Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (İlk Mesajı Okuyun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
7.249
Cevap
119
Favori
247.243
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (İlk Mesajı Okuyun)
Giriş
    1274 Mesaj
    Bu arada ben de geçen ay smurf hesaba (starter edition) Season Pass aldığımda, kalan creditsler ile alacak bir şey bulamayınca bari açmadığım 2 operatörü açayım dedim (blitz, montagne) şimdi starter editionlar standart olmuş

Ulan Ubisoft yatacak yerin yok harbiden. Ondan sonra oyun çıktığından beri 2 hesapla her sene Season Pass + credits + paralı skinler almamıza rağmen, 15-20 credits eksik olduğu için pack açamadığımızdan 20 credits ekleyin, 600 de ben alacağım 3 tane pack açayım dediğimizde "adalet ve eşitlikten" bahsedip, eskiden Reddit'te onlarca kişiye yapmanıza rağmen bize yapmıyorsunuz.

Zırnık yatırmam bundan sonra Rainbow'a. 20 credits yatırmadıkları için değil, talebime dalga geçer gibi cevap verdikleri için. Sanırsın 600 credits istedik. Napayım ben 190 credits'i şimdi. Sanki 20-50-100 credits almamıza izin veriyor ya da 190 credits'e düzgün bir şey alabiliyoruz da...
    |
    |
    edit:Bilinen bir sorunmuş alttaki videodaki durum.
    https://www.youtube.com/watch?v=DB8Ngx-Am5o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GameboyColor -- 16 Şubat 2019; 3:11:4 >
    |
    |

anladım hocam teşekkürler.
    |
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar Road to Six invitational diye bir görev geldi etkinlik oynama listesinde 15 kafadan vuruş yaparsak 2019 koleksiyon paketi verecek fakat ben maçlara girdim birçok kez kafadan vuruş yaptım saymadı. Biri bana açıklayabilir mi ne yapmam gerektiğini

Pick ban modunda yapman lazım ana menüde sağ altta var.
    |
    |
    ahmet9062 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

dünden beri bunu mu arıyormuşum yani hey allahım ya. Çok teşekkür ederim
    |
    |
    whisper242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şimdi bu oyunu zamanında Standart alanlar zararda ve starter alanlar karda mı? Ubisoft Starter Pack'i standarta yükseltmiş.

Orijinalden alıntı: ExMilitary

Şimdi bu oyunu zamanında Standart alanlar zararda ve starter alanlar karda mı? Ubisoft Starter Pack'i standarta yükseltmiş.
    Standart için biraz karışık. Ubisoft kur güncellemeden önce oyun indirimde 55-70 arasında değişiyordu kur sonrası indirimde 60-80 arasında değişmeye başladı en son çin yılı indirimi mi ne oldu orada da 52 liraya düşmüş şimdiki fiyatıyla neredeyse aynı. Yurt dışında ise zarar yok indirimde 40 dolardan 10 dolara düştü en fazla şimdi de 20 dolardan yine 10 dolara düştü.
    Standart için zarar olmasa da Starter alanlar için ne zaman almış olurlarsa olsunlar kâr var. 51 liralık oyunu 55 liraya almak ufacık bir zarardır ama zamanında 13 liraya almak güzel kârdır.
    |
    |

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730
    İzlediğim diziler için TV Time profilim
  • Yarbay
    3984 Mesaj
    Kaçıranlar için r6 kısa filmi. Buna göre yeni operatörler danimarka ve yunanistan dan gelebilir. Seneye tr gelmezse ayıp olur artık

Bu arada standart alanlar niye zararda olsun. Yakın zamanda aldıysan tüm oplar açık geliyordu zaten. Ondan evvel aldiysan zaten hepsini şimdiye açmış ve oynamış olman gerekiyor. Açamadıysan oyunu oynamıyorsun demektir, o zaman oynamadığın oyuna para verdiğin için zarardasın.

