Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands + Fallen Ghosts DLC Türkçe Yama (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
5
Favori
17.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iki ay evvel yamayla oyunu bitirdim,bir yerden sonra tekrar ediyor kendini ama bitirdim,klasik ubisoft oyunu.
  • Fazla dayanamadım sildim artık açık dünya oyunları yoruyor beni.
  • Arkadaşlar, Fallen Ghosts DLC çevirisi çıktı!

Not: Bu yama sadece orijinal Uplay & Steam & Epic Games, korsan 4073014 sürümleri ile uyumludur ve bu yama sadece Fallen Ghosts çevirisini içerir. Ana oyun çevirisini ayrı olarak indirmelisiniz.

Hemen İndirin:
    https://btgyama.blogspot.com/2019/10/grw-tr-yama.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegioXII -- 12 Nisan 2020; 21:32:36 >
  • Eline sağlık reis narco road dlcsiyle ilgili bi planın var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

Eline sağlık reis narco road dlcsiyle ilgili bi planın var mı
    Bugün başladım çevirisine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegioXII

Arkadaşlar, Fallen Ghosts DLC çevirisi çıktı!

Not: Bu yama sadece orijinal Uplay & Steam & Epic Games, korsan 4073014 sürümleri ile uyumludur ve bu yama sadece Fallen Ghosts çevirisini içerir. Ana oyun çevirisini ayrı olarak indirmelisiniz.

Hemen İndirin:
    https://btgyama.blogspot.com/2019/10/grw-tr-yama.html
    Elinize sağlık arkadaşlar, kolay gelsin.

• Breakpoint'i çevirmeyi düşünüyormusunuz.Epic'den herkes 28 TL'ye aldı.
  • Elinizde sağlık hocam break point ultimate edition var bir gün yama gelir diye bekletiyorum bunu da dlcleri ile satın aldım yama kurup oynayacağım şimdi :)

• R-10 kullanıcısına yanıt

Üstadım, yamayı online da arkadaşlarınızla beraber denediniz mi ? Online kısmı ayrı olmadığı için bu oyunda herhangi bir ban vb risk barındırmayacağını düşünüyorum ama ..

• Orjinal (Steam+Ubisoft) oyunda yamayı denedim ama siyah ekranda kalıyor. Çözümü bilen var mı acaba?

• Merhaba. Yamayı denedim fakat siyah ekranda kalıyor, oyun açıklama kısmında belirtilen oyun sürümü uyuyor fakat yama yüklü iken oyun açılmıyor. Dosya doğrulama yaptığım zaman sorunsuz girebiliyorum.

• Sorun giderildi program güncellemesi ile çok teşekkür ederim elinize sağlık.

• Online çalışıyor mu?

• yama virüs dolu arkadaşlar sakın yüklemeyin yok diyenler olacaktır size windows güvenlikten izin ver diyenler olacaktır yama bal gibi virüslü. yaptığınız işi adam gibi yapın milletin bilgilerini çalmak için bin takla atıyorsunuz yazıkkkkkkkkkkkkkk

• Epic Games Gold Edition sürümünde yama çalışıyor mu? Ona göre kupon gelmişken satın alacağım oyunu teşekkürler.

• yamanın içinden trojan çıktı.

• Yamayı günceller misiniz?

• Yama sanırım ücretli olmuş, eski bir versiyonu yamatr'de var fakat çalışmıyor...

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands + Fallen Ghosts DLC Türkçe Yama
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.