Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.938
Cevap
56
Favori
194.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geceleri 100 e yaklaşıyor bende.Normal vakitlerde 120 130 civari genelde.Şimdiye kadar en düşük 80 gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Peki anladım, tekrar teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz

• Ping isi cok sıkıntili adam tek mermide vuruyor killcamda sarjoru ustume bosaltiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Arkadaşlar sizler kaç ping ile oynuyorsunuz superonline fiber kullanıyorum ne yaptıysam 100 ping altına düşüremedim karşıya gelen adamlar 30-60 arası ping hep Ubisoft adam akıllı bir server açamadı şu doğu avrupaya sadece rainbowda bu sıkıntı ve genel olarak PS4 de aslında

Superonline fiber kablosuz baglanti ping 100 ortalama

Kablolu denemedim

• 1 saattir bir türlü oyun bulmuyor serverlarda sıkıntı mı var acaba

• "Rush - Ace - Taktik - İpucu" adlı serimizin 2.bölümü

• quote:

Orijinalden alıntı: erayyo

1 saattir bir türlü oyun bulmuyor serverlarda sıkıntı mı var acaba

Oyun yine çöktü.Bari booster versinler.
  • Oyuna girilmiyor Bir türlu başlamadı maçlar sorun var serverlarda hic girmiyor

• Arkadaşlar oyunu cd ile oynuyorum normalde. CD tak-çıkar işi ile uğraşmayayım diye dijital satın almak istiyorum. Oyun şu anda cihaza kurulu iken dijital satın alsam tekrardan mı indirmeye başlayacak ? Nasıl oluyor o durum , bilgisi olan var mı ?

• Bu Year 2 muhabbeti ayın 7'sinde gelecekmiş. Ondan sonra Year 1'da sonradan gelen Buck, Blackbeard gibi operatörlerin 25.000 renown fiyatı düşer mi acaba yoksa aynı kalır mı?

24bin renown biriktirebildim ancak, birini açmak istiyorum da indirim falan gelir mi ona göre açayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManuOstar

Bu Year 2 muhabbeti ayın 7'sinde gelecekmiş. Ondan sonra Year 1'da sonradan gelen Buck, Blackbeard gibi operatörlerin 25.000 renown fiyatı düşer mi acaba yoksa aynı kalır mı?

24bin renown biriktirebildim ancak, birini açmak istiyorum da indirim falan gelir mi ona göre açayım

düşme olucagını sanmıyorum. Bende biriktiyorum şuan 50bin falan yaptım. Yenileri bekliyorum 2 3 karakter birden alıcam

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    Yapma yav :( En azından %50 indirim falan yapsalar bari

En sonunda basacam parayı alacam Year 1 operatörlerin hepsini
  • Bu oyun icin airties modemlerde sorun oluyor sanirim ps4 de

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Arkadaşlar oyunu cd ile oynuyorum normalde. CD tak-çıkar işi ile uğraşmayayım diye dijital satın almak istiyorum. Oyun şu anda cihaza kurulu iken dijital satın alsam tekrardan mı indirmeye başlayacak ? Nasıl oluyor o durum , bilgisi olan var mı ?

Rainbow icin denemedim ama daha once Mortal Kombat ve GTA'yi dijital aldigimda kutulu versiyonda yukledigini kabul etmemisti, oyunlarin tamamini sifirdan indirmem gerekmisti. Bu oyunda da muhtemelen sifirdan indirmek gerekecektir (Boyut: 35 GB)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Arkadaşlar oyunu cd ile oynuyorum normalde. CD tak-çıkar işi ile uğraşmayayım diye dijital satın almak istiyorum. Oyun şu anda cihaza kurulu iken dijital satın alsam tekrardan mı indirmeye başlayacak ? Nasıl oluyor o durum , bilgisi olan var mı ?

Rainbow icin denemedim ama daha once Mortal Kombat ve GTA'yi dijital aldigimda kutulu versiyonda yukledigini kabul etmemisti, oyunlarin tamamini sifirdan indirmem gerekmisti. Bu oyunda da muhtemelen sifirdan indirmek gerekecektir (Boyut: 35 GB)

O zaman dediğiniz gibi tekrardan indirmek gerekecek gibi. Teşekkürler

• Yeni operatorler bu gece gelirmi

• Uptade fail hatasinin cozumu nedir bilen var mi

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Praétorian -- 7 Şubat 2017; 11:54:21 >
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Öncelikle güzel yorumların ve düşüncelerin için teşekkür ederim :) @Since1903

Benim ping değerim 79'a kadar iniyor. Fakat gördüğüm kadarıyla PS4'deki ping değerleri PC'den daha düşük. Ayrıca ülkemizdeki altyapılar (genelleme yaparsak) çok iyi olmadığı için internete 2 kişi bile bağlandığında teklemeye başlayabiliyor. Upload hızı çok önemli. Download zaten internet hızlarının reklam yüzü ülkemizde. 1000 MBPS 1000 MBPS diye geziniyorlar ama verdikleri upload hızları Türk Telekom'da Max: 3 (Ortalama: 1,50), Superonline ve Uydunet'te 5Mbit (Ortalama 3:50, 4) geziniyor. Ayrıca sunuculara olan uzaklık da en can alıcı noktamız. Maalesef sunucular bildiğim kadarıyla Fransa'da. Yani biz sürekli Fransa'ya veri gönderip alıyoruz. Bu da internetimizin kalitesinin daha da düşmesine sebep oluyor ve oyundaki gecikme (ping) dediğimiz değeri oluşturuyor. Bu tarz oyunlar Türkiye'ye (yakın bir ülke de olabilir) sunucu koymadıkları sürece bu pingler düşmez. Artık pingleri eleştirmiyorum çünkü yapabileceğimiz hiçbir şey yok.

Ayrıca videomu beğendiysen kanalıma abone olursan sevinirim. Yayınlarıma beklerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goktu9797 -- 6 Şubat 2017; 21:54:55 >

• Arkadaşlar şimdi sizlere bir haberim olacak. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde Rainbow 6 Pro League Finalleri vardı. Bir çoğunuz bu maçlardan en az birini izlemiştir. Bende bunun gibi bir maç yayını yaptım arkadaşlarım ile beraber. Ve sizlere diyeceğim şu ki bunu daha sık yapmak istiyorum. Sizlerinde katılımını bekliyorum. 5'er kişilik takımları olan kişileri karşı karşıya getirip maçlarının yayınlarını yapabilir, hem güzel düellolar izleriz, hem de eğleniriz. İlgilenenler olursa bana DM ile ya da sürekli baktığım için Youtube Videomun altına yorum olarak yapabilir.

Maçlar ESL usulü olacaktır ve kurallar şu şekildedir.

*Savunduğun yeri bir daha savunamazsın.
    *Her round 3 dakikadır.
    *5 olan kazanır. (Overtime dahil değil.)
    *Konuşmalar Discord Kanalım üzerinden olacaktır.

En önemlisi mümkün oldukça dengeli takımları karşılaştırmayı düşünüyorum. Bu sebeple de Başvuru Yapmak isteyenler Takımlarının Rütbelerini ve KD'lerinin bir listesini de mesaja eklerse sevinirim. Sizlerle vereceğiniz mail adresi üzerinden iletişime geçeceğim.

Tabii ki bir ödül verebilecek durumda değiliz fakat burada maçlar yaparak ESL deneyimi kazanabilir ve belki de bir sonraki ESL'e katılabilirsiniz. Şimdiden her türlü mesajınızı bekliyorum.

İyi olan kazansın :)

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.