Standartta yükseltme yeni değil eski standart, yani tüm operatörler daha ucuza açılan sürüm hepsi açık gelen değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 17 Şubat 2019; 10:10:26 >
    Arkadaşlar merhaba,Son güncellemeye kadar sabit 60 fps alırken son güncellemeden sonra 40-60 arası almaya başladım.Bunun sebebei update mi yoksa bilgisayarıma virüs mü bulaştı emin değilim.Eğer bu sorunu yaşayan başkaları da varsa sebebi update olabilir.Yoksa bilgisayarıma format atıcam.Çok sinirim bozuldu bu duruma.
    |
    |

Hocam yunanla danimarkayı nerden cıkardın tam izliyemedim.Gecen yıl röportajda hırvatların cok değişik ozel harekatları var onları koyabılırız diyodu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    expo-9009 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: YÜZBAŞIOĞLU1

Hocam yunanla danimarkayı nerden cıkardın tam izliyemedim.Gecen yıl röportajda hırvatların cok değişik ozel harekatları var onları koyabılırız diyodu.
    Videoyu izledin mi bilmiyorum da özet geceyim spoiler olmadan. Bir kismi hereforda da geciyor, hereford rainbow six takimin üstü bu arada. Orda cesitli ülkelerin bayragi var, oyunda olmayan tek ülkenin bayrak danimarka. Baska bir sahnede arka planda yunanistan ile alakali resim gözüküyor ve masada athenaya giden bir ucak icin bilet var.

Bunlara dayanarak bu iki ülke tahmin edildi. Birde meksika yada urugay olabilir deniliyor bir olay icin daha ama net degil. 50 dk sonra aciklanacak zaten alakasi varmi belli olacak

O kadar çok şey duyurdular ki takip edemedim

Map reworkler
    -Kafe
    -Kanal
    -Theme park

Operatör reworkler
    -Lion
    -Glaz( hareket etiğin zaman thermal scope işlevsiz oluyor)
    -Dokkabi
    -Capitao

Yeni ülkeler (bayraktan tanimaya calistim)
    -Amerika/Danimarka
    -Peru/Meksika
    -Kenya/Hindistan

Yere konulan kalkan değişti, artık daha geniş ve kapıyı tam kaplıyor.

Bilinçli team kill denemesi karşı yerine artık kendi canından götürecek.( 1.killden sonra)

Q E spamı düzeltilmiş kafa oynamıyor artık.
    https://clips.twitch.tv/IntelligentRockyLouseYee

Test server ve patch notes yarın.

Lvl 1-50 arası için yeni oyunculara özel oyuna alışmaları için ranka benzeyen özel bir playlist geliyor.

Casual 3.5dk oluyor. Spawn noktası seçilebiliyor.

Rank için pick ve ban geldi. Oyun içinde rankin gösteren, kişilere göre rank dağılımı ve map pool gözükecek.
    Rank için en düşük seviye 30 olmuş olabilir.
    Diamond üzerine bir rank daha geldi.

Ana menüdeki operatörler sekmesi ilerde yenilecek. Albüm tarzında görselli bir şeye geçiliyor. Güzel gözüküyor gerçekten.

Operatör fiyat değişikliklerini unutmuşum. Eski operatörler şu listeye göre fiyatı düşecek.

0-12 ay: 25,000 renown
    12-24 ay: 20,000 renown
    24-36 ay: 15,000 renown
    36+ ay: 10,000 renown

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 17 Şubat 2019; 21:45:19 >
  • Yüzbaşı
    810 Mesaj
    kenyalı operatör ne ya özelliği tüf tüf atmak mı
    |
    |

Casuala spawn gelmesi olumlu, 1-50 level rank oalyıda iyi. Rnakı bölmeleri lazım1-50,50-100,100+levller eşleşmeli.
    |
    |
    expo-9009 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 5 1600 4.0 Ghz (1.375v, 1.175 SOC vol, extreme LLC, CoolerMaster 411R) // B350 ASUS Prime M-K // Crucial Balistix LT Sport Micron E Die 16gb(8gbx2) 3000MHZ CL15 Ddr4 Ram (3533MHZ CL 14-14-18-14-32-56 1T 1.46v) // Msi Armor 6 gb Gtx 1660 (2070/10000 mhz)// WD Cavier Blue 1tb 7200 rpm 64 mb // Samsung Evo 860 500 GB SSD //Samsung PM981A 512 GB SSD Seasonic S12-II 620W Bronze // Acer 24 inç KG241 1080p 144hz // Phanteks P400S // Be QuietPureWings 2 12cm x2 FAN , Cougar CFD 12cm x2 FAN // Microlab 2.1 M300BT 38w // Logitech G102, Logitech K400, Logitech F710, Xbox 360 Joypae
  • Yüzbaşı
    810 Mesaj

görmek isteyenler için year 4
    |
    |

Silver ve gold için aralıkları biraz artırsalar da yeter şimdilik. Sonunda " beta " dan da çıkıyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    guzmann06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: expo-9009

Videoyu izledin mi bilmiyorum da özet geceyim spoiler olmadan. Bir kismi hereforda da geciyor, hereford rainbow six takimin üstü bu arada. Orda cesitli ülkelerin bayragi var, oyunda olmayan tek ülkenin bayrak danimarka. Baska bir sahnede arka planda yunanistan ile alakali resim gözüküyor ve masada athenaya giden bir ucak icin bilet var.

