Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Rainbow 6 Siege, Epic Store üzerinden de satışa sunuldu. Mağaza sayfası basit ve güzel olmuş versiyonlar arası farklı hemen görebiliyorsunuz ve istediğiniz versiyonu almak daha basit olmuş ama Steam'den daha pahalı Temel fiyatları aynı ama Steam ve Uplay üst paketlere %60 indirim yaparken Epic %50 yapmış o yüzden fark oluşmuş.

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/rainbow-six-siege/home
    Epic herhalde alınacak en saçma yer geçen seferki gibi büyük indirim yapmadıkları sürece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Epic herhalde alınacak en saçma yer geçen seferki gibi büyük indirim yapmadıkları sürece.

Alıntıları Göster
    R6 satışlarının fazla olduğunu sanmıyorum bence eklemek için eklenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

R6 satışlarının fazla olduğunu sanmıyorum bence eklemek için eklenmiştir.

Alıntıları Göster
    Ben açıkçası eklenmesine sevindim. Yoksa for Honor gibi bunu da bedavaya verebilirdi epic store. Bedava verilse belli bir süre smurf ve hileden oynanmazdı oyun. Bu saatten sonra da ücretsiz vermezler diyorum çünkü şu ana kadar mağazada satışta olan hiç bir oyunu bedava yapmadı epic store. Mesela Metro Last Light Redux epic storeda satışta var ama Metro 2033 redux yok. Büyük ihtimal 2033 Reduxu da ücretsiz verdikten sonra mağazaya ekleyecekler.

Bu arada da fiyatlar uplayle aynı, doğru baktığına emin misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 22 Ağustos 2019; 21:34:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Ben açıkçası eklenmesine sevindim. Yoksa for Honor gibi bunu da bedavaya verebilirdi epic store. Bedava verilse belli bir süre smurf ve hileden oynanmazdı oyun. Bu saatten sonra da ücretsiz vermezler diyorum çünkü şu ana kadar mağazada satışta olan hiç bir oyunu bedava yapmadı epic store. Mesela Metro Last Light Redux epic storeda satışta var ama Metro 2033 redux yok. Büyük ihtimal 2033 Reduxu da ücretsiz verdikten sonra mağazaya ekleyecekler.

Bu arada da fiyatlar uplayle aynı, doğru baktığına emin misin?

Alıntıları Göster
    R6 popüler bir oyun bedavaya verilmesi bence oyuna çok ciddi zarar verir hile, smurf ve diğer konularda. For Honor biraz ölü doğdu ama ona da sardım bu ara çok güzel yanları var mesajın altına yazayım hatta. Epic fiyatı değişmiş ben attığımda %50 indirim vardı %60 yapmışlar şimdi güzel olmuş.

Bedava dağıtımın birkaç gün sonrasından beri For Honor oynuyorum 60 saate yakın sürem olmuş genelde bot maçı atıyorum baştan diyeyim Beğendiğim R6'da da olsa sevineceğim birkaç özelliği yazayım aklımdayken.

-Premium para birimi yok. Kendimi bildim bileli oyun oynarım 10-15 yıldır falan da online oyun oynarım premium para birimsiz oyun eskiden de azdı şimdi neredeyse hiç yok. Oyunda tek para birimi var ve her şey bununla alınıyor. Bu sadece R6 için değil tüm oyunlar için ders olmalı. Tabii R6 credits kalksın demiyorum onun için geç ama R6 credits özel kozmetikler azalmalı.
    -Başlanan maça girince kayıp saymıyor. Basit ve güzel bir özellik.
    -Eğitimi güzel oyuna girmeden birçok şeyi öğretiyor.
    -Bot maçı ve yapay zeka iyi. R6'da bot maçı kavramı yok zaten baştan eksik.
    -Coop hikaye var. R6 için zamanında hikaye tartışması çok olmuştu olmaması oyunu kötü yapmaz ama 4-5 kişi taktiksel yaklaştığımız görevlere kimse hayır demezdi.
    -Her gün oynamaya teşvik. Sürekli bir etkinlik görev derken oyun her gün oynamaya itiyor R6'da günlük görevler 1 maç sürüyor haftalıklar da iyi oynasam 1 günde bitiyor sonrası boş.
    -Oyundan çıkma cezası. Bot maçından yemek için çıktım yerime biri gelene kadar bot geliyor sonra da adam geliyor buna rağmen oyun bana 15dk bekleme verdi hem de bot maçında. R6'da rankedda bile sağlam ceza yokken casual zaten kanser yuvası bu konuda. Neyse ki unranked biraz çözüm olacak.
    Başka bir sürü özellik vardır ama Ubisoft keşke kendinden de ders alsa diye bitiriyorum

