Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: goktu9797

Öncelikle güzel yorumların ve düşüncelerin için teşekkür ederim :) @Since1903

Benim ping değerim 79'a kadar iniyor. Fakat gördüğüm kadarıyla PS4'deki ping değerleri PC'den daha düşük. Ayrıca ülkemizdeki altyapılar (genelleme yaparsak) çok iyi olmadığı için internete 2 kişi bile bağlandığında teklemeye başlayabiliyor. Upload hızı çok önemli. Download zaten internet hızlarının reklam yüzü ülkemizde. 1000 MBPS 1000 MBPS diye geziniyorlar ama verdikleri upload hızları Türk Telekom'da Max: 3 (Ortalama: 1,50), Superonline ve Uydunet'te 5Mbit (Ortalama 3:50, 4) geziniyor. Ayrıca sunuculara olan uzaklık da en can alıcı noktamız. Maalesef sunucular bildiğim kadarıyla Fransa'da. Yani biz sürekli Fransa'ya veri gönderip alıyoruz. Bu da internetimizin kalitesinin daha da düşmesine sebep oluyor ve oyundaki gecikme (ping) dediğimiz değeri oluşturuyor. Bu tarz oyunlar Türkiye'ye (yakın bir ülke de olabilir) sunucu koymadıkları sürece bu pingler düşmez. Artık pingleri eleştirmiyorum çünkü yapabileceğimiz hiçbir şey yok.

Ayrıca videomu beğendiysen kanalıma abone olursan sevinirim. Yayınlarıma beklerim :)

Ping in upload hızıyla bir alakası yok 512 kbps bile olsa upload oyun için yeterli olur ben PC de çoğu oyunu 50-60 ping oynuyorum suç tamamen ubisoftun doğu avrupada sunucusu yok.Zaten PS4 download ve uploadı olduğundan az kullanıyor her seferinde hiç tam kullandığını göremedim

• oyunu tek oynayan var mı arkadaşsız ? eğer oynayan varsa sıkıyor mu bir süre sonra ?
  • Arkadassiz oynarsaniz belli sureden sonra sıkar cunku sacma sapan adamlar geliyor oyuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_1806

Arkadassiz oynarsaniz belli sureden sonra sıkar cunku sacma sapan adamlar geliyor oyuna

sağolun hocam cevap için
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

oyunu tek oynayan var mı arkadaşsız ? eğer oynayan varsa sıkıyor mu bir süre sonra ?

Benim oyun saatlerim diğer arkadaşlara uymadığı için tek oynuyorum.
    Maçların eşleştirme sistemi kötü olduğu için karşı tarafa dengesiz güçlü rakipler gelebiliyor (örneğin bugün ranked oynarken bizim takımda tek bir 100 level üstü adam yokken karşı takımın tamamı 100 level üstüydü), öyle durumlarda insanın canı sıkılıyor ama terrorist hunt oynarsan genelde sorunsuz ilerliyorsun. Casual/ranked oyunlarda ekipte sorun çıkaran, milleti vuranlarla karşılaştım ama terrorist hunt oynarken şimdilik hiç öyle dangalaklar denk gelmedi.
    3 aya yakındır oynuyorum, beni henüz sıkmadı ama arkadaşlarla ekip kurup oynarsan kesinlikle çok çok daha fazla keyif alırsın, kulaklıkla takım arkadaşlarınla haberleşerek oynadığında takımın başarı oranı da ciddi anlamda yükselecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

oyunu tek oynayan var mı arkadaşsız ? eğer oynayan varsa sıkıyor mu bir süre sonra ?

Maçların eşleştirme sistemi kötü olduğu için karşı tarafa dengesiz güçlü rakipler gelebiliyor (örneğin bugün ranked oynarken bizim takımda tek bir 100 level üstü adam yokken karşı takımın tamamı 100 level üstüydü), öyle durumlarda insanın canı sıkılıyor ama terrorist hunt oynarsan genelde sorunsuz ilerliyorsun. Casual/ranked oyunlarda ekipte sorun çıkaran, milleti vuranlarla karşılaştım ama terrorist hunt oynarken şimdilik hiç öyle dangalaklar denk gelmedi.
    3 aya yakındır oynuyorum, beni henüz sıkmadı ama arkadaşlarla ekip kurup oynarsan kesinlikle çok çok daha fazla keyif alırsın, kulaklıkla takım arkadaşlarınla haberleşerek oynadığında takımın başarı oranı da ciddi anlamda yükselecektir.

işte hocam seninle aynı durumdayım, tek oynayacağım muhtemelen arada girip kafa dağıtmaya işten gelince.storeda 60 tl görünce sorayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 7 Şubat 2017; 16:4:4 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

işte hocam seninle aynı durumdayım, tek oynayacağım muhtemelen arada girip kafa dağıtmaya işten gelince.storeda 60 tl görünce sorayım dedim.

Beyler rainbow six siege turkiye grubu var psnde 1500 + kisi var. ordan baya kisi sizin saaatlere uygun oynayan bulabilirsiniz party chati grup uzerinden acin.