Bunlara dayanarak bu iki ülke tahmin edildi. Birde meksika yada urugay olabilir deniliyor bir olay icin daha ama net degil. 50 dk sonra aciklanacak zaten alakasi varmi belli olacak

O kadar çok şey duyurdular ki takip edemedim

Map reworkler
    -Kafe
    -Kanal
    -Theme park

Operatör reworkler
    -Lion
    -Glaz( hareket etiğin zaman thermal scope işlevsiz oluyor)
    -Dokkabi
    -Capitao

Yeni ülkeler (bayraktan tanimaya calistim)
    -Amerika/Danimarka
    -Peru/Meksika
    -Kenya/Hindistan

Yere konulan kalkan değişti, artık daha geniş ve kapıyı tam kaplıyor.

Bilinçli team kill denemesi karşı yerine artık kendi canından götürecek.( 1.killden sonra)

Q E spamı düzeltilmiş kafa oynamıyor artık.
    https://clips.twitch.tv/IntelligentRockyLouseYee

Test server ve patch notes yarın.

Lvl 1-50 arası için yeni oyunculara özel oyuna alışmaları için ranka benzeyen özel bir playlist geliyor.

Casual 3.5dk oluyor. Spawn noktası seçilebiliyor.

Rank için pick ve ban geldi. Oyun içinde rankin gösteren, kişilere göre rank dağılımı ve map pool gözükecek.
    Rank için en düşük seviye 30 olmuş olabilir.
    Diamond üzerine bir rank daha geldi.

Ana menüdeki operatörler sekmesi ilerde yenilecek. Albüm tarzında görselli bir şeye geçiliyor. Güzel gözüküyor gerçekten.

Operatör fiyat değişikliklerini unutmuşum. Eski operatörler şu listeye göre fiyatı düşecek.

0-12 ay: 25,000 renown
    12-24 ay: 20,000 renown
    24-36 ay: 15,000 renown
    36+ ay: 10,000 renown

Alıntıları Göster
    Güzel değişiklikler var biraz da ben ekleyeyim.

Operatör olarak Amerikan yerine başka bir ülke olabilirdi bence yeterince Amerikan karakter oldu. 2 karakterin ayrı ülkelerden olması güzel değişiklik olmuş Türk operatör şansını arttırıyor.

1 Map + 3 Map rework bence olmamış koca sene için 1 map çok az. Kanal rework isteyen bir haritaydı yeni hali de güzel duruyorhttps://www.youtube.com/watch?v=QLDnejC0w2w

Map Reworks

Kafe (Season 2)

Bigger top floor

Skylight partly blocked

Changed staircase in 1st floor Restaurant

Bakery/Kitchen bombsite moved completely into Kitchen

New objective
    https://i.imgur.com/TGp3UW5.png,https://i.imgur.com/s2X2O1i.png,https://i.imgur.com/GbOT1LG.png

Kanal (Season 3)

Two new connectors (including tunnel)

Improved layout
    https://i.imgur.com/73oZ12a.png,https://i.imgur.com/CQGCmq6.png,https://i.imgur.com/kxNkBcR.png,https://i.imgur.com/Hmj35iL.png

Theme Park (Season 4)

Streamlined layout

Simplified bottom floor

Changes to Train Room

Changes to double staircase

Lion artık iyice ölmüş son hali bile gelecek olandan daha iyi.

Glaz çok iyi olmuş termal görüntü sadece sabit dururken var artık.

Kalkan güzel olmuş keşke Frost'taki kalkan dursaydı eski halinden en çok mağdur olan operatörlerden biriydi Frost.

Team Kill için değişiklik fena değil ama yine de %100 çözüm değil ateş hattına girenler yüzünden mağdur olanlar olacaktır. Affetme sistemi demişler o uzun zamandır bekleniyordu.

Casual için SONUNDA nereyi savunduğumuzu görebiliyoruz.

TTS süresi de 3 haftaya çıkmış

Bunu da az önce reddit'te gördüm güzel gönderme olmuş. Yeni Six, eski Six'in Mission Impossible Fallout filmindeki repliğine benzer bir cümle kullanıyor.

• Yarbay
    3984 Mesaj

Ben tam tersi rework olmasına daha çok sevindim. Hemen hemen her haritanın bir elden geçmesi lazım. Bunları düzeltmeden sürekli yeni harita gelmesi oyuna faydadan çok zarar veriyor bence.

