Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Bence mükemmel fikir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Bence mükemmel fikir
    Güzel ama ağır nerf olmuş biraz. Jackal şu an 90 saniye önceki ayak izlerini tarayabiliyor onu önce 60'a indirmeleri lazım yetmezse 45 saniye ile devam eder. 45'in üzerindeki izler için resimdeki kırmızı mantığı güzel sadece görsün tarayamasın izleri takip etsin. Resimdeki sarının olması biraz fazla nerf olur sonuçta hakkı sınırlı olan bir özelliği tek tarama için kullanmak fazla etkiler 5 yerine 3 olsa daha cazip. Tarama sayısı düşse de tarama hakkı azalsa da silah nerf yese de ayak izleri 90 saniye kaldığı sürece hâlâ güçlü olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Güzel ama ağır nerf olmuş biraz. Jackal şu an 90 saniye önceki ayak izlerini tarayabiliyor onu önce 60'a indirmeleri lazım yetmezse 45 saniye ile devam eder. 45'in üzerindeki izler için resimdeki kırmızı mantığı güzel sadece görsün tarayamasın izleri takip etsin. Resimdeki sarının olması biraz fazla nerf olur sonuçta hakkı sınırlı olan bir özelliği tek tarama için kullanmak fazla etkiler 5 yerine 3 olsa daha cazip. Tarama sayısı düşse de tarama hakkı azalsa da silah nerf yese de ayak izleri 90 saniye kaldığı sürece hâlâ güçlü olacak.

Alıntıları Göster
    Gittiler Lion i kitty yaptılar. Eger cok tepki gelmeye devam ederse Jackal i da puppy yaparlar artik. Nerfle diyoruz adamlar öldürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Evet oyuna geldikten 1 hafta sonra açabiliyoruz ama benim aklıma asıl takılan şu uplay+ meselesi. Şimdi 3 eylülde uplay+ açıldığı zaman r6 ultimate edition u kütüphaneye ekleyince ne olacak acaba. Böyle tüm operatörleri kalıcı olarak açsa üstüne de eskilerine harcanan renownları falan geri verse acayip bir şey olur Bir de uplay+ bittikten sonra ne olacak o da ayrı mesele. Tabi böyle düşünürken bir bakıyormuşum tüm ilerleme sıfırlanmış her şey gitmiş

Alıntıları Göster
    Harcadigin renown season pass alinca iade edilmiyor diye biliyorum. Ayni sey gecerli olur yine, süre bitince de operatörler direk kitlenir sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Gittiler Lion i kitty yaptılar. Eger cok tepki gelmeye devam ederse Jackal i da puppy yaparlar artik. Nerfle diyoruz adamlar öldürüyor

Alıntıları Göster
    Ranked oyun süresi 180 saniye ayak izleri 90 saniye kalıyor. Hazırlığın ortasında ayak izinin geçtiği yeri taramak için çok vakti oluyor bunu kısmadan başka yönden nerf atarlarsa hem güçlü hem güçsüz olur.

• Bu arada cama breach charge koyup girerken patlatma ne ara kalktı oyundan. Birkaç haftadır o şekilde bazı camlardan giremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda oynadığım en kötü fps shooter oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitrojen16

Hayatımda oynadığım en kötü fps shooter oyunu.
    aferin sana. bir daha oyun oynama o zaman.
  • nitrojen16 kullanıcısına yanıt
    (beceremedim)
  • quote:

Hayatımda oynadığım en kötü fps shooter oyunu.
    1 saat oynayip pes etmiş yıkık insan :))))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Bu arada cama breach charge koyup girerken patlatma ne ara kalktı oyundan. Birkaç haftadır o şekilde bazı camlardan giremedim.
    Sanirsan o hata hocam tts de oynadim giriliyodu düzeltirler yeni sezon
    Bu arada amaru ile ayni pencereden iki kişi girebiliyor

• Frost05 kullanıcısına yanıt
    Acaba alsam mı diye düşenenelerrin almaması için yazdım alınmışsın.
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    30 saatten fazla oynadım beleş olduğu için yoksa para verilmez.
  • quote:

Ahahah hocam oyunu bilerek oynaman için en az 110 120 lvl olman lazim çok ciddi emek isteyen bir oyun

Ayrıca çoğu plat-dia ücretsiz hafta sonunda trollemek için casual giriyor onlara denk gelmiş olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuzcufiko -- 3 Eylül 2019; 14:9:48 >
  • whisper242 kullanıcısına yanıt
    Oyunu neden beğenmedim ;

1-Oyunda keyiflice çatışmak diye bir olay yok paso pusucan yada arkalıcan. Cs 1.3 te assault oynayan tayfa buna bayılmıştır :D

2-Silahlarda vuruş hissi yok. Mesafe diye olay yok en dandik silahla bile her yerden her şekilde ölebiliyorsun. Zaten 2-3 mermiye ölüyorsun usp koluna 2 mermi sıksa dağ gibi adam yıkılıyor.

3-Spawn kill diye bir olay var.

