Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4de açık beta felaket kötü oyuna girmesi zor devamli oyundan atıyor.bu oyun 1 kasımda cıkmayacak mı?bağlantı hataları cok fazla ubisoft bitmemis oyunu cikaracak yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRFEAR ekleyin beyler

• Pingi düşük olan bariz üstün benim tarafta gözüktüğüm anda vuruluyorum killcamde 2 sn boyunca görmüş oluyor adam beni.

• Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Zaten oyun full online. Knight online gibi oyunlara niye hikaye modu koymadın diyen gormedim.bu oyunada demek yanlış olur. Kaldı ki oyun beta da 9.5 gb lik kısmı tahminimce 20 gb falan oolur o zaman gorcez. Betada soyle kotu boyle kotu die yorum yapmak anlamsız

• Ben 80 le falan oynuyorum gayet normal.beta oldugu icin ping sorunları var yok degil tabiki. Dun 2 saat falan oynadim gayet keyifliydi. Terorist hunt u payday e benzettim gayet basarili

• FEARTR kullanıcısına yanıt
    109 pinglede keyifli tabi sonuçta yeni farklı bir oyun ama 80 de fazla 40 pingli kişiler var bu oyunun yapısı gereği yüksek ping sorun çünkü köşelerden bakma duvar delme bunlar aynı anda olması gereken olaylar kafayı çıkartınca taramaya başlıyolar sen görmeden çünkü sende daha kafa çıkmamış dışarı vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 27 Kasım 2015; 18:16:50 >
  • evet haklısınız.dediğiniz ping olması için türk server olması lazım yoksa mümkün değil 30 lu pingler.
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Ekle oynayalim buradan takim kuralim TRFEAR

Hayır hiç de öyle olmadı yani full online. Patriots çıkacak dediler. Hikaye modu ile sunum yaptılar. Sonra iptal edip Siege'i çıkardılar. Millet hikaye modu var mı dediğinde evet var dediler. Halbuki yoktu, atıyorlardı yani. Sonra da hikaye modu olmayacak dediler. Cs Go'ya rakip olalım diye bir şeyler yapmışlar ama eksik kalmış malesef.

Bu arada ben zaten eklemiştim sizi.
  • Oyunu satın alan var mı? Takım esaslı bir oyun olacağından oyunu satın alan Türkler varsa beraber oynayabiliriz. Uplay ID: TwexamR. Ha bide oyunu satın almak isteyenler 30 dolardan cdkeys.com adresinden satın alabilirler.
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

arkadaşlar steam ön yükle diyor 12 gb boyutunda. Bu beta için mi yoksa pre-load açıldı mı? Ayrıca oynamak isteyen ekleyebilir. UPlay ID: arszeren steam profil :http://steamcommunity.com/id/arszeren
    Bilgilendirirseniz sevinirim ve şimdiden teşekkür ederim.malum ttnet 869 gün sürer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsız! -- 28 Kasım 2015; 17:28:17 >

• arsız! kullanıcısına yanıt
    betası 9.5 olan oyunun fullunun 12.5 olacagını sanmıyorum.sanırım 30 unda falan download a açarlar die tahmin ediyorum.
  • arkadaşlar ekledim sizi, müsait olduğunuz da oynayalım birlikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheTurk61 -- 28 Kasım 2015; 23:29:00 >
  • oyunu satın aldım, oynayacak türk arkadaş arıyorum.

uplay: nameste4815, nameste999

betayı 999 ile oynuyorum asıl oyun çıktığında 4815'le oynayacağım.
  • oyunu ındırebılırsınız 14-15 gb suan az geldı bana :)
  • Steamden ön yükleme bitti. Yayınlanma tarihi yani 1 aralığı beklemekten başka bir şey kalmadı.
  • Oyunun beta sürümünü repack lememişler büyük ihtimal Steamde 12 gb olarak indiriyor bakalım yüklenince kaç gb olcak ?
  • 14.4 gb falan bi boyutu var indirdim bekliyorum 1 aralığı . ki bizde 2 aralık ta falan aktif olur arada saat farkı baya var.
    Oyunun serverları yarın yani 1 Aralık saat 20:00 de açılıyor.
  • Teşekkürler cevap için.Benim en nefret ettiğim olay şu anda hile. daha closed betası varken whall hack vardı.Lanet olsun para verip zevk alamıcaksak yazıklar olsun diyorum.Dün bi tane wh li birine denk geldim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.