Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (313. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bu oyunu zamanında Standart alanlar zararda ve starter alanlar karda mı? Ubisoft Starter Pack'i standarta yükseltmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExMilitary

Şimdi bu oyunu zamanında Standart alanlar zararda ve starter alanlar karda mı? Ubisoft Starter Pack'i standarta yükseltmiş.
    Standart için biraz karışık. Ubisoft kur güncellemeden önce oyun indirimde 55-70 arasında değişiyordu kur sonrası indirimde 60-80 arasında değişmeye başladı en son çin yılı indirimi mi ne oldu orada da 52 liraya düşmüş şimdiki fiyatıyla neredeyse aynı. Yurt dışında ise zarar yok indirimde 40 dolardan 10 dolara düştü en fazla şimdi de 20 dolardan yine 10 dolara düştü.
    Standart için zarar olmasa da Starter alanlar için ne zaman almış olurlarsa olsunlar kâr var. 51 liralık oyunu 55 liraya almak ufacık bir zarardır ama zamanında 13 liraya almak güzel kârdır.
  • Kaçıranlar için r6 kısa filmi. Buna göre yeni operatörler danimarka ve yunanistan dan gelebilir. Seneye tr gelmezse ayıp olur artık

Bu arada standart alanlar niye zararda olsun. Yakın zamanda aldıysan tüm oplar açık geliyordu zaten. Ondan evvel aldiysan zaten hepsini şimdiye açmış ve oynamış olman gerekiyor. Açamadıysan oyunu oynamıyorsun demektir, o zaman oynamadığın oyuna para verdiğin için zarardasın.

Standartta yükseltme yeni değil eski standart, yani tüm operatörler daha ucuza açılan sürüm hepsi açık gelen değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 17 Şubat 2019; 10:10:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba,Son güncellemeye kadar sabit 60 fps alırken son güncellemeden sonra 40-60 arası almaya başladım.Bunun sebebei update mi yoksa bilgisayarıma virüs mü bulaştı emin değilim.Eğer bu sorunu yaşayan başkaları da varsa sebebi update olabilir.Yoksa bilgisayarıma format atıcam.Çok sinirim bozuldu bu duruma.
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Hocam yunanla danimarkayı nerden cıkardın tam izliyemedim.Gecen yıl röportajda hırvatların cok değişik ozel harekatları var onları koyabılırız diyodu.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSon

Hocam yunanla danimarkayı nerden cıkardın tam izliyemedim.Gecen yıl röportajda hırvatların cok değişik ozel harekatları var onları koyabılırız diyodu.
    Videoyu izledin mi bilmiyorum da özet geceyim spoiler olmadan. Bir kismi hereforda da geciyor, hereford rainbow six takimin üstü bu arada. Orda cesitli ülkelerin bayragi var, oyunda olmayan tek ülkenin bayrak danimarka. Baska bir sahnede arka planda yunanistan ile alakali resim gözüküyor ve masada athenaya giden bir ucak icin bilet var.

Bunlara dayanarak bu iki ülke tahmin edildi. Birde meksika yada urugay olabilir deniliyor bir olay icin daha ama net degil. 50 dk sonra aciklanacak zaten alakasi varmi belli olacak

O kadar çok şey duyurdular ki takip edemedim

Map reworkler
    -Kafe
    -Kanal
    -Theme park

Operatör reworkler
    -Lion
    -Glaz( hareket etiğin zaman thermal scope işlevsiz oluyor)
    -Dokkabi
    -Capitao

Yeni ülkeler (bayraktan tanimaya calistim)
    -Amerika/Danimarka
    -Peru/Meksika
    -Kenya/Hindistan

Yere konulan kalkan değişti, artık daha geniş ve kapıyı tam kaplıyor.

Bilinçli team kill denemesi karşı yerine artık kendi canından götürecek.( 1.killden sonra)

Q E spamı düzeltilmiş kafa oynamıyor artık.
    https://clips.twitch.tv/IntelligentRockyLouseYee

Test server ve patch notes yarın.

Lvl 1-50 arası için yeni oyunculara özel oyuna alışmaları için ranka benzeyen özel bir playlist geliyor.

Casual 3.5dk oluyor. Spawn noktası seçilebiliyor.

Rank için pick ve ban geldi. Oyun içinde rankin gösteren, kişilere göre rank dağılımı ve map pool gözükecek.
    Rank için en düşük seviye 30 olmuş olabilir.
    Diamond üzerine bir rank daha geldi.