4-Duvarların haritanın yıkılabiliyor olması güzel olmuş fakat şeyini çıkarmışlar adam ufak bir delik açıp geleni gideni öldüyor.

5- Birde oyun 62gb boşa indirdim.

-Katılmayabilirsiniz benim gördüklerim bunlar. Oyuna para verip vermemek arasında kalanlar için yazdım.

*Oyunda yere yatma diye olayda var onu unutmuşum ufacık haritada mekanda yere yat vur komik :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitrojen16 -- 3 Eylül 2019; 14:17:47 >
  • quote:

Teşekkür ederiz üstün değerlendirme için hemen iade ettim oyunu.
  • quote:

Oyunu neden beğenmedim ;

1-Oyunda keyiflice çatışmak diye bir olay yok paso pusucan yada arkalıcan. Cs 1.3 te assault oynayan tayfa buna bayılmıştır :D

2-Silahlarda vuruş hissi yok. Mesafe diye olay yok en dandik silahla bile her yerden her şekilde ölebiliyorsun. Zaten 2-3 mermiye ölüyorsun usp koluna 2 mermi sıksa dağ gibi adam yıkılıyor.

3-Spawn kill diye bir olay var.

4-Duvarların haritanın yıkılabiliyor olması güzel olmuş fakat şeyini çıkarmışlar adam ufak bir delik açıp geleni gideni öldüyor.

5- Birde oyun 62gb boşa indirdim.

-Katılmayabilirsiniz benim gördüklerim bunlar. Oyuna para verip vermemek arasında kalanlar için yazdım.

*Oyunda yere yatma diye olayda var onu unutmuşum ufacık haritada mekanda yere yat vur komik :D
    1- Oyun CoD, Bf değil taktik oyunu bam güm dalma zaten yok sen farklı beklentiler ile girmişsin bu oyunun suçu değil. Çünkü bu oyun sana göre değil.

2- Son zamanlarda gördüğüm en iyi vuruş hissi bu oyunda var. Dediğim gibi elini kolunu sallayarak ortada dolanamazsın tek mermiyle indirirler.

3- Spawn kill bilmemen senin yeni olmandan kaynaklı. Birçok taktik var onu engelleyecek.

4- O ufacık deliklerden, deliği açan adamı da öldürebiliyorsunuz yeterince oyunu dikkatli oynarsanız. Dediğim gibi taktik oyunu eline silahı alıp koşmuşsun anlaşılan.

Anladığım kadarıyla hızlı fps oyunları oynuyorsunuz ow,cod,bf gibi dikkatsizce silahı al sadece koşup ateş et tarzı fakat R6 size göre değil. Bu daha çok gerçekçiliğe dayalı sabır ve taktik isteyen bir oyun. Bende oyunu yeterli görmüyorum çoğu beğenmediğim yönünü yerden yere vuruyorum arka sayfalarda ama sizinkiler eleştiri değil komple oyunu sahip olduğu temel özelliklerden ötürü gömüyorsunuz.

Bu oyunun tek sorunu ping, servera yazılmayan mermiler ve bazı açılardan adamı göremeden onun sizi görüp vurması gibi saçma olaylardır siz yanlış beklenti ile indirmişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 3 Eylül 2019; 14:42:31 >

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Haklısınız başlamak için geç kalınmış oyun olduğunu bende farkettim. Sadece yeni başlayanlar için kötü bir deneyim olduğu için yazdım yeni çıkacak oyunlara yönelsinler diye.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabın için teşekkürler.

1-Haklısın bekletimin uzağında ama bu kadarını beklemiyordum sadece.

2-Bu konuda sana katılamayacağım.

3-Bence bu tür oyunlarda spawn kill olamamalı hatta hiçbir oyunda olmamalı.

4-Burda haklısınız oyunun mekaniği bu. Oyunu 30 saattir oynuyorum bu noktaları ezberlemem imkansız 20 harita türü var sanırsam. 200-300 saat oynasam zor ezberlerim.

Sizin aksinize ping ve mermi gitmeme sorunu ile karşılaşmadım hiç bu da artı yönde yazar benim için :D.
    Kısacası oyunda keyif alamadığım için söyleniyorum.
  • Merhabalar iyi forumlar herkese bir sorunum var benim.

Oyunun free trial versiyonunu steam üzerinden indirdim kurulum bittikten ve oynadıktan sonra da deluxe versiyonu satın almak istedim. Satın alım ekranında Steam bana satın alımın başarısız olduğunu söyledi fakat kartımdan para çekildi.

Steam desteğe ve Garanti'ye konuyla alakalı bir şeyler yazdım. Oyun şuan kütüphanemde Free Trial versiyon olarak bulunmakta. Süresi bitince deluxe versiyon gelir mi bana? Deluxe versiyon gelmezse ve Steam destek bana olumlu bir şekilde geri dönüş sağlarsa indirimli fiyattan satın alımım başarılı olarak ayarlanabilir mi? İndirimli fiyattan satın almak istiyorum oyunu. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.