Şimdi Ara

Tolga Beyenir i kaybettik. :( Trafik terörü.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mythology

Dragos'taki kazada da yaralanan bisikletçinin hayatını kaybettiği söyleniyor.

Kaynak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4EverPain

quote:

Kaynak ?

Facebook'ta iki arkadaşı o şekilde bilgi paylaşmış. Kazadan sonra durumu ağırdı.
    Dediğim gibi, şimdilik söylenti. Umarım gerçek değildir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4EverPain

quote:

Kaynak ?

Facebook'ta iki arkadaşı o şekilde bilgi paylaşmış. Kazadan sonra durumu ağırdı.
    Dediğim gibi, şimdilik söylenti. Umarım gerçek değildir.

Umarım bir şey olmaz .

• grupta paylasmislar, malesef diger arkadasimiz da vefat etmis. mekani cennet olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine de başsağlığı diliyorum. çok üzüldüm :(
  • Bir haftada 63 kişinin trafik kazalarında öldüğü 311 kişinin yaralandığı bir ülkede bisiklet sürmek değil yürümek bile sıkıntı.Cehalet had safhada.Ben araba bile kullanırken nelerle karşılaşıyorum ki düşünün artık bisikletle nasıl olur? Bilerek yaptıklarına ihtimal vermiyorum bunlara sebep olanlar içinde eğitimli cahiller de var.Kapasite meselesi...Tümüyle kazada olabilir bir şey demiyorum.Ama emniyet şeridine dalmak resmen cinayet gibi..Veya yolcu almak için direksiyonda para sayarken birden sağa dalan taksi minibüs dolmuş gibi araçlar.Baston yutmuş gibi etrafına bile bakmadan araç süren bayanlar hatta yolda makyaj yapanlar...Yazık vallahi yazık..Bu kadar mı değersiz hayatımız?

• Bunun bisikletliye saygıyla alakası yok. Balık baştan kokar. Baştaki zihniyet bisikletin ne olduğunu biliyor mu? Misal Hollanda başbakanı yeri gelir bisikletle ofisine gider. Bizde neredeyse tualete bile 50 tane mercedes konvoyuyla gidecekler. Birçok batılı toplumda yaya bile bisiklete yol verir, öncelik bisikletindir. Ben ABD polisi tarafından bisiklet üstünde kask takmadığım için az daha ceza yiyordum.
  • quote:

İddialara göre arkadan gelen araç bir anda emniyet şeridine girip 3 bisikletliye çarpıyor. Sonra da kendi şeridine girip hız kesmeden yola devam ediyor.

Bir kaza da Maltepe Dragos sahilinde meydana gelmiş. Bisikletli ağır yaralı diyorlar.
    Edit: link uçmuş. Yeni resimler

Tolga Beyenir i kaybettik. :( Trafik terörü..

Tolga Beyenir i kaybettik. :( Trafik terörü..

Bu kazada da bisiklet sahibi hayatını kaybetti. Bisiklet terörü resmen ayrıca bu kazanında kasıtlı yapıldığı minibüsten çok belli.

• Üniversiteden arkadaşımdı. Aynı bölüme aynı sene girişliydik. Çok iyi çocuktu efendiydi. Gece aklıma geldi rahmetli. Toprağı bol olsun

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.