Ana menüdeki operatörler sekmesi ilerde yenilecek. Albüm tarzında görselli bir şeye geçiliyor. Güzel gözüküyor gerçekten.

Operatör fiyat değişikliklerini unutmuşum. Eski operatörler şu listeye göre fiyatı düşecek.

0-12 ay: 25,000 renown
    12-24 ay: 20,000 renown
    24-36 ay: 15,000 renown
    36+ ay: 10,000 renown

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 17 Şubat 2019; 21:45:19 >

• kenyalı operatör ne ya özelliği tüf tüf atmak mı
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Casuala spawn gelmesi olumlu, 1-50 level rank oalyıda iyi. Rnakı bölmeleri lazım1-50,50-100,100+levller eşleşmeli.

• görmek isteyenler için year 4
  • Silver ve gold için aralıkları biraz artırsalar da yeter şimdilik. Sonunda " beta " dan da çıkıyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Videoyu izledin mi bilmiyorum da özet geceyim spoiler olmadan. Bir kismi hereforda da geciyor, hereford rainbow six takimin üstü bu arada. Orda cesitli ülkelerin bayragi var, oyunda olmayan tek ülkenin bayrak danimarka. Baska bir sahnede arka planda yunanistan ile alakali resim gözüküyor ve masada athenaya giden bir ucak icin bilet var.

Bunlara dayanarak bu iki ülke tahmin edildi. Birde meksika yada urugay olabilir deniliyor bir olay icin daha ama net degil. 50 dk sonra aciklanacak zaten alakasi varmi belli olacak

O kadar çok şey duyurdular ki takip edemedim

Map reworkler
    -Kafe
    -Kanal
    -Theme park

Operatör reworkler
    -Lion
    -Glaz( hareket etiğin zaman thermal scope işlevsiz oluyor)
    -Dokkabi
    -Capitao

Yeni ülkeler (bayraktan tanimaya calistim)
    -Amerika/Danimarka
    -Peru/Meksika
    -Kenya/Hindistan

Yere konulan kalkan değişti, artık daha geniş ve kapıyı tam kaplıyor.

Bilinçli team kill denemesi karşı yerine artık kendi canından götürecek.( 1.killden sonra)

Q E spamı düzeltilmiş kafa oynamıyor artık.
    https://clips.twitch.tv/IntelligentRockyLouseYee

Test server ve patch notes yarın.

Lvl 1-50 arası için yeni oyunculara özel oyuna alışmaları için ranka benzeyen özel bir playlist geliyor.

Casual 3.5dk oluyor. Spawn noktası seçilebiliyor.

Rank için pick ve ban geldi. Oyun içinde rankin gösteren, kişilere göre rank dağılımı ve map pool gözükecek.
    Rank için en düşük seviye 30 olmuş olabilir.
    Diamond üzerine bir rank daha geldi.

Ana menüdeki operatörler sekmesi ilerde yenilecek. Albüm tarzında görselli bir şeye geçiliyor. Güzel gözüküyor gerçekten.

Operatör fiyat değişikliklerini unutmuşum. Eski operatörler şu listeye göre fiyatı düşecek.

0-12 ay: 25,000 renown
    12-24 ay: 20,000 renown
    24-36 ay: 15,000 renown
    36+ ay: 10,000 renown

Alıntıları Göster
    Güzel değişiklikler var biraz da ben ekleyeyim.

Operatör olarak Amerikan yerine başka bir ülke olabilirdi bence yeterince Amerikan karakter oldu. 2 karakterin ayrı ülkelerden olması güzel değişiklik olmuş Türk operatör şansını arttırıyor.

1 Map + 3 Map rework bence olmamış koca sene için 1 map çok az. Kanal rework isteyen bir haritaydı yeni hali de güzel duruyorhttps://www.youtube.com/watch?v=QLDnejC0w2w

Map Reworks

Kafe (Season 2)

Bigger top floor

Skylight partly blocked

Changed staircase in 1st floor Restaurant

Bakery/Kitchen bombsite moved completely into Kitchen

New objective
    https://i.imgur.com/TGp3UW5.png,https://i.imgur.com/s2X2O1i.png,https://i.imgur.com/GbOT1LG.png

Kanal (Season 3)

Two new connectors (including tunnel)

Improved layout
    https://i.imgur.com/73oZ12a.png,https://i.imgur.com/CQGCmq6.png,https://i.imgur.com/kxNkBcR.png,https://i.imgur.com/Hmj35iL.png

Theme Park (Season 4)

Streamlined layout

Simplified bottom floor

Changes to Train Room

Changes to double staircase

Lion artık iyice ölmüş son hali bile gelecek olandan daha iyi.

