
55.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: REALROUKE

PS platformunda en çok aktif oyuncusu olan Türk klanı ''Jandarma OH''. Katılmak istersen bekleriz.

PSN den Mesaj atabilirsiniz Dh ye sürekli bakamıyorum işten fırsat kalmıyor.

PSN: Griffin-Sfk

Alıntıları Göster

Basvurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classlord -- 13 Nisan 2021; 2:10:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gybe kullanıcısına yanıt

Psn den mesaj atarsanız sevinirim. DH den gybe diye. Klanda yaş ortalaması büyük ve çok seçkin bir ekibiz. Toxic barındırmıyoruz. Klanda aktif oyuncu sayımız çok olduğu ve huzuru korumaya çalıştığımız için mülakat sonrası alım yapıyoruz. Çoğumuz artık oyunda veteran seviyesindeyiz ve oluşan keyifli muhabbet eğlence ortamı için oynuyoruz. Topluluk kurallarına uyulduğu müddet keyifli vakit geçirirsiniz.

• classlord kullanıcısına yanıt

Selamlar buraya çok bakamadığımı belirtmiştim. Herkesin psn ve dh, discord vs adı farklı. Çok mesaj veya başvuru geliyor kim kimdir karışıyor. Psn adınız nedir? belki çoktan içerdesiniz, belki bekleyenlerde ama takip edebilmemiz açısından PSN den DH ve kullanıcı adınızı belirtmenizi önemle rica ediyoruz.

PSn: Griffin-Sfk

• quote:

Orijinalden alıntı: REALROUKE

Selamlar buraya çok bakamadığımı belirtmiştim. Herkesin psn ve dh, discord vs adı farklı. Çok mesaj veya başvuru geliyor kim kimdir karışıyor. Psn adınız nedir? belki çoktan içerdesiniz, belki bekleyenlerde ama takip edebilmemiz açısından PSN den DH ve kullanıcı adınızı belirtmenizi önemle rica ediyoruz.

PSn: Griffin-Sfk

klandayım tesekkürler

• Oyuncu sayısı az mı ona göre alacağım oyunu?

• hala oynayan varmı acaba ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Başladık oynuyoruz, yeni başlayan, tekrardan başlayan dostlar buyurun hep beraber oynayalım :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şubatta gelecek olan güncelleme ertelenmiş  

• Selamlar. PS5 üzerinde oynamaya başladım tekrar. ilk çıktıgı zamanlar buradan güzel bir ekiple beraber 300 saate yakın altını üstüne getirerek oynamıştım. new york paketini aldım ama baya zaman oldu oynamayalı. Bir ekibe girmek isterim. haftaiçi akşam saatlerinde, haftasonu bütün gün müsaitim

PSN: kadircan1991

• Herkese selam beyler şimdi ben ubisoft oyunlarının sadece ana hikayelerini bitirir kenara koyarım bu şekilde sıkılmam ama division evrenini hiç bilmiyorum şimdi ikinci oyunda başlasam hikaye adına çok şey kaçırır mıyım? Sadece hikayesini oynayacağım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kaçırırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt

Ekleyebilirsin konuşuruz yardımcı da oluruz. Klanımız mevcut.

Psn: Griffin-Sfk

Dh diye mesaj atarsan hatırlamamız açısından iyi olur.

• tek başıma oynuyorum gayet keyifli.Bir sorum olacak world tier 4 e kadar geldim.Ek paket çağırıp duruyor ne zaman geçmem lazım ana oyunun bir sonu var mı ?

• drlecTer10 D kullanıcısına yanıt

New York dlc sini her türlü alman gerekiyor. Oyun oradan sonra başlıyor. World tier5 senin için end game. Silah ve item levelin 505-515 arası kalır. Dlc siz maksimum Level 30 olarak kalır ve sadece lvl 30 ların haritasına gidebilirsin. New york dlc ile New york ana görevleri açılır. Tamamladıktan sonra lvl 40 olur saatini alırsın. Daha sonra shd leveli kasmaya başlar, lvl 40 olursun. O saatten sonra lvl30ken topladığın hiç bir şeyin anlamı yok hepsi çöp ( egzotikler hariç). Oyunu sevdiysen bir an önce dlc yi al ve level kas. Aynı zamanda loot kasmaya başlayacaksın. Buildler, pvp, optimizasyon nebi derya...

• The Division 2twitter
    “Huntsman is active in D.C. once again! Once a distinguished member of a bomb disposal unit, he was unable to diffuse his own ruthless ambition and joined with Keener. ⭕ Find where he’s hiding and take him out. https://t.co/fVkE1fABUU”
    https://twitter.com/thedivisiongame/status/1506314813491884042?s=21

• Sezon 9 güncellemesi geldi...

-----

Sezon 9 Gizli İttifak Tanıtım Fragmanı: Tom Clancy’s The Division 2 - Warlords of New York

Ubisoft Türkiyeyoutube
    Sezon 9: Gizli İttifak'ı 12 Mayıs'ta oynayın! Hem düşmana hem zamana karşı mücadele edeceğiniz yeni oyun modunun yanı sıra Yüzbaşı Lewis ve gerçek oğullarına karşı da savaşacaksınız. Warlords of New York PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında.
    https://www.youtube.com/watch?v=_F532hZOYgc
  • The Division 2 için Yeni Güncelleme 31 Mayıs'ta Geliyor

Ubisoft, Tom Clancy's The Division 2 için 15.1 güncellemesinin 31 Mayıs'ta yayınlanacağını duyurdu. Ek olarak, ekip aşağıda bulabileceğiniz tam yama notlarını açıkladı.

Güncelleme notlarına göre 15.1 yaması, Geri Sayım Modundan çıktıktan sonra oyuncuların yükleme ekranında takılıp kalmasıyla ilgili bir sorunu çözecek. Bir merdivenle etkileşime girip EMP yapışkan bombasını patlattığınız zaman o katmanın görünmez hale gelmesiyle ilgili bir sorunu ortadan kaldıracak. 

Yeni yama, Taarruz Tüfeği “TKB-408” simgesinin Envanter kısmında ortalanmaması sorununu düzeltecek. Bunun yanı sıra tüm düşmanları ortadan kaldırdığınızda görevin bir sonraki aşamasına geçerken meydana gelen hatayı ortadan kaldıracak. Ek olarak Uzmanlık Menüsünde bir beceri veya silahı yükseltirken, yükseltme animasyonunun görüntülenmemesi sorununu çözecek.

Tüm yama notlarına ulaşmak için buraya tıklayın.

The Division 2 على تويترtwitter
    “Agents, The TU15.1 patch will be installed during the scheduled maintenance on May 31st. You can find the list of fixes on our forum: https://t.co/9zj3MPukHO In prioritizing this hotfix, the Fairview Crew Apparel Event will now be pushed out one week, to start on May 31st.”
    https://twitter.com/TheDivisionGame/status/1528760195526049792?s=20&t=tyjeIYFSRpHib5D4Cy7QHg

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Division_2_icin_Yeni_Guncelleme_31_Mayista_Geliyor-113796.htm

• 1,40 güncellemesi çıkmış. Boyutu 3,2 GB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 9 Haziran 2022; 15:43:43 >
  • REALROUKE kullanıcısına yanıt

uzun zamandir girmiyordum.oyuna.dlc alip kafami yine utulemeye useniyorum 

• legacy of kain kullanıcısına yanıt

Tam 1 yıl önce yazmışım. Herkes bıraktı kimse oynamıyor artık zaten. Sen alana kadar oyun ölmüş. Oyunu da Plus extra kütüphanesine eklediler orda bedava.

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.