Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms - EU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oynayanlar var mı burası ana konumuz olsun burda bilmediklerimizi birbirimize falan soralım vs. deneyenler var mı oyunu ben yükledim çok beğendim ve oynamaya devam edeceğimi düşünüyorum

• Merhabalar, steam üzerinden bu oyunun oynanması ücretsizmiş.şöyle bir sorum olacak steamde oyun oynadıkça şansla eşyalar düşüyor ya sonra pazarda satıyoruz vs. bu oyunu single playerdan oynasam da dusuyor mu bu esyalar yoksa multıplayer oynamak şart mı? şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viizzyy

Merhabalar, steam üzerinden bu oyunun oynanması ücretsizmiş.şöyle bir sorum olacak steamde oyun oynadıkça şansla eşyalar düşüyor ya sonra pazarda satıyoruz vs. bu oyunu single playerdan oynasam da dusuyor mu bu esyalar yoksa multıplayer oynamak şart mı? şimdiden teşekkür ederim.

Bende indiriyorum ; insallah begenirim . Merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz geç oldu sanırım oynayan varsa özelden yazsın bana yada TRChino ismim eklesin oyundan 2-3kişi takılıyoruz biz
  • TRChino T kullanıcısına yanıt
    Hocam bir ara oynadım eğlendim de nedense bir anda sıkılıp bıraktım cs go,lol,archage falan takılıyorum bu aralar
  • Valla beni sardı 1haftadır oynuyorum klanda topladım iyi kötü takımca oynayınca sarıyor
  • Oyunun doluluk orani nedir?

• Oyunun biraz oyuncusu var. Steamde göründüğü kadar değil ama. Launcher görev yöneticisinde kendini sakladığından oyunda daha fazla adam görünüyor (steam de).

Fakat başlamanızı tavsiye etmem. Bu bir p2w bir oyundur. Yani nereden baksanız en az bi 50$ harcamanız gerekir ve onuda iyi değerlendirip sadece en gerekli şeyleri almalısınız. Yoksa o para çöpe gider. Benim steam hesabımda bir ara hediye ettikleri DLC paketler var. Toplamı 150$ üstünde oluyor. Fakat o hesapla bile başlasanız birşey yapamazsanız.

Hesapta 2 ay %50 boost olmasına rağmen:

Tier 9 silah alacaksanız size 135.000 oyun parası lazım.
    50.000 zırh için lazım.
    Silah ekipmanları içinde bi 15.000 lazım diyelim....
    Kullanacağınız yeteneklerin ekipmanlarıda var tabiki.. Ama bunu yazmıyorum bile.

Toplamda 200.000 e ihtiyacımız olsun.

Oyun başında, benim "%50 bonuslu" hesaba toplamda 300 geliyor.
    666 round oynarsam eğer 1 karakterimi dizebiliyorum.

Sanmayınki bu kadar.. %20 fazla vurmak için mermi alıyorsunuz, repair parası var, kullandığınız bombalar bile parayla... Yani oyun başı 300 dedim ama o iyimserdi. 250 ancak kalıyor cebinize.

Bu arada bu verdiğim hesap: 1 sınıfın, 1 silah ve teçhizatı içindi =) Gerisini hesaplayın.. Oyunu oynayan fanboylar bile oyuna p2w diyor. Oyun sözde ücretsizdir. Zaten ubisoft oyunlarını oynamadan önce 2 kez düşünmelisiniz.

not: yeni hesapla başladığınızda 10.000 den geriye doğru 1.000 er 1.000 er düşerek seviye başına 10 uncu lvl a kadar oyun parası verir. 3 Karakteride kasarsanız toplamda 150.000 e yakın paranız olur. Bu parayı kullanmayıp diş sıkarsanız anca 1 sınıfa 1 silah alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 9 Kasım 2014; 13:45:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkansen

Oyunun biraz oyuncusu var. Steamde göründüğü kadar değil ama. Launcher görev yöneticisinde kendini sakladığından oyunda daha fazla adam görünüyor (steam de).

Fakat başlamanızı tavsiye etmem. Bu bir p2w bir oyundur. Yani nereden baksanız en az bi 50$ harcamanız gerekir ve onuda iyi değerlendirip sadece en gerekli şeyleri almalısınız. Yoksa o para çöpe gider. Benim steam hesabımda bir ara hediye ettikleri DLC paketler var. Toplamı 150$ üstünde oluyor. Fakat o hesapla bile başlasanız birşey yapamazsanız.

50.000 zırh için lazım.
    Kullanacağınız yeteneklerin ekipmanlarıda var tabiki.. Ama bunu yazmıyorum bile.

Sanmayınki bu kadar.. %20 fazla vurmak için mermi alıyorsunuz, repair parası var, kullandığınız bombalar bile parayla... Yani oyun başı 300 dedim ama o iyimserdi. 250 ancak kalıyor cebinize.

Bu arada bu verdiğim hesap: 1 sınıfın, 1 silah ve teçhizatı içindi =) Gerisini hesaplayın.. Oyunu oynayan fanboylar bile oyuna p2w diyor. Oyun sözde ücretsizdir. Zaten ubisoft oyunlarını oynamadan önce 2 kez düşünmelisiniz.

not: yeni hesapla başladığınızda 10.000 den geriye doğru 1.000 er 1.000 er düşerek seviye başına 10 uncu lvl a kadar oyun parası verir. 3 Karakteride kasarsanız toplamda 150.000 e yakın paranız olur. Bu parayı kullanmayıp diş sıkarsanız anca 1 sınıfa 1 silah alırsınız.

Tam bugün başlamıştım oyuna soğuttunuz valla

• arkadaşlar servera bağlanamıyorum oyunu kurdum ama bağlanmıyor ne yapmam lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexte[R]

quote:

Orijinalden alıntı: ozkansen

Oyunun biraz oyuncusu var. Steamde göründüğü kadar değil ama. Launcher görev yöneticisinde kendini sakladığından oyunda daha fazla adam görünüyor (steam de).

50.000 zırh için lazım.

Tam bugün başlamıştım oyuna soğuttunuz valla

Hocam ben ilk çıktığı zamanlar oynuyordum o aralar herkes eşit olduğu için zevkliydi ama su sıralar nasıldır yorum yapamıyorum

• Merhaba arkadaşlar bnde bu oyunu oynuyorum uzun zamandır 36 lvl recon 30 lvl support sahibim oyunda beni ekleyin eğer oyundaysam takım oyunu atarız kullanıcı adım KableSuvarii
  • oyunda server a hiç bi türlü bağlanamıyorum.Siz bağlanabiliyormusunuz arkadaşlar
  • Sunucuları kapatmışlar oyunun kepenkleri indirmişler :( bildiğiniz benzeri oyun varmı online eşdeğer

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.