Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (339. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna yeni başlayan arkadaşlar hangi operatörü açmalıyım sorusuna binlerce cevap alabilirsiniz ama emin olun ki hiçbiri doğru değildir. Çünkü oyunda operatörlerin etkisi harita ve korunan side göre etken gösterir. Örneğin rakip; garaj gibi haritaların en altını korurken sizin o rainforce lu duvarı thermite ile açmanız gerekirken gider (Takım da kimse almamışsa) ıq alırsanız hiç birşey yapamazsınız. Muhtemelen defansta da buna önlem olarak kaid veya bandit alacaktır. Bu durum da takımınız da thatcher yoksa thermite ta birşey yapamayacaktır . Bazı haritalar var ki border gibi dikey oyunun en iyi oynandığı harita. Burada sledge veya buck yoksa muhtemelen takımınız o eli kaybedecektir.

Zaten aimi biraz iyi olan her silahla her karakterle adamı vurur . Buna alışmak çok zor değil ama Rainbow da önemli olan seçtiğin karakterin o haritada hücum da veya savunma da ne kadar takımına yarar sağlayacağı.

Bir de Twitch alırsanız 2 dakikalık hücumun 1.45 saniyesini drone da gezinerek adamları şoklayacam diye harcamayın . Takımınızı 4 kişi bırakıyorsunuz gireceğiniz yeri belirleyip tuzaklarını temizleyin yeter. Çok küfür yersiniz yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdemlei -- 17 Temmuz 2019; 0:57:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

https://www.pcgamer.com/rainbow-six-siege-testing-big-nerfs-to-shield-operators/?utm_content=bufferff3d7&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb

Aha sonunda be şükürler olsun
    kalkanlılara nolmuş çözemedim anlayan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

https://www.pcgamer.com/rainbow-six-siege-testing-big-nerfs-to-shield-operators/?utm_content=bufferff3d7&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb

Aha sonunda be şükürler olsun
    Kalkanlılara güzel ve beklenen nerfler gelmiş başka değişiklikler de var özet geçersem:

-Kalkanlıların hipfire yani dürbünü açmadan John Reese gibi sıktıklarında mermiler artık daha çok saçılıyor.
    -Kalkanıılar melee(v tuşu) yapınca eskiden direkt öldürüyordu Blitz için çok iyi özellikti bu bazen 1vs5 aldıklarına bile şahit oluyordum. Artık öldürmüyor injure durumuna -sokuyor.

-Echo dronları 10 değil 7 saniye sersemletiyor artık. Tabii bu temel değer uzaklaştıkça düşüyor sanırım.

-Glaz'a geçen gelen güncelleme biraz hafifletilmiş. Artık termal özellik daha yavaş azalıyor. Güzel olmuş eskisi gibi sis at dal olayı gittiği gibi spawnpeek atanlara karşı savunmasız da kalmıyoruz. Normalda Glaz, spawnpeek için hard counter bir operatör düşmanı termal gördüğünden vurması da rahat oluyor ama son güncelleme ile bu özelliği öldürdüler. Güncellemeyi biraz öteye götürürsek bence round başındaki ilk 10 saniye falan kayıptan etkilenmemeli

-Jackal birini 1+5 kez işaretliyordu şimdi 1+4 kez işaretleyecek. 1 kısmı ilk işaret oluyor ufak bir nerf bence yeterli değil. Ayak izleri 90 saniye kalıyor diye biliyorum bunun en azından 60 civarına inmesi lazım.

-Maverick totomuzun dibinde delik açarken daha rahat duyuyoruz artık teşekkürler ubisoft arkamızı kolladığın için

-Nokk'un özelliği de beklemesi de 12 saniyeye çıkmış.

-AFK olanlar atılmadan 10 saniye önce uyarılacak.

Tam notlar:https://www.reddit.com/r/Rainbow6TTS/comments/cegaen/july_17_2019_phantom_sight_test_server_patch_notes/

Jackal counter gelmeli artık

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Edit: Test videosu

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• oyun hala alınır mı ne dersiniz? almama değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

oyun hala alınır mı ne dersiniz? almama değer mi?
    Alınır. Ubisoftun bu oyunu daha yıllarca popüler tutma isteği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Steve

Alınır. Ubisoftun bu oyunu daha yıllarca popüler tutma isteği var.

Alıntıları Göster
    hocam herkes övüyor siz ne dersiniz? gerçekten çok mu güzel yada önerdiğiniz başka oyun varmıdır? pubg artık sarmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

hocam herkes övüyor siz ne dersiniz? gerçekten çok mu güzel yada önerdiğiniz başka oyun varmıdır? pubg artık sarmıyor.

