Şimdi Ara

Tolga hayal kırıklığıdır ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
2
Favori
4.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne cins taraftarsiniz ulan Gs kendi evinde 4 yedi onlara iyi gun taraftari dediniz de donun bi kendinize bakin biz napiyoruz deyin.Bi macta yenilince krize girmemek icin foruma girmek istemiyorum arkadas,yetti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • futbol böle işte kazanırsan haklısın, kaybedersen haksızsın.
    Onur gibi bir adama laf etmek gerçekten kimsenin haddine değil.
  • Kanım dondu
  • ya sen şapşikmisin yoksa maçları hiç mi izlemiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam belli ki ilgi çekmeye çalışmış arkadaşlar. Boşa ciddi cevap vermişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Allah çarpar..

Harbi çarpar.

• yuh la bunlar bence fikret ormanın açıklamarından sonra ne yapacaklarını şaşırmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statist

Tolga zengin geldiğinden beri 29 maça çıktı, ben tolganın geldiğinden beri bir maçı kurtardığını hatırlamıyorum. Büyük umutlarla aldığımız karakterini çok beğendiğim bir insan olsada bu seneki performansı tam hayal kırıklığı. Oynadığı derbilerin hiç birinde kalitesini gösteremedi, bana tolganın kurtardığı kritik bir pozisyon söyleyemezsiniz. Umarım gelecek sezon kendini toplar yoksa bu şekliyle Beşiktaşımıza bir katkısı olmadığı gerçeği ile karşı karşıyayız

Gs maçında ceza ile 2 gol yediği maşı 3 e çıkardılar musleranın yediği 1 gol de sıfırlandı.

bu kriterlerle ligin az gol yiyen 2. kalecisi

evet ortada bir kırıklık var ama senin analizde
  • Adam Türkiye'nin en iyi 2 yerli kalecesinden birine (diğeri Onur) Tolga hayal kırıklığıdır dedi ya la... Biri kafama şişe fırlatsın da ayılayım
  • şu onur u kaleciden sayıp durmayın, ligin ortalama yerli kalecilerinden biri, tolga volkan ve muslera seviyesinde değil, yokluktan onur u bile büyük kaleci yaptı herkes kafasında, mert günok bile yedek oturduğu haliyle onur dan daha iyi kalecidir, tolga yı da bu kadar itin bir tarafına sokmayın, senelerce kaleyi sağlama aldınız
  • Bundan önceki sezonlardan bahsetmiyorum bile, Trabzonspor'un bu sezon bütün maçlarını izledim. Sen hiç izledin mi? İzlememişsin, belli. İzlesen bunu diyemezdin.

Onur kaç kez Trabzonspor'u ipten aldı. Türkiye'de refleksleri en iyi olan kaleci Onur'dur. Refleks ise bir kaleciyi kaleci yapan en önemli özelliktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1881

Bundan önceki sezonlardan bahsetmiyorum bile, Trabzonspor'un bu sezon bütün maçlarını izledim. Sen hiç izledin mi? İzlememişsin, belli. İzlesen bunu diyemezdin.

Onur kaç kez Trabzonspor'u ipten aldı. Türkiye'de refleksleri en iyi olan kaleci Onur'dur. Refleks ise bir kaleciyi kaleci yapan en önemli özelliktir.

çok kez izledim, refleks refleks diye tutturduğunuz hikayeler bizim ülkemizde kalecilerin yanına gelen topa hamle yapması o kadar, sıçrama topa hamle yaparken mesafe gidebilme yan toplar karşı karşıyada iyi açı kapatma şu bu umrunuzda değil, sadece 2-3 takım izlemeyin, tüm dünya liglerini en azından avrupa liglerini izleyin, kaleci nedir nasıl olur ne şekilde top kurtarır ona bakın, üstüne gelen topları olduğu yerde sıçrayarak kurtaran kaleci bizim ülkemizde çok, onur da bunun kaymağını yiyor o kadar, dediğim gibi ilk 3 kaleciyle kıyas olmamakla beraber fenerin yedek kalecisi bile onur dan çok daha iyi bir kaleci, bunu ilerleyen senelerde de hepiniz göreceksiniz, bu ligde onur gibi çok kaleci çıktı, hepsi hikaye oldu

• yuh be kardeşim takımınızda bana göre en son laf söylenecek adam tolga,cenk hakan arıkandan sonra öpüp başınıza koymanız lazım.Bizle oynadıgınız macta bile kaç tane cıkardı adam.Bana göre en iyi yerli kaleci tolga Türkiyede
  • Bu nasil baslik arkadas, kamu spotu gibi

• Bizim millet de var bu "iyiye kötü diyeyim de farklı gözükeyim" olayı.
    Bizde Gökhan'a laf ediyorlar, Gs'de Semih'e Selçuk'a laf ediyorlar. Fazla dikkate almaya gelmez.

• Suskunluğum asaletimdendir
    Her lafa verilecek bir cevabım var.
    Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.
    Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?

Mevlana
  • cenk foruma üye olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Stoperin danny kardes yanlış yere odaklanmissin

Dany geçen sene bizdeyken Muslera en iyi sezonlarından birini çıkarttı.. İster Dany ister Muslera yönünden bak.
  • Formda bi volkan alayina gider

• Beşiktaş'ın yanlışı Almeida'ya bu kadar katlanması.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.