Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (373. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bunu daha önce ac origins için dlc yi uplay den almıştım ve malesef olmamıştı aynısı r6 için geçerli olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Arkadaşlar oyunu Steam den almıştım. 5. Sezon ek paketini uplay den alsam sorun olur mu ? Yoksa Steam den mi almak zorundayım ?
    Steamden de alsanız oyunu Uplay hesabıyla oynuyorsunuz o yüzden %99 olması lazım.

@_Ritter_ Paketleri o şekilde ayarladılar yoksa o kadar şans zor
    Season pass ucuzlamasa zor satarlardı hem 2 operatör eksik hem de 600 krediyi kaldırdılar. Jager seti ve alpha pack birazını karşılıyor ama indirim yaparak doğru kararı vermişler. Seneye daha da ucuz olur 4 operatör gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Steamden de alsanız oyunu Uplay hesabıyla oynuyorsunuz o yüzden %99 olması lazım.

@_Ritter_ Paketleri o şekilde ayarladılar yoksa o kadar şans zor
    Season pass ucuzlamasa zor satarlardı hem 2 operatör eksik hem de 600 krediyi kaldırdılar. Jager seti ve alpha pack birazını karşılıyor ama indirim yaparak doğru kararı vermişler. Seneye daha da ucuz olur 4 operatör gelecek.

Alıntıları Göster
    Alpha pack veriyorlar ama onlardan da duplicate cikabiliyormus

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Bana çıkan skinlerden 1 legendary 2 epic duplicate geldi zaten
  • _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

İçerik bu şekilde hocam dediğiniz gibi 2 legendary 3 epic packs veriyolar mış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Alpha pack veriyorlar ama onlardan da duplicate cikabiliyormus

Alıntıları Göster
    Event özel kutulara falan duplicate koruması koyuyorlar season pass ödülü olan kutulara da koymaları gerekirdi bence. Normal kutudan bile duplicate çıkınca insan sinir oluyor bundan çıkınca daha da sinir etmiştir. Kutu açıyorsun moru görüyorsun seviniyorsun bir de black ice çıkıyor sonra bakıyorsun duplicate çıkmış... Ubisoft duplicate olayını çok seviyor herhalde Division 2'de de yüzümüz gülmüyor 20 kutu açtıysam 10 tane duplicate vardı arka arkaya 2-3 kere direkt aynı item çıktı R6'da şansımız yine iyiymiş

• Daha yeni Kasım ayında deluxe edition almıştım 2. Yıl operatörlerini 1-2 tanesi hariç anca yeni açabilmistim. Şimdi bu yeni deluxe edition çok koydu be

Acaba gidip epicten 60 TL'lik kuponla gold edition alsam nasıl olur ? Kupon dlc'ler için geçerli değil sanırım öyle miydi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BST_06

Daha yeni Kasım ayında deluxe edition almıştım 2. Yıl operatörlerini 1-2 tanesi hariç anca yeni açabilmistim. Şimdi bu yeni deluxe edition çok koydu be

Acaba gidip epicten 60 TL'lik kuponla gold edition alsam nasıl olur ? Kupon dlc'ler için geçerli değil sanırım öyle miydi ?
    Kupon dlcler için geçerli değil burası doğru ama zart zurt edition'lar dlc değil oyun sürümü sayıldığı için kuponlar geçerli.
  • Sadece year pass almak için demiştim onun için de kupon geçerli değil demi ?

• quote:

Sadece year pass almak için demiştim onun için de kupon geçerli değil demi ?
    Year pass için geçerli değil. Epic mağazasında R6 sayfasını açın sürümleri gör deyin. Sonra aşağı atacak birkaç farklı sürümü gösterecek solda da Sürümler yazısı var biraz aşağı içince 5.Yıl Bileti çıkıyor onun hemen sol üstünde Eklentiler yazıyor. Epic bileti eklentileri, oyun için alımları ve ön siparişleri desteklemiyor.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Peki sizce değer mi ? Hem 1. Ve 2. Yıl operatörlerini hemde year pass 90 TL civarına geliyor. Ayrıca eğer alırsam yeni bir uplay hesabına tanıtmak mı gerekiyor.

• Yalnız arkadaşlar eklesin de beraber oynayalım. Skini çok beğendim ama oynayacak kimsem yok
    uplay: keremecxd

ÇOK OYUNCULUDA 5 KİŞİLİK BİR EKİPLE 10 RAUND OYNA
    Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
  • quote:

Peki sizce değer mi ? Hem 1. Ve 2. Yıl operatörlerini hemde year pass 90 TL civarına geliyor. Ayrıca eğer alırsam yeni bir uplay hesabına tanıtmak mı gerekiyor.
    For Honor aldığımda aynı hesaba tanıtmıştım ve sürüm yükselmişti bunda da aynısı olur diye düşünüyorum. Eski hesap çok önemli değilse yeni hesaba tanıtmak daha kârlı gibi duruyor 2 oyun parası verip 2 hesap olmuş oluyor.

90 liraya Gold gayet iyi bir fiyat season pass tek başına 110 liraydı zaten. Deluxe paket ile Gold'un tek farkı season pass, season pass yerine bu şekilde almak 15 lira civarı kâr getiriyor.

@keremec Görevlerde silah ismi yazmayınca universal sandım keşke universal olsaymış baya güzel bir skin yapmışlar. GRIS skini de aynı şekilde güzeldi parayla böyle güzel skinleri alamıyorsun

• hesapta division falan bir çok oyun var önemli sayılır. aslında aynı hesaba tanıtınca sürüm yükseliyorsa 90 liraya year pass almış gibi oluyor bu da mantıklıymış. Ama ilk başta Steam üzerinden almıştım şimdi epicten alıp ikisini uplayde birleştirsem nasıl olur ? voltranı oluşturabilir miyim acaba

• quote:

hesapta division falan bir çok oyun var önemli sayılır. aslında aynı hesaba tanıtınca sürüm yükseliyorsa 90 liraya year pass almış gibi oluyor bu da mantıklıymış. Ama ilk başta Steam üzerinden almıştım şimdi epicten alıp ikisini uplayde birleştirsem nasıl olur ? voltranı oluşturabilir miyim acaba
    Benim For Honor öyleydi. İlk Uplayden Starter ekledim sonra Steamden Starter ekledim. Sonra Epic Standart verince onu ekleyip Standart yaptım hesabı ve oyunu Steamden indirip oynadım.

Epic:

• Selam . 1 ve 2. Yıl operatörleri için delüx almak istiyorum . 350 saatim var standart oyunumda. . Delüx alınca bir daha yüklemek gerekecek mi oyunu .

• uzun aradan sonra gold sürüm alarak tekrar başladım hafif paslansakta 3.5k lık deneyim var baya özlemişim oyunu y3-4 passları ucuza dlc alarak açmanın yolu yok sanırım credit alarak baya pahalıya geliyor illa ultimate aldırtacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kovalenko

Selam . 1 ve 2. Yıl operatörleri için delüx almak istiyorum . 350 saatim var standart oyunumda. . Delüx alınca bir daha yüklemek gerekecek mi oyunu .
    Tüm sürümlerin dosya içeriği aynı tekrar yükleme yapmaz.

@Winter Is Coming Paketlere indirim yapmıyorlar ama yılını dolduran operatörler 5k ucuzluyor açma acelesi yoksa sezon başlarında ucuzlayanları açmakta fayda var.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkürler eskiden oynayarak hepsini kolayca acabiliyorduk fakat şu aralar devamlı oynayamıyorum biraz uğraştıracak y3-4 operatörlerini açmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle en iyi oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.