Amerikan operatöre katılıyorum 7 yada 8 oldu galiba. Birde özel servisden gelecek dedi galiba. Kenya dan operatör de çok ilginç gerçekten. Amerika yerine bence bir tane daha iskandinav ülkesi gelmeliydi.

Şimdi fark ettim. Sadece gold 3, 2 ve 1 var. Oraya da el atılmış sanırım

Bu saldırı operatörü ne abi

Hibana elite olmuş bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 17 Şubat 2019; 23:3:43 >
    |
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Ryzen 5 1600 4.0 Ghz (1.375v, 1.175 SOC vol, extreme LLC, CoolerMaster 411R) // B350 ASUS Prime M-K // Crucial Balistix LT Sport Micron E Die 16gb(8gbx2) 3000MHZ CL15 Ddr4 Ram (3533MHZ CL 14-14-18-14-32-56 1T 1.46v) // Msi Armor 6 gb Gtx 1660 (2070/10000 mhz)// WD Cavier Blue 1tb 7200 rpm 64 mb // Samsung Evo 860 500 GB SSD //Samsung PM981A 512 GB SSD Seasonic S12-II 620W Bronze // Acer 24 inç KG241 1080p 144hz // Phanteks P400S // Be QuietPureWings 2 12cm x2 FAN , Cougar CFD 12cm x2 FAN // Microlab 2.1 M300BT 38w // Logitech G102, Logitech K400, Logitech F710, Xbox 360 Joypae
  • Bölüm Yetkilisi
    7970 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Ben tam tersi rework olmasına daha çok sevindim. Hemen hemen her haritanın bir elden geçmesi lazım. Bunları düzeltmeden sürekli yeni harita gelmesi oyuna faydadan çok zarar veriyor bence.

Amerikan operatöre katılıyorum 7 yada 8 oldu galiba. Birde özel servisden gelecek dedi galiba. Kenya dan operatör de çok ilginç gerçekten. Amerika yerine bence bir tane daha iskandinav ülkesi gelmeliydi.

Şimdi fark ettim. Sadece gold 3, 2 ve 1 var. Oraya da el atılmış sanırım

Bu saldırı operatörü ne abi

Hibana elite olmuş bence

Yeniliği daha çok seviyorum Kafe ve Theme Park beni için sorunlu haritalar değildi. Kanal için ufak bir sıkıntı var; 2 bina arasında tek bağlantı var ranked maplerinde genelde birkaç alternatif yol oluyor. Rework işi de biraz değişik Club House için sıkıntılı yerler vardı düzeldi çok memnun kaldım ama Hereford çok başka bir hal aldı. Eskisini seviyordum ranked için uygun değildi tamam ama yenisi de sanki yeni map gibi olmuş çok fazla değişiklik olmuş bu kadar değişiklik yapacağına direkt yeni map yap daha iyi.

Amerikan gizli servis ajanı olacak takım elbiseli, kulaklıklı ve güneş gözlüklü biri olabilir yine de gereksiz.

Atak operatörü özelliği garip bir kere hasarı çok Lesion daha yeni nerf yemişken 10 hasar vuran kapan getirmek nedir. İleride sesini arttırıp hasarı 5 yaparlar. Şu haliyle sadece anti roam olarak iş yapabilir.
    Defans operatörü fena durmuyor özellikle silahları iyi gibi. Çok faydalı olur mu bilemem ama oynanışı keyifli bir operatöre benziyor.

Holo dürbünü de farklı olmuş oyundaki farklı dürbünleri sevmiyorum Rus dürbünleri diğerlerinden güzel mesela bunlarda da benzer durum olmuş. Holo için ortadaki işaret kısmı rahatsız ediyor beni o yüzden kullanmıyorum çerçevesi de kalın Mozzie'de 2 sorunu da çözmüşler ek olarak iç alanı da geniş. Gridlock'un LMG'sindeki ACOG da son sezon gelen tabanca dürbününe benziyor hem içi çok iyi hem de fazla alan kaplamıyor. Durum böyle olunca da diğer ACOG dürbünler kötü kalıyor.

Edit: Hibana Elite harika duruyor. MVP ekranında thermite arrow atarsa güzel olur yay yakışmış.

@guzmann06 Map fazla büyük olduğundan takım çok dağılıyordu cav vigil gibiler için de yem oluyorlardı bir de dikey oyun hiç yoktu ranked maplerinde dikey oyun çok önemli bir faktör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 17 Şubat 2019; 23:24:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: guzmann06

HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.