• gold-plat seviye rank girmek isteyenler ekleyebilir minimum 4kişi oynuyoruz genelde.
    Uplay: III.Vlad

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tts deki dosyaları normal r6 ya atsam güncellemenin boyutu düşermi dostlar merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler oyunu daha önce steamden almıştımda o uplay hesabıma bağlı , smurf yapmak istiyorum uplayden yeni hesap açıp ordan almalıyım dimi yeni alcağım versiyonu (en yüksek versiyonu almak istiyorum)

bide eğer uplayle steam bağlantısını kaldırıp yeni açtığım uplay hesabına steami bağlarsam , eski kullandığım hesapla oyunun son versiyonu en baştan alıp istatistiklerimi koruyabilir miyim ? yada bunun gibi birşey mümkün mü
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    R6 siege ile For Honoru aynı anda almıştım. for honor çok güzel bir oyun öğrenilmesi zor bir oyun her karakterin komboları farklı aynı karekteri bile seçsen diğer karakterlere karşı savunmasıda farklı. Oynu sürekli oynamnaız gerekiyor. 1 hafta bıraksan neydi fln diye unutuyorsun. oyun zor içine girmesi zor bir oyun olduğu için tutmadı yoksa gayet güzel bir oyun.

ghost Recon Wildlalnd 4v4 pvp s, çok keyifli keşfedilmedi maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 25 Ağustos 2019; 13:28:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

R6 siege ile For Honoru aynı anda almıştım. for honor çok güzel bir oyun öğrenilmesi zor bir oyun her karakterin komboları farklı aynı karekteri bile seçsen diğer karakterlere karşı savunmasıda farklı. Oynu sürekli oynamnaız gerekiyor. 1 hafta bıraksan neydi fln diye unutuyorsun. oyun zor içine girmesi zor bir oyun olduğu için tutmadı yoksa gayet güzel bir oyun.

ghost Recon Wildlalnd 4v4 pvp s, çok keyifli keşfedilmedi maalesef.
    R6 yine iyi kurtarmış Ubisoft yapıyor güzelim oyunları sonra yetim bırakıyor. Division bir süre içerik alamadı oyuncu sayısı düştü üzerine 2.oyun da çıkınca güzelim oyun öldü. Wildlands oynamadım ama devamı çıkınca onun da oynayanı kalmaz ki zaten pek yok. Düzgün tanıtım yapamadılar düzgün kitle toplayamadılar. Oyuncu da haklı R6 almış Division almış PubG falan da almıştır bir sürü oyunu var Wildlands niye alsın. For Honor ölü doğdu zaten ama asıl tuhafı Ubisoft desteği kesmedi her hafta yeni içerik ekliyor galiba haftalık eventler falan derken oyun canlı. Başlayanlar için öğrenilmesi zor biraz ben de çok iyi değilim ama botlar sağ olsun fazla bilmeden de keyif alınıyor. Biz de ranked düzelsin diye bekliyoruz.

Wildlands alan co op için pvp pek girmedi. Şuan pvp 10 sn içinde oyun buluyor. oynayan çoğu oyunu bitirmnce pvp döndü. Oyuna battleroyalde eklediler. Tanıtmadılar. Oda fena değil. Ubisoft oyunlar fizik,animayon oalrk üst düzeyde. hiakyeli oyun becermiyolar. pvp sonradan oynayan çıkınca yeni oyunda daha fazla üsütne düşümüşle r trialer bile koydular. Call of Duty yeni oyunu çok beklentim var. PvP si traileri muhteşem. insurgency,BF ,Drone vs Biraz Ghost recon hepsinin iyi yönlerini alıp melez br oyun yapmışlar giib duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

