Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiyede serverı geçtim adam gitmiş ingiltereye server açmış.Redditde goruyorum yabancılar bile şikayetçi.Koskoca ubisoft avrupanın ortasına adam gibi server koyamıyorsa söylenicek söz yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matias28

hazır indirimdeyken bende almayı düşünüyorum fakat öğrenmesi biraz zaman alacak birde ekip yok

Aynı durumdan bende şüphedeyim hocam. Almak istiyorum fakat bu tarz oyunlarda ekip olmayınca zor oluyor ne yapsam bilemedim
  • Sen böyle muazzam bir oyun yap, ama server yapama. Gerçekten inanılmaz.
  • Umarım TR ye yakın bir sunucu kurarlar ve ping sorunu biran önce çözüme kavuşur. Bu arada R6 kayıtlı oyuncu sayısı 13 milyona ulaşmış
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Rainbow_Six_Siegein_Kayitli_Oyuncu_Sayisi_13_Milyona_Ulasti-86081.htm
  • Şimdi desek ki, Almanya ya da daha yakın bir yere sunucu kurulması için bir imza kampanyası başlatalım. Toplasan 1000 kişi bile bulamayız. O yüzden firma kendisi bir şey yapmadıkça maalesef böyle devam.
  • Plan-B kullanıcısına yanıt
    Almanya'yı bırak Hollanda'ya bile razıyım ☺

• Yeni operatörlere laf etmiştik biraz ama defanstaki Mira fena duruyor yahu. Primary ve Secondary'e SMG - Shotgun veya Shotgun - SMG atayabiliyoruz. Bu çok fena olmuş. Tek eksisi yavaş olması.
  • Yeni operatörler oyunu değiştirecek baya. Yalnız Çakal çok op gibi direk yerini buluyor ya.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Miranın SMG si division da favori silahımdı.

60k hazır gelsinler bakalım

Tek merak ettiğim güncelleme kaç gb olacak

Malum ttnet kullanıyorum

• yokyere kullanıcısına yanıt
    7 gün sonra sahip olabilirsin biliyorsundur belki belirteyim dedim
  • Çok direndim ama sonunda aldım. Oyun öğrendikçe ve iyi oynayabildikçe daha çok keyif veriyor
  • Yeni harita ve karakterlerle oynanış videosu geldi.

• Ne zaman indirime girer ki

• beklediğin hata olmuş.
    ben ilk çıktığında almadığıma pişman olmuştum.
    inanılmaz keyifli.birde arkadaş grubun varsa süper.
  • Year 2 Edition ile Complete Edition arasındaki farklar neler? Hangisini almak daha mantıklı?
  • Mira baya baya iyi olmuş defansta. Çakal iyi ellerde öttürür gibi. Sanırım ilk Mira'yı açarım.
  • Blackbeard gibi nerf yer ilerde.

• Arkadaşlar şimdi sizlere bir haberim olacak. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde Rainbow 6 Pro League Finalleri vardı. Bir çoğunuz bu maçlardan en az birini izlemiştir. Bende bunun gibi bir maç yayını yaptım arkadaşlarım ile beraber. Ve sizlere diyeceğim şu ki bunu daha sık yapmak istiyorum. Sizlerinde katılımını bekliyorum. 5'er kişilik takımları olan kişileri karşı karşıya getirip maçlarının yayınlarını yapabilir, hem güzel düellolar izleriz, hem de eğleniriz. İlgilenenler olursa bana DM ile ya da sürekli baktığım için Youtube Videomun altına yorum olarak yapabilir.

Maçlar ESL usulü olacaktır ve kurallar şu şekildedir.

*Savunduğun yeri bir daha savunamazsın.
    *Her round 3 dakikadır.
    *5 olan kazanır. (Overtime dahil değil.)
    *Konuşmalar Discord Kanalım üzerinden olacaktır.

En önemlisi mümkün oldukça dengeli takımları karşılaştırmayı düşünüyorum. Bu sebeple de Başvuru Yapmak isteyenler Takımlarının Rütbelerini ve KD'lerinin bir listesini de mesaja eklerse sevinirim. Sizlerle vereceğiniz mail adresi üzerinden iletişime geçeceğim.

Tabii ki bir ödül verebilecek durumda değiliz fakat burada maçlar yaparak ESL deneyimi kazanabilir ve belki de bir sonraki ESL'e katılabilirsiniz. Şimdiden her türlü mesajınızı bekliyorum.

İyi olan kazansın :)

• Oyunu arkadaşlarımın tavsiyesi ile aldım.

Lakin pc oyunları hiç oynamazdım. Yaptık bir delilik.

Öğrenmeye çalışıyorum ama grup olmadan zor.

Acemi olan bizleri keklik gibi avlıyor tecrubeli userlr :)
  • Oyunun menü arayüzünü, rankları falan da değiştirmişler. 5 - 10 GB gelecek gibi bu update yine...

Edit : Yeni dürbün konumları da eklemişler.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Bütün değişimler için improvements kısmını tıklayabilirsiniz.
    http://rainbow6.ubi.com/siege/en-GB/updates/velvetshell/index.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 6 Şubat 2017; 22:32:22 >

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.