Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S GHOST RECON WILDLANDS (PS4 ANA KONU) ★ ÇIKTI ★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
685
Cevap
11
Favori
28.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu oyun downgrade yemezse sulalemi katana ile dograyacagım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son yıllarda e3 lerde gösterdikleri oyunlardan hemen hemen hepsi patladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

son yıllarda e3 lerde gösterdikleri oyunlardan hemen hemen hepsi patladı

Hocam dediğim gibi bu iki oyunda özellikle çok kasıyolar. Özellikle the division 2 senedir bekliyorum şimdi 2016'ya attılar o oyunda patlarsa, bir tanede ben patlatıcam.
  • Daha the divijin ve rainbow six seige çıkmadı değilmi yoksa benmi yanlış hatırlıyorum 3 oyun birden çıkaracaklar hangisini alacaz biz

• Army Of Two!
  • Advanced Warfighter gibi sürükleyici hikayesi olan film gibi bir single yapmalarını tercih ederdim.
  • daha six siege çıkmadı

• Bu sene iyi seyler cikarttılar E3 de bakalım bu oyunda bekleme listemde bi gelse o gunler de su yeni oyunları sırayla uzuuuuun uzuuuun oynasak

• Bu oyun patlayacak gibi bir his var içimde

• Bu oyun patlamayacak bencede downgrade yemeyecek ama 2017 de gelir bence :)

• Bu oyunuda Division gibi 3 sene bekleyeceksek..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Şu oyun downgrade yemezse sulalemi katana ile dograyacagım.

Bir sonraki neslin oyununu gösterdiler bu nesile gelecekse downgrade tabiiki yiyecek.PS4 donanımı ile olacak iş değil heleki xbox ile hiç olmaz.Şu nesil kısadan bitsede kurtulsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 18 Haziran 2015; 23:03:07 >
  • Aynısını pc konusuna yazdım.

Bu oyun böyle gelsin, Ubisoft binasının önüne geçer tapmaya başlarım.

Bu işin altından anca Rockstar kalkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 18 Haziran 2015; 23:37:03 >
  • Bir sonraki nesil grafik kalitesi videolarını şimdiden izletiyor bize ubisoft sağolsun . Oyun çıkıncada şimdiki nesile geçiş yapıyoruz
  • Downgraded!
  • Downgrade yiyecek bencede ama bir sonraki nesil değil be,ben Gta 6 nın bu civarlarda hatta biraz daha iyi olacağını düşünüyorum. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bu işin altından Rockstar kalkar.
  • Tom clancy oyunlarının kötü olduğunu görmedim ama umarım özellikle harita konusunda downgrade yemez eğer olurda ubisoft g.r gibi bir seriyi de batirirsa bir şey diyemicem

• Bu oyundan beklentim The Division gibi yüksek. Fakat E3 ile birlikte biraz üzülmedim değil. Yalnız dikkatimi çeken bir şey var. Oyuncularda bu nesilde ciddi bir güvensizlik söz konusu. Haklıyız da. Ben hiç bir nesilde hemen hemen her tanıtılan oyunda daha oynanmadan eleştiriler yapılan , performansında istenilen seviyeye gelinemeyeceğine inanılan bu kadar sık ve emin yorumlara rastlamadım. Ben de bu nesilde 2 konsolu da kullanan biri olarak memnun değilim diyebilirim. PS3 ve Xbox 360 ile daha mutluydum , ondan eminim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bu grafiklerle gelirse 20 fps den yukarısını alamayız :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.