Glaz çok iyi olmuş termal görüntü sadece sabit dururken var artık.

Kalkan güzel olmuş keşke Frost'taki kalkan dursaydı eski halinden en çok mağdur olan operatörlerden biriydi Frost.

Team Kill için değişiklik fena değil ama yine de %100 çözüm değil ateş hattına girenler yüzünden mağdur olanlar olacaktır. Affetme sistemi demişler o uzun zamandır bekleniyordu.

Casual için SONUNDA nereyi savunduğumuzu görebiliyoruz.

TTS süresi de 3 haftaya çıkmış

Bunu da az önce reddit'te gördüm güzel gönderme olmuş. Yeni Six, eski Six'in Mission Impossible Fallout filmindeki repliğine benzer bir cümle kullanıyor.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Ben tam tersi rework olmasına daha çok sevindim. Hemen hemen her haritanın bir elden geçmesi lazım. Bunları düzeltmeden sürekli yeni harita gelmesi oyuna faydadan çok zarar veriyor bence.

Amerikan operatöre katılıyorum 7 yada 8 oldu galiba. Birde özel servisden gelecek dedi galiba. Kenya dan operatör de çok ilginç gerçekten. Amerika yerine bence bir tane daha iskandinav ülkesi gelmeliydi.

Şimdi fark ettim. Sadece gold 3, 2 ve 1 var. Oraya da el atılmış sanırım

Bu saldırı operatörü ne abi

Hibana elite olmuş bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 17 Şubat 2019; 23:3:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TOWER mapi niye rankdan çıkardılar gül gibi mapti.
  • quote:

Ben tam tersi rework olmasına daha çok sevindim. Hemen hemen her haritanın bir elden geçmesi lazım. Bunları düzeltmeden sürekli yeni harita gelmesi oyuna faydadan çok zarar veriyor bence.

Amerikan operatöre katılıyorum 7 yada 8 oldu galiba. Birde özel servisden gelecek dedi galiba. Kenya dan operatör de çok ilginç gerçekten. Amerika yerine bence bir tane daha iskandinav ülkesi gelmeliydi.

Şimdi fark ettim. Sadece gold 3, 2 ve 1 var. Oraya da el atılmış sanırım

Bu saldırı operatörü ne abi

Hibana elite olmuş bence

Yeniliği daha çok seviyorum Kafe ve Theme Park beni için sorunlu haritalar değildi. Kanal için ufak bir sıkıntı var; 2 bina arasında tek bağlantı var ranked maplerinde genelde birkaç alternatif yol oluyor. Rework işi de biraz değişik Club House için sıkıntılı yerler vardı düzeldi çok memnun kaldım ama Hereford çok başka bir hal aldı. Eskisini seviyordum ranked için uygun değildi tamam ama yenisi de sanki yeni map gibi olmuş çok fazla değişiklik olmuş bu kadar değişiklik yapacağına direkt yeni map yap daha iyi.

Amerikan gizli servis ajanı olacak takım elbiseli, kulaklıklı ve güneş gözlüklü biri olabilir yine de gereksiz.

Atak operatörü özelliği garip bir kere hasarı çok Lesion daha yeni nerf yemişken 10 hasar vuran kapan getirmek nedir. İleride sesini arttırıp hasarı 5 yaparlar. Şu haliyle sadece anti roam olarak iş yapabilir.
    Defans operatörü fena durmuyor özellikle silahları iyi gibi. Çok faydalı olur mu bilemem ama oynanışı keyifli bir operatöre benziyor.

Holo dürbünü de farklı olmuş oyundaki farklı dürbünleri sevmiyorum Rus dürbünleri diğerlerinden güzel mesela bunlarda da benzer durum olmuş. Holo için ortadaki işaret kısmı rahatsız ediyor beni o yüzden kullanmıyorum çerçevesi de kalın Mozzie'de 2 sorunu da çözmüşler ek olarak iç alanı da geniş. Gridlock'un LMG'sindeki ACOG da son sezon gelen tabanca dürbününe benziyor hem içi çok iyi hem de fazla alan kaplamıyor. Durum böyle olunca da diğer ACOG dürbünler kötü kalıyor.

