Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (287. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben o sekmeye göre ateş ediyordum, headshot oranım geçen sezon %56, genel olarak %49'du. Şimdi sekme olmayınca garipsedim. Adamlar patır patır ölüyor ama benim mouse kontrolüm de o sekmelere göreydi, headshot atamamaya, hâliyle ikili savaşlarda -rakip benim konumumu biliyorsa- daha fazla sıkıntı yaşamaya başladım.

Tam anlatamıyorum, C8 haricinde diğer silahları mouse ile kontrol ediyordum, çok abartı horizontal kayma olmadıktan sonra. Benimkisi mouse alışkanlığı olsa gerek, burst sırasında her zaman aşağıya çekiyorum mouse'u.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 5 Eylül 2018; 21:42:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni silah sistemine alışamadım valla her maç patır patır adam indirirdim güncellemeden beri performansım düştü

Özellikle acog ile attacker dayken hiç istediğim vuruşları yapamıyorum twitch e sardım gene onun silahıyla iş yapıyorum şimdilik alışana kadar böyle

Ayrıca clash inanılmaz uyduruk bir operatör olmuş resmen aklımıza bişey gelmedi bunu uydurduk demişler yani hiç sevmedim

• Ping değeri çok iyi olmuş 90 100 arası olan pingim şuan 70 75 arası gidip geliyor bazen 70in altına düştüğü de oluyor. iyi oldu bu güncelleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Ping değeri çok iyi olmuş 90 100 arası olan pingim şuan 70 75 arası gidip geliyor bazen 70in altına düştüğü de oluyor. iyi oldu bu güncelleme.
    Maalesef her maç stabil değil. Bir maç 60-70 ping olurken diğer maç 100 ping görüyoruz. 100 ping ile hs saymıyor. Eskisinden kötü oldu ping sistemi.
  • Twitch prime için ödül veriliyormuş. ABD için deneme süresi 30 gün ama ben denemeye girdiğimde 7 gün diyor bu konulardan anlayan biri aydınlatırsa sevinirim. Reddit linkini de bırakayım
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/9dk4fq/new_twitch_prime_loot_for_rainbow_six/

Rehinenin gözleri

https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/9dho01/caught_the_hostage_staring/

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Rehine anlıyormuş işten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Twitch prime için ödül veriliyormuş. ABD için deneme süresi 30 gün ama ben denemeye girdiğimde 7 gün diyor bu konulardan anlayan biri aydınlatırsa sevinirim. Reddit linkini de bırakayım
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/9dk4fq/new_twitch_prime_loot_for_rainbow_six/

Rehinenin gözleri

https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/9dho01/caught_the_hostage_staring/
    30 gün denemesi olan amazon prime olabilir. Deneme yapacaksan ay ortası yap iki ayı da almış olursun.

• jedi39 kullanıcısına yanıt
    Aynen bugün farkettim. Oyuna girdigimde 100 civarında gezerken ping oyunun ortalarından sonra 60lara düştü, tekrar bitime yakın 100lere çıktı. Dün oynarken artış azalış olmamıştı ancak bugün tam tersi elin başında sonunda farklı pingler vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Başımıza bi iş gelmicekse ben böyle rehineliğe razıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Başımıza bi iş gelmicekse ben böyle rehineliğe razıyım
    Fuze unuttun galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Fuze unuttun galiba

Alıntıları Göster
    Doğru dedin hocam, 2 ay sonunda ilk defa mor paket açıp onuda duplicate tutturan adam rehine olsa ela görmek yerine fuze yer

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

30 gün denemesi olan amazon prime olabilir. Deneme yapacaksan ay ortası yap iki ayı da almış olursun.

Twitchte ülke seçerken ABD seçince 30 gün diyor diğer ülkeler deyince 7 gün. 30 gün verirse şimdi yapıp alabilirim ama 7 günse ayın sonuna bırakırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır ps4 de bu oyunu oynadım hastasıyım ama pc ye geçtim oyuncu bulmak çok zor. Forumda böyle bir konu var ve konu sahibi yada başkaları Discord kurup oyuncuları buluşturmak gelmiyormu akıllara. Ne kadar DC bulsamda kapalı gruplar. PC ye geçtiğimden beri takımsızlıktan oyundan soğudun. Sadece R6 da değil oyuncu bulmak zor. Yok mu hiç R6 nın ortak oyuncu topluluğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafapusti -- 8 Eylül 2018; 10:56:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafapusti

Yıllardır ps4 de bu oyunu oynadım hastasıyım ama pc ye geçtim oyuncu bulmak çok zor. Forumda böyle bir konu var ve konu sahibi yada başkaları Discord kurup oyuncuları buluşturmak gelmiyormu akıllara. Ne kadar DC bulsamda kapalı gruplar. PC ye geçtiğimden beri takımsızlıktan oyundan soğudun. Sadece R6 da değil oyuncu bulmak zor. Yok mu hiç R6 nın ortak oyuncu topluluğu.

Jabba diye bir Türk yayıncı var. İllaki tanıyorsunuzdur. Onu takip edip yayıyınları izleyebilirsiniz, Pc de oynuyor. Bayağı aktifler, discord da da aktifler, onların discord grubunu takip edebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafapusti

Yıllardır ps4 de bu oyunu oynadım hastasıyım ama pc ye geçtim oyuncu bulmak çok zor. Forumda böyle bir konu var ve konu sahibi yada başkaları Discord kurup oyuncuları buluşturmak gelmiyormu akıllara. Ne kadar DC bulsamda kapalı gruplar. PC ye geçtiğimden beri takımsızlıktan oyundan soğudun. Sadece R6 da değil oyuncu bulmak zor. Yok mu hiç R6 nın ortak oyuncu topluluğu.
    Forumda R6 topluluğu konusu vardı ama ne kadar aktif bilmiyorum. Genel bir grup yok ama buradan birkaç kişi discord kurup davet atmıştı. Geniş topluluk olarak arkadaş da demiş Jabba'nın topluluğu var baya kişi de var orada. Linkini twitch/youtube sayfasında bilgiler kısmına koyuyordur muhtemelen.
  • R6de akıcı oynatan bir sistem arıyorum var mı tavsiyesi olan butce 7-8k

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-520E4014D

R6de akıcı oynatan bir sistem arıyorum var mı tavsiyesi olan butce 7-8k
    r6 çok yüksek bir sistem istemiyor dostum 3-4 binlik bir sistemde işini görür.
  • Sistem denmişken güncellemeden sonra oyunda düşük performans alan var mı? FPS değerleri öncekine göre biraz düşük ama sıkıntı FPS drop değil stuttering olayı. R6Fix'te üst sıralarda olan bir sorun ama çözümü yok henüz. Reddit, steam ve ubisoft forumlarında da bu konudan şikayet var.
    Stuttering için örnek bir video

Diğer bir sorun da tam ekran olmama ve siyah ekran sorunu. Böyle sorunlarınız varsahttps://r6fix.ubi.com sitesinden giriş yapıp oy verebilirsiniz.

Güzel Maverick ve Clash numaraları

Bunlar bende olsa oyunu oynamazdım, fenaymış. Ayrıca FPS değerleri bende 30-40 arttı. 150 FPS alırken 180-190 kimi zaman 170'e düşse de kimi zaman da 210 falan alıyorum. i7 16 gb ram ve GTX 980 ile.
    Ben yaklaşık 10 fps kadar düştüğünü hissediyorum 75 hertz monitörde 80 altına düşmezken şu an 70i gördüğüm oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.