• Guncelleme 7gb bilginiz olsun

• beyler bu oyunu ek aparat takıp klavye mouse la oynayan varmı
  • beyler 15gb update gelen tek ben miyim ?
    Ultra HD Texture Pack yüklüydü bende, onun için mi 7 degilde 15 geldi bana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEDRADO

beyler 15gb update gelen tek ben miyim ?

Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEDRADO

beyler 15gb update gelen tek ben miyim ?

Bana basta 7 gb geldi hizlansin update diye durdurup baslattim bir kac kere sonra takildi bu sefer baslamadi yuzde 10 da takildi neyse silmek zorunda kaldim patchi bu sefer 20 gb yazdi 😂😂 kafayi yiycem valla

Sizinkiler pc icin galiba ama basliginizda konusuyorlar orda daha net cvp alirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottomans1453 -- 7 Şubat 2017; 20:6:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_1806

Uptade fail hatasinin cozumu nedir bilen var mi

Dns le ilgili olabilirmi telden baglanip indirmeyi deneyin

• Arkadaşlar şimdi sizlere bir haberim olacak. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde Rainbow 6 Pro League Finalleri vardı. Bir çoğunuz bu maçlardan en az birini izlemiştir. Bende bunun gibi bir maç yayını yaptım arkadaşlarım ile beraber. Ve sizlere diyeceğim şu ki bunu daha sık yapmak istiyorum. Sizlerinde katılımını bekliyorum. 5'er kişilik takımları olan kişileri karşı karşıya getirip maçlarının yayınlarını yapabilir, hem güzel düellolar izleriz, hem de eğleniriz. İlgilenenler olursa bana DM ile ya da sürekli baktığım için Youtube Videomun altına yorum olarak yapabilir.

Maçlar ESL usulü olacaktır ve kurallar şu şekildedir.

*Savunduğun yeri bir daha savunamazsın.
    *Her round 3 dakikadır.
    *5 olan kazanır. (Overtime dahil değil.)
    *Konuşmalar Discord Kanalım üzerinden olacaktır.

En önemlisi mümkün oldukça dengeli takımları karşılaştırmayı düşünüyorum. Bu sebeple de Başvuru Yapmak isteyenler Takımlarının Rütbelerini ve KD'lerinin bir listesini de mesaja eklerse sevinirim. Sizlerle vereceğiniz mail adresi üzerinden iletişime geçeceğim.

Tabii ki bir ödül verebilecek durumda değiliz fakat burada maçlar yaparak ESL deneyimi kazanabilir ve belki de bir sonraki ESL'e katılabilirsiniz. Şimdiden her türlü mesajınızı bekliyorum.

Mesajlarınızda Takım İsmi, Nickler, Rütbe ve KD'ler, Oynadığınız Platformu belirtirseniz çok memnun olurum.

Yavaş yavaş 1-2 başvuru geldi. Sayı artarsa bir turnuva neden olmasın?

İyi olan kazansın :)

• bana da 15 geldi. Ultra HD Texture Pack ile alakalı.
  • Jackal ve Mira, hoşgelmiş sefalar getirmiş arkadaşlar.
    Home menüsünü düzenlemişler, artık direk home menüden tek tıkla ranked maça (veya oyunda son oynadığınız mod hangisi ise ona) girilebiliyor.
    Diğer play, operators ve shop menülerinde bir değişiklik gözüme çarpmadı.
    Year1-8 operators bundle gelmiş, 2160 CR credit karşılığında tüm year 1 operatörleri direkman açılabiliyor, oyuna yeni başlayıp renown kasmak istemeyenlerin aklında bulunsun
    Daily challengelari da olması gerektiği gibi düzenlemişler sanırım, eskiden bazı challengelarin gelmesi için 3-4 gün sonraya süre veriyordu, şimdi açılmamış tüm challengelar için yarına gelin diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 7 Şubat 2017; 20:55:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• cod daki search and destroy modu bile bu oyundan bin kat daha iyiidr ne öyle ya herkez kepenk çekiyor felan filan tam bir komedi oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun34_4 -- 7 Şubat 2017; 20:38:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun34_4

cod daki search and destroy modu bile bu oyundan bin kat daha iyiidr ne öyle ya herkez kepenk çekiyor felan filan tam bir komedi oyun

Sana demediler mi cod u seven bu oyunu oynayamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: tayfun34_4

cod daki search and destroy modu bile bu oyundan bin kat daha iyiidr ne öyle ya herkez kepenk çekiyor felan filan tam bir komedi oyun

Sana demediler mi cod u seven bu oyunu oynayamaz

codu sevdiği mi nerden çıkardın ? Bu oyunu oynayamaz kısmı tam komedi kepenk çekmemenin neresi zor kepenk çek yere bir iki tane tuzak kur saklan gelenleri avla bitti.

• tayfun34_4 T kullanıcısına yanıt
    Diamond'da görüşelim o zaman :)

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.