Şimdi Ara

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist ilginç bug

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar direk konuya gireyim oyunum orjinal steamdan aldım ultra 1080p dx11 ayarlarda oynuyorum ve sorun aşağıdaki gibi ve su siyah o.O yardımcı olursanız sevinirim.Arkadaş bunedir ya orjinal alıyoruz sorun çıkıyor korsan y daha az sorun çıkıcak ya .

Buda yeni arkadaşlarla uçarkene !1!111!ONE!!!1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfuntutuncu22 -- 1 Ocak 2015; 18:42:07 >

• Bu oyun çok iyiydi. Sıkıntı ekran kartının sürücüsünden kaynaklanıyor olabilir. DirectX'i,ni ve sürücüleri güncellemeyi dene.
  • bence eski suruculerden kaynaklanan sorun bu.
  • bütün sürücülerim güncel şuanda oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula yapıyorum hayırlısı bakalım ha bide hatanın bi adı falan varsa söyleyinde araştırıyım veeeee tabiki hata bulunamadı 20 gb 11 tl çöpe ben bi gusül alıp geliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfuntutuncu22 -- 1 Ocak 2015; 18:44:07 >
  • euzu billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim giriyorum oyuna
  • bileklerimi kesicem artık neden olmuyooooor
  • Oyunun güncel olduğundan emin ol.
  • DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten bu oyunu hep güncel tut seçili güncel olmaması gibi bi ihtimali yok.
  • http://forums.ubi.com/showthread.php/797534-Splinter-Cell-Blacklist-Graphics-problems-Forums

Burdaki en son mesajda paylaşılan iki dosyayı belgelerim içindeki splinter cell klasörüne atın.
    Eğer amd kart kullanıyorsan lütfen omega driverları kur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.