Edit: Hibana Elite harika duruyor. MVP ekranında thermite arrow atarsa güzel olur yay yakışmış.

@guzmann06 Map fazla büyük olduğundan takım çok dağılıyordu cav vigil gibiler için de yem oluyorlardı bir de dikey oyun hiç yoktu ranked maplerinde dikey oyun çok önemli bir faktör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 17 Şubat 2019; 23:24:21 >

• Yeni operatörlerin oynanış videoları

SKYSCRAPPER denilen illet harita kalksın yahu her tarafı spawn peak vlakyre iyi adamın elinde durudurlmuyor.
    Mozzie VALKYRE KİLELR OLMUŞ. Pompalısı var ki.
    Kafede sadece iki tane savunulabilen bölge var. En üstü alırsak barda dolaşılamıyor, ya cocktailde yada freezer da hareket etmeden duruyoruz. B bombası zayıf kalıyor. Bunu yukardan görülmeyen bir kısım ekleyip çözmüşler.
    Mutfak savunulması en zor yerdi bunuda düzelttik dediler böylece 3 seçenek oluyor.

Theme park için de tren bölgesi ve haunted düzelecek, ışıklandırmalara el atıcaz dediler.

Hereford'a bu şekilde el atılması bencede gereksizdi. Map reworkler daha az iş istediği için belki daha güzel işler görebiliriz. Bence son gelen haritalar görsel olarak güzel olsada rekabetçi bir yanı yok. Seneye chalet ve skyscraper rework görürse çok güzel olur.

Gerçi dünya kadar elemanı var hem map hemde rework yapabilirdi ama ağırdan almayı seviyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 18 Şubat 2019; 10:48:54 >

• quote:

Kafede sadece iki tane savunulabilen bölge var. En üstü alırsak barda dolaşılamıyor, ya cocktailde yada freezer da hareket etmeden duruyoruz. B bombası zayıf kalıyor. Bunu yukardan görülmeyen bir kısım ekleyip çözmüşler.
    Mutfak savunulması en zor yerdi bunuda düzelttik dediler böylece 3 seçenek oluyor.

Theme park için de tren bölgesi ve haunted düzelecek, ışıklandırmalara el atıcaz dediler.

Hereford'a bu şekilde el atılması bencede gereksizdi. Map reworkler daha az iş istediği için belki daha güzel işler görebiliriz. Bence son gelen haritalar görsel olarak güzel olsada rekabetçi bir yanı yok. Seneye chalet ve skyscraper rework görürse çok güzel olur.

Gerçi dünya kadar elemanı var hem map hemde rework yapabilirdi ama ağırdan almayı seviyorlar.

Rework'ten kasıt ufak değişiklikler kaplamalar falansa her map için kapımız açık ama Hereford gibi olmasını istemem. Ayrıca 4 sezon var 3 tanesinde yeni map getir 1 tanesinde 2-3 map için rework yap sınırlama kendini bu kadar. Kafe'nin acil değişmesi gereken yeri en tepeydi. Bank haritasında da benzer güzel görüş açısı var ama burası bomba alanlarını ve kritik geçiş yollarını görmüyor Kafe'de bu sıkıntı. Pastane kısmındaki bomba yeri değişecekmiş bir de üst kat büyüyecek. Sıfırdan map yapma süresinde sadece bunların yapılacak olması çok saçma geliyor 3 ay map için normal süre daha kısa zamanda da bitebilir ama sezon mantığıyla düşününce aceleye getirmeye gerek yok ama rework için çok uzun.

@guzmann06 Şimdiye kadar gelen hiçbir operatör Valkyrie'nin yerini alamadı veya engelleyemedi. Maestro, Echo ve kırılmaz kameralar gelince bile Valk işlevini göremediler. Dokkaebi gelince onun kameralar da gidecek artık oynanmaz diye düşündüm yine engellemedi. Nerf yedi yine engellemedi. BlackBeard her nerf yediğinde daha da ölüp daha da arkaya atılırken takım arkadaşı Valkyrie tüm nerflere/rakiplere rağmen geri düşmüyor daha da düşeceğini sanmıyorum

• Bu adamların oyununu bir daha da oynamıyorum.Yıllar önce Türk operatörün gelebileceğini söylediler .Türkiye de bukadar oyuncuları olmasına rağmen görmezden geliyorlarsa benim için bitmiştir

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.