Alıntıları Göster
    Eğer bu türde, taktisel pvp fps bir oyun oynamak istiyorsan bu oyunun alternatifi yok. Oyun güzel ama kitlesi kötü. Toksik oyuncu bayağı var. popüler bir oyunda normal bir şey bu da. 5 kişilik bir takımla girilip güzel oynanır ama 5 kişiyi toplamak zor. Arkadaşların bu oyunu oynamıyordur, oynuyan arkadaşın beraber oynanacak birisi değildir, arkadaşın yoktur vs.
    2 kişi bile girsen 2 kişiyle beraber taktik yapabilirsin. Sürekli 5 kişiyle oynayan azdır. Tek başınada girersin tabi. Ben tek giriyorum ve iyi vakit geçiriyorum. Alacaksan eğer deluxe sürümünü almanı tavsiye ederim. İndirimlerde standart sürümle arasında 10 tl fark oluyor. O farkı vermeye değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Steve

Eğer bu türde, taktisel pvp fps bir oyun oynamak istiyorsan bu oyunun alternatifi yok. Oyun güzel ama kitlesi kötü. Toksik oyuncu bayağı var. popüler bir oyunda normal bir şey bu da. 5 kişilik bir takımla girilip güzel oynanır ama 5 kişiyi toplamak zor. Arkadaşların bu oyunu oynamıyordur, oynuyan arkadaşın beraber oynanacak birisi değildir, arkadaşın yoktur vs.
    2 kişi bile girsen 2 kişiyle beraber taktik yapabilirsin. Sürekli 5 kişiyle oynayan azdır. Tek başınada girersin tabi. Ben tek giriyorum ve iyi vakit geçiriyorum. Alacaksan eğer deluxe sürümünü almanı tavsiye ederim. İndirimlerde standart sürümle arasında 10 tl fark oluyor. O farkı vermeye değer.

Alıntıları Göster
    çok teşekkürler

• Arkadaşlar bir kaç gündür sürekli ping sorunu yaşıyorum. Normalde hep 50-60 olurdu. Şuan ise 200 oluyor tekrar 50 ye düşüyor. Dengesiz bir şekilde 300-50-40-60-200-300 şeklinde pingler alıyorum. Sebebi nedir sizce ?
  • nahimic tarzi ses programlari kullanan var mi ?
  • pubg fortnite falan hikaye.
    oyun güzel.zevkli.
    bende çok değil 5-6 aydır oynuyorum . konsolda. biraz zorlanıyorum.

en kıl olduğum konu.
    savunmada iken takım arkadaşlarının saldırıya geçmesi.
    zaman senden yana. ne diye çıkıyorlar anlamıyorum.
    bırak üstlerine gelsinler.
  • Agresif oynamak kimi zaman yararlı . Beklemedikleri anda karşı takıma sağlam zarar verebilirsin ama tabii bunu bütün takım olarak değilde 2-3 kişi yapması daha uygun . Ne olur nolmaz geride birileri kalmalı .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu son buff ve nerflerin olduğu güncelleme geldikten sonra fps dropları olmaya başladı bende. Sizde nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Agresif oynamak kimi zaman yararlı . Beklemedikleri anda karşı takıma sağlam zarar verebilirsin ama tabii bunu bütün takım olarak değilde 2-3 kişi yapması daha uygun . Ne olur nolmaz geride birileri kalmalı .
    Peek/peeker's advantage diye bir olay da var karşıdaki yüksek pingliyse ve yeri biliniyorsa fırlayıp o daha görmeden vurabiliyorsunuz ama tüm takımın yapmaması lazım. Zamana oynamak da önemli 10 saniye varken bile düşmana rush atanlar oluyor. Denge de önemli takımda 4 tane anchor varsa altın günü yapar gibi odada bekler bunlar kimse rakibe saldırmaz rakipte de Fuze varsa 4 kill temiz veya flaş atıp dalar.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Bu böyle uzar gider hocam bi temiz 100 saat oynanmadan anlaşılmıyor bi şey

Edit: yeni başlayanlar için dedim yoksa iyi oynamak çok ayrı bi şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoureGodDamnRight -- 25 Temmuz 2019; 23:4:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoureGodDamnRight

Bu böyle uzar gider hocam bi temiz 100 saat oynanmadan anlaşılmıyor bi şey

Edit: yeni başlayanlar için dedim yoksa iyi oynamak çok ayrı bi şey
    100 saat oynayınca anca yeterli bilgiye ulaşılıyor aslında. İyi oynama konusu bence çok da saatle alakalı değil oyunun temelini öğrendikten sonra iyi aim sahibi olanlar 100 saat sonra iyi oynayabilirler. Level arttıkça rakiplerin de leveli artıyor onlar da tecrübe ediniyorlar bir maçı 8/1 bitiriyorum ötekini 0/4. Zaten iyi oynuyorum iddiam olmadı hiç ama oynadıkça tecrübe ediniliyor düşman nereden gelecek takım nereyi kolluyor nereden girebilirim bunları hesaplamak mümkün.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Sürekli oynanmıyorsa 100 saatten fazla sürer bence. Bugün arkadaşla girdim 20 saat civarı süresi vardır, barikata thermite charge kurmuştu mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Sürekli oynanmıyorsa 100 saatten fazla sürer bence. Bugün arkadaşla girdim 20 saat civarı süresi vardır, barikata thermite charge kurmuştu mesela
    Bunda yanlış bir şey göremedim ben

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Bunda yanlış bir şey göremedim ben

Alıntıları Göster

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.