Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FlamerHerif

Ne zaman gelecek bilgin var mı ?

Tam bilgim yok ama bu ayın sonlarında diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Orijinalden alıntı: FlamerHerif

Ne zaman gelecek bilgin var mı ?

Tam bilgim yok ama bu ayın sonlarında diye biliyorum

9 ağustos
  • Oyuna yeni başladım, starter packini aldım. Öğrenmeye çalışıyorum. Benimle birlikte oynamak isteyen olursa steam adım Cucumber. 18 yaş üstü herkes olur.
  • Oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir.Akşamları toplanıyoruz genelde.
    Uplay Nick : NUT_Hybrid
    Rank : Plat 1
  • goodshands G kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam istersen birlikte girebiliriz.
  • Güncelleme geldi mi ?
  • FlamerHerif F kullanıcısına yanıt
    yok
  • 355mb lık bir güncelleme geldi büyük güncelleme bu gece mi gelecek acaba
  • Crypdeth C kullanıcısına yanıt
    29 Ağustos büyük güncelleme.
    482mb geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 9 Ağustos 2017; 19:47:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar acil yardım edin. Oyunda maça girdikten biraz sonra unknown software exception hatası çıkıyor. Çöüzümü var mı? Yoksa iade edicem.
  • Arkadaşlar kanser olmak üzereyim. Oyunu bi hevesle aldım çok hoşuma gidiyordu. Fakat casual'da win alabildiğim yok sürekli ağzıma ağzıma vuruyorlar. Mapleri bilmemek ayrı sıkıntı sürekli karşıma +100 lvl insan geliyor. Soğudum nerdeyse daha oynayamadan.

Birde gtx660m ile oynuyorum. Ayarları düşürdüğümüz takdirde hangi ayarların açık kalması gerek düşmanı rahatça görebilmek için bi bilgisi olan var mı ?
  • Dayak yiye yiye öğreneceksin dostum kimse oyunu bilerek başlamıyor. Bu oyunu öğrenmek için biraz daha sabır gerekiyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Arkadaşlar kanser olmak üzereyim. Oyunu bi hevesle aldım çok hoşuma gidiyordu. Fakat casual'da win alabildiğim yok sürekli ağzıma ağzıma vuruyorlar. Mapleri bilmemek ayrı sıkıntı sürekli karşıma +100 lvl insan geliyor. Soğudum nerdeyse daha oynayamadan.

Birde gtx660m ile oynuyorum. Ayarları düşürdüğümüz takdirde hangi ayarların açık kalması gerek düşmanı rahatça görebilmek için bi bilgisi olan var mı ?

Biz de 100+ lvlken 5-10 leveller geliyor kanser oluyoruz
    Maalesef oyunun eşleştirme sistemi bayağı vasat. Oyuna yeni başladıysanız situations kısmını tamamen bitirin sonra terrorist hunt modunda antrenman yapın. Kolay gelince zorluğu arttırırsınız mapleri, oyunu biraz çözünce de normal girin yoksa tam zulüm oluyor ilk oynadığımda oyundan soğumuştum direk

• 94 levelim ama Multiplayere son 1 ayda başladım yeni sayılır. O yüksek level adamların bir bölümü benim gibi Noob ama diğer modlarda oynayanlar, bir bölümü de bu plati de satılan çalıntı hesaplardan oynayanlar. O hesaplar yüksek level oluyor. Ancak oyunu bilip hakkıyla oynayan 100+ birine denk geldiyseni.... opfor eliminated

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 12 Ağustos 2017; 18:28:41 >
  • Dostlar merhaba. Bu oyunu almak istiyorum. Steam'de 26 liralık ve 139 liralık seçenekler mevcut. 26 liralık olanı alsam ne gibi şeylerden mahrum kalırım? Oyun zevkini baltalayacak şeyler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dysquest

Dostlar merhaba. Bu oyunu almak istiyorum. Steam'de 26 liralık ve 139 liralık seçenekler mevcut. 26 liralık olanı alsam ne gibi şeylerden mahrum kalırım? Oyun zevkini baltalayacak şeyler mi?

Starter edition o ve operatör açmak falan daha uzun sürüyor normale göre 57 liraya normal sürüm vardı onu alın droyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Arkadaşlar kanser olmak üzereyim. Oyunu bi hevesle aldım çok hoşuma gidiyordu. Fakat casual'da win alabildiğim yok sürekli ağzıma ağzıma vuruyorlar. Mapleri bilmemek ayrı sıkıntı sürekli karşıma +100 lvl insan geliyor. Soğudum nerdeyse daha oynayamadan.

Casual oynama ranked oyna.
  • Peki operatörler açık olursa oyunda bir amaçsızlık olmuyor mu? En azından operatörler için uğraşabilirim belki.
  • quote:

Peki operatörler açık olursa oyunda bir amaçsızlık olmuyor mu? En azından operatörler için uğraşabilirim belki.

Oluyor ben starter aldım para kasarken amacım vardı şimdi 80k boşta duruyor ay sonunda 3 karakter gelecek onları alırım belki
  • quote:

Peki operatörler açık olursa oyunda bir amaçsızlık olmuyor mu? En azından operatörler için uğraşabilirim belki.

Amaçlar bitmez skinler headgearlar üniformalar charmlar alfa paketler zaten normal sürümde 25k puan biriktirmeniz lazım operatör açmak için casualda kazandığınız maç başına 200 küsür puan verir rankedda 300 mvp olursanız 400 küsür, kaybederseniz çok daha az ona göre hesaplayın 25k puan biriktirip 1 operatör açmak için nekadar oynayacağınızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 12 Ağustos 2017; 23:28:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.