Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six® Extraction (PC Ana Konu) [ÇIKTI] [GAMEPASS]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tom Clancy's Rainbow Six® Extraction (PC Ana Konu) [ÇIKTI] [GAMEPASS]

Çıkış Tarihi: 20 Ocak 2022

EPIC GAMES STORE || UBISOFT CONNECT

Tür: Coop Shooter

Geliştirici: Ubisoft Montreal

Türkçe Dil Desteği: Var

PEGI: 18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 20 Ocak 2022; 17:32:26 >

• Rainbow Six Siege 'e ücretsiz ek paket olarak gelmesi gereken oyunu satıyorlar, bravo ubisoft Tom Clancy's Rainbow Six® Extraction (PC Ana Konu) [ÇIKTI] [GAMEPASS] 

• Zombi diye bekledik uzaylı çıktı Allaha havale ediyorum seni ubi yatacak yerin yok dlcyi full oyun diye satıyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyun Ocak 2022 ye ertelendi.

https://news.ubisoft.com/en-gb/article/kO4h7phtFn6EPiDOa5VWd/an-update-on-rainbow-six-extraction

Şahsi dusuncem, Pazarlama çalışmalarına başlamışken bir anda erteleme gelmesi bence oyunun istenilen ilgiyi görmemiş olmasından. Oyun R6 Siege oynayanlar da dahil kimsenin umrunda degil. Konunun hareketliliği den de anlıyorsunuz herhalde Sonbaharda Call of duty, battlefield ve back4 blood çıkıyor. Bunların hepsi 60 dolara çok daha fazla içerik sunan oyunlar. Cod ve back 4 blood zaten zombi modu sunan oyunlar. Ubisoft bu oyuna hangi kafayla 60 dolar fiyat bicmis anlamak güç. Operatörlere yeni özellikler vs de eklememisler. Direkt R6 siege de ne varsa kopyalamislar. Motorda da pek kayde değer bir güncelleme yok. Oynayış neredeyse aynı. Max 30-40 dolara standalone DLC olabilecek bir oyun anca. Yine de Ocak ayında durgun zamanlarda ne satarsam kardir kafasıyla girecekler. Tavsiyem, acele etmeyin, yazın epic kuponuyla 60tl ye alırsınız. Hatta ubisoft bir istisna yapıp bu oyunu steame bile getirebilir. Malum R6 kitlesinden ne çekerse kar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 17 Temmuz 2021; 15:34:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunun Xbox ve Playstation tarafındaki ön siparişleri kapatıldı. Şimdilik bu platformlarda fiyat gözükmüyor. Şu an sadece PC'de ön siparişe açık.

• Oyunun teknik alfasına seçilmişim bakalım oyun nasıl olmuş

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt

Hocam filigran eklemişler betaya oyunu oynatmayacak seviyede şuan midemi bulandırdığı için oynayamıyorum.

• DeVKit kullanıcısına yanıt

Valla hocam daha inmedi yazarım rahatsız ederse

Bu kapalı betaları da playtest gibi sunmak yeni moda oldu herhalde. Yok nda onaylatma yok ekrana fligran ekleme. Sanki çok gizli bir şeymiş gibi... Arkadaş listemin yarısı seçilmişti zaten, kimseyi davet edemiyordum. Bu neyin kafası neyin tribi anlamak güç. Zaten bu gidişle ubisoftun en sert patlayan oyunu bu olacak.

• Extraction DLC olması gerekirken üstüne yeni oyun olarak çıkartmaları bile saçmalık hocam üstüne böyle saçmalıklar yapmaları insanı daha da sinirlendiriyor. İnsanlar baya şikayetçi şuan Extraction forumunda. https://discussions.ubisoft.com/topic/117237/uplay-watermark-on-screen-opacity-is-way-too-high-unplayable-and-motion-sick-inducing?page=1&lang=en-US

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeVKit -- 5 Kasım 2021; 22:30:17 >

Oyuna girdim ve resmen kör oldum. Hayatımda böyle bir şey görmedim ben. Hani oyun daha duyurulmamış olsa belki derim de, çıkmasına şurada 2 ay kalmış, yayıncılara kaç ay önce gameplay videosu çektirtip yayınlatmışlar. Neyin kafası bu anlamış değilim. Bir de sadece vulkan koymuşlar, performans rezalet durumda benim pc'de. Oyun zaten bildiğin dlc. Hatta ilk trainingin ilk kapısından girdikten sonra burası coastline mapi mi dedim ilk başta. Büyük ihtimal ubisoft da bunun farkında, oyun 2-3 aya kalmaz %50 indirim de görür, steame de gelir, gamepasse de gelir.

• Saçma sapan bir oyun olmuş. 50 gb indirmeye değmez

• Bu oyunu bekleyen kitlenin oyun zevkinden şüphe duyarım

• R6 Extraction ilk günden Xbox Gamepas ve Pc Gamepasse geliyor. R6 Extraction, Pc tarafında gamepasse eklenen ilk Ubisoft oyunu olacak. Ayrıca ubisoft+ servisi xboxa geliyor. Bu da ubisoft + ın yakın zamanda Türkiye için de erişime açılacağı anlamına geliyor.

Ayrıca, Rainbow Six Siege de Extraction ile beraber PC Gamepasse eklenecek.

• DLSS i aktif edemiyorum ayarlarda kapalı görünüyor ve tıklanmıyor bunu nasıl çözerim?

• Oyun gayet zevkli. Kendi ekibinizle oynarsanız daha iyi ama... Başlarda biraz karışık gelebilir ayrıca...

• PvP r6 siege varken Co-op unu tercih etmem. Co-op lar içinde en iyis bu olur. R6 siege fps bir devirmdir. 3 boyutlu oyunlar traplar, garifk,aniamsyon kaliteli olur. co-op çu olsam alırıdm

• bildiğiniz gibi birçoğumuz oyunu gamepass üzerinden edindi ama bu oyunda buddy pass sistemi var nasıl işleyecek var diye merak ediyorsanız buyrun anme hizmeti

ubinin R6ext.için yaptığı buddy pass sistemini şöyle yapmış

eğer oyunun sahibi değil isen yani para vermediysen buddy pass gönderemiyosun

oyunun sahibi isen 2 arkadaşına buddy pass ile oyuna çağırabiliriyosun ancak oyunun sadece belirli bölgelerine gelebiliyolar

ancak EA gibi friend pass (buddy pass) gönderdiğin arkadaşın seninle beraber oyunu dibine kadar oynayamıyo yalnızca 14 gün deneme şansı oluyo

oyunu game pass ile aldıysan kimseye buddy pass ile davetiye gönderemiyosun

bu arada ekip arkadaşı sıkıntısı çeken oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybrtrk -- 29 Ocak 2022; 17:36:48 >
  • Bu oyunu oynayan yok mu ya sanfransisco ve new york %100 fakat diğerleri için sağlam ekip gerek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.