Wildlands alan co op için pvp pek girmedi. Şuan pvp 10 sn içinde oyun buluyor. oynayan çoğu oyunu bitirmnce pvp döndü. Oyuna battleroyalde eklediler. Tanıtmadılar. Oda fena değil. Ubisoft oyunlar fizik,animayon oalrk üst düzeyde. hiakyeli oyun becermiyolar. pvp sonradan oynayan çıkınca yeni oyunda daha fazla üsütne düşümüşle r trialer bile koydular. Call of Duty yeni oyunu çok beklentim var. PvP si traileri muhteşem. insurgency,BF ,Drone vs Biraz Ghost recon hepsinin iyi yönlerini alıp melez br oyun yapmışlar giib duruyor.
    Bir de Watch Dogs vardı yetim kalan başka oyun. İlk oyunun multisinde 2-3 mod vardı veri kaçırma gibi mod vardı onu sevmiştim baya. CoD BO4 ile biraz değişime gitti R6 havası vardı farklı özellikler falan derken ama oynanış tarzı değişik. MW ile kendi tarzlarının da dışına çıkmışlar daha yavaş bir oyun var. BF çok farklı tarzda ama CoD böyle giderse R6 türüne yaklaşabilir yakında.

Watch Dogs karşısnda GTA gibi rakip varken boşa düşüyor. Hem hacker hem süper dövüşen silah kulanmak bana pek gelmedi. Wach dogs ayakları hep tam basmadı. Rockstar açık dünyada en başarılı firma gta tahtında indirbilcek bir oyun düşnmüyorum Belki cyberpunk olur.
  • Notlarda yer almayan birkaç değişiklik.

• Uplay: kataaay
    Steam: kataaay
    Rank: GOLD 2 - 3 arası değişiyor
    KD: 0.9-1.0 arası değişiyor sürekli

girmek isteyen arkadaşlar ekleyebilir. Lütfen silver altı arkadaşlar, troller ve muhabbeti bozuk olan arkadaşlar eklemesin, gereksiz yere birbirimizi germeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataaay -- 27 Ağustos 2019; 13:18:40 >
  • Yeni sezon kaçında geliyordu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar! R6S TR olarak Rainbowsixsiege Topluluğu oluşturma aşamasındayız. Oluşturmayı amaçladığımız bu toplulukta her yaştan oyuncuyu aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sunucumuz şu anda içerik oluşturma ve düzenlenme aşamasındadır. Yayıncılara özel özellikler ve sunucumuzda oyuncuların kullanabileceği yararlı botlar yer alacak. Sunucumuzda sizi görmek dileğiyle :))
    https://discordapp.com/invite/WBrzTz7

Videomuz:
    https://www.youtube.com/watch?v=fMQwrCiHwY0

Herkesi bekliyoruz :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Yeni sezon kaçında geliyordu?
    9 Eylül
  • beyler geçen patchi indirirken pcyi kapatmak zorunda kaldım steami kapatarak işim çıktı pcyi bir daha açtiğimda indirme sifirdan başlamişti şimdi 60gb bir daha mi indircem amele gibi ? bu 3.kere başima geliyor lanet olsun böyle altyapiya elalemin çocuğu yarim saatte indiriyor ben 20-25 saat açik birakmam lazim bilgisayari ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 28 Ağustos 2019; 16:21:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

beyler geçen patchi indirirken pcyi kapatmak zorunda kaldım steami kapatarak işim çıktı pcyi bir daha açtiğimda indirme sifirdan başlamişti şimdi 60gb bir daha mi indircem amele gibi ? bu 3.kere başima geliyor lanet olsun böyle altyapiya elalemin çocuğu yarim saatte indiriyor ben 20-25 saat açik birakmam lazim bilgisayari ...
    Steam'in aşırı kanser yönlerinden biri bu. Geçen 50 GB oyun indiriyordum elektrikler kesildi batarya da bitmesin diye önce durdurdum sonra Steam'i kapadım sonra da pcyi kapadım birkaç saat sonra elektrikler geri geldiğinde açtım ve indirme baştan başladı 50-60 GB bizim için az boyutlar değil akşamdan bırakıyorum sabaha anca iniyor geceden bırakmak yetmiyor.

Unranked modunun diğer 2 modla kıyası. Full unranked gideceğim gibi duruyor.

https://twitter.com/AnneMunition/status/1166063378671886336
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Casual map pool da değişmiş sanırım. Ne girdi ne çıktı anlamadım ben pek, hepsi zaten oyundaydı gibi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.