Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun ayrı bir hesapta (Primary) ve kendi hesabımdan oynuyorum,Year 2 Pass i kendi hesabımdan alsam bir sıkıntı olur mu? Kendi hesabımdan bütün operatörler açık olur mu?

Birde Year 2 Pass'i aldığımızda bütün operatörler açılıyor mu?

• Güzel maçlarımız dan biri daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali_80 kullanıcısına yanıt
    Süper..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

Süper..

Bir mac daha editledim, en kisa zamanda yukleyeceğim
  • Year 2 passi kendi hesabına aldığında tüm year 2 operatörlerini (2017 yılı içinde gelmiş ve gelecek operatörler) açmış olursun fakat year 1 operatörleri açılmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pcde oynuyorum arada bir.ps4 de sunucu durumları nasıl.hazır indirimdeyken alayım diyorum.tavsiye edermisiniz
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Hocam kendi hesabımdan Year 2 Pass'i satın aldım, oyunun kendisi Primary başka bir hesapta ama kendi hesabımdan oynuyorum. Year 2 Pass aktif olmadı kendi hesabımda?

• Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 52 lira olmuş. Pri hakkı bende kalacak ortak olmak isteyen varsa %60 40 olarak paylaşabiliriz.

• Ben ortak olabilirim

• Olması gerekir, ben oyunu oynamaya ilk başladığımda aynı şekilde ana oyun pri hesaptan oynuyordum, kendi hesabıma year 2 pass alınca operatörler açılmıştı, sonradan oyunu ana hesabıma da aldım.
    Pri hesaptaki oyunun bölgesi ile kendi hesabınızın bölgesi aynı değil mi?

Bir de yanlislik olmasin, ust mesajda da yazdim, year 2 pass ile sadece 2017'de gelmis operatorler acilmis olur, 2016'da gelen operatorler (Capitao, Hibana, Frost, Buck, Blackbeard, Valkyrie, Echo, Caveira) acilmaz, onlari alman gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 17 Kasım 2017; 9:34:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Olması gerekir, ben oyunu oynamaya ilk başladığımda aynı şekilde ana oyun pri hesaptan oynuyordum, kendi hesabıma year 2 pass alınca operatörler açılmıştı, sonradan oyunu ana hesabıma da aldım.
    Pri hesaptaki oyunun bölgesi ile kendi hesabınızın bölgesi aynı değil mi?

Bir de yanlislik olmasin, ust mesajda da yazdim, year 2 pass ile sadece 2017'de gelmis operatorler acilmis olur, 2016'da gelen operatorler (Capitao, Hibana, Frost, Buck, Blackbeard, Valkyrie, Echo, Caveira) acilmaz, onlari alman gerekir.

peki complate edition ı alsak?
  • Steamde 8 liraya satiyorlar . Ps4 yerine pcye mi alsak. Ps4 de oynayamiyorum zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Orda ki starter edition olması lazım tam ana oyun değil yani birçok özellik yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Orda ki starter edition olması lazım tam ana oyun değil yani birçok özellik yok

Ne olmaz ki mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xit kullanıcısına yanıt
    Complete editionın açıklamasını okuyun, içinde year 1 + year 2 pass var diyorsa geçen sene ve bu sene çıkmış tüm operatörler olacaktır.

• Lanet olsun ubisoft gibi firmaya ya 2 italyan 2 fas 1 er tanede abd ingiliz fransız rus operator gelcekmiş 3. Yılda ayıptır günahtır ya

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.