Şimdi Ara

Token için gold farm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Euro uzun süredir tavan, benim de maddi durumum el vermediği için oyuna ara vermek zorunda kaldım bir süre. Dayanamadığım için geçen günlerde supporttan 7 günlük gametime istedim gold farming için, sağolsunlar anında yardımcı oldular. İlk gün sadece mining ile ore satarak 15k gold kasabildim fakat piyasa çok yavaş ilerliyor gördüğüm kadarı ile ve beklediğim verimi alamıyorum. 190k olmuş token fiyatları ve kalan 6 günümde parayı çıkartabileceğimi düşünmüyorum. Şu an hali hazırda 3 tane 110 kevel karakterim var, sadece gathering meslekleri üzerinde yoğunlaşıyorum. Daha hızlı ve daha verimli gold kasabilmek için ne yapmalıyım? Realm: Twisting Nether

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Acı çekersin biraz ama stoneleather farmlayabilirsin, yanına blood of sargeras da düşüyor onunlada prolonged pot yaparsın ama en son fiyatları baya düşmüştü.

800 meslek varsa (leatherworking smithing tarzı) broken shoredan legendary görevini alabilirsin o bi 120k getirir ama 800 yoksa sonradan yapsan bile olmuyor bi sonraki nether binasını bekliceksin

Onun haricinde eski raidleri farmlayabilirsin tüm karakterlerlinle. Çöp para olarak gelir baya yine.

1 hafta önce olsa 1 günde bile kasardın stoneleather+blood of sargeras ile ama baya düşürdüler fiyatları, daha çok uğraşırsın ama yine yapılır gibi.

Edit: en iyi stonehide spotu, Azsuna - bloodgazer spotu araştırırsan bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 28 Nisan 2017; 0:18:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 110 karakterlerinde meslek felan yok mu?

LW - BS 800 felan varsa broken shore da legendary craft görevi var 2-3 saat sürüyor yapman blood of sargeras sorunun yoksa :D 150k golda felan satılabiliyor.
  • 7.2 fiyatların içine etti, ondan önce hafta da 1.5m kasıyordum gerisini sen düşün. Rekorum günde 750k gold.
    Şuan baktığımda neredeyse tüm meslek ürünleri düşmüş, ben al-sat yaparak kasıyordum yani fiyatın düşmesi karımı baya düşürüyor. Yine kasılır da daha fazla zaman gerekli eskiye oranla.
    ---------
    Gold için TSM (addon) kullan mutlaka. Forumda konu açmıştım oradan bakabilirsin.

Neyle kasıyordum ?

Ağırlıklı olarak Enchat yap sat, ürünleri ah den al-bas sat.
    Onun harici fiyatı düşen ve satış oranı yüksek ne varsa alıyordum.
    Mesela 2k chaos cristal alırdım (düşük fiyattan) bunların hepsini enchat yapardım 1 hafta içinde eritirdim hepsini ve hiç durmazdım devamlı al-sat.
    Eğer fiyat çok düşerse hepsini ben alıp yüksek fiyattan satardım.
    Bi enchattan 4k karım olurdu (bazen o da, şuan kendisi 4k değil) 50 tane sattığını düşün
    Birde ah bakarken realm time ile 20:00-00:00 arasında abanıyorsun onun harici gelip giden az oluyor, zamanına değmiyor.
    ---------
    Eklemeyi unuttum: Alt karakterlerimde alchemy- Inscrip felan var onlarıda kullanırdım, alchemy ile her rank 3 proc döndüğünde kar ederdim inscrip ile de trinket bas sat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 28 Nisan 2017; 0:49:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

7.2 fiyatların içine etti, ondan önce hafta da 1.5m kasıyordum gerisini sen düşün. Rekorum günde 750k gold.
    Şuan baktığımda neredeyse tüm meslek ürünleri düşmüş, ben al-sat yaparak kasıyordum yani fiyatın düşmesi karımı baya düşürüyor. Yine kasılır da daha fazla zaman gerekli eskiye oranla.
    ---------
    Gold için TSM (addon) kullan mutlaka. Forumda konu açmıştım oradan bakabilirsin.

Neyle kasıyordum ?

Ağırlıklı olarak Enchat yap sat, ürünleri ah den al-bas sat.
    Onun harici fiyatı düşen ve satış oranı yüksek ne varsa alıyordum.
    Mesela 2k chaos cristal alırdım (düşük fiyattan) bunların hepsini enchat yapardım 1 hafta içinde eritirdim hepsini ve hiç durmazdım devamlı al-sat.
    Eğer fiyat çok düşerse hepsini ben alıp yüksek fiyattan satardım.
    Bi enchattan 4k karım olurdu (bazen o da, şuan kendisi 4k değil) 50 tane sattığını düşün
    Birde ah bakarken realm time ile 20:00-00:00 arasında abanıyorsun onun harici gelip giden az oluyor, zamanına değmiyor.
    ---------
    Eklemeyi unuttum: Alt karakterlerimde alchemy- Inscrip felan var onlarıda kullanırdım, alchemy ile her rank 3 proc döndüğünde kar ederdim inscrip ile de trinket bas sat.

acaba kaç gün sürer token edecek goldu biriktirmek ? sosyal hayatı öldürür mü onca saat farm vs.

• uçma aldıktan sonra starlight rose farmlamak da kolaylaşıyor en az 2 yıldız yaptıktan sonra özellikle
  • şuanki durumu bilmiyorum, bıraktım tomb'a kadar. önceden sadece oyunu oynayarak (blood sargeras) token çıkıyordu. en çok gold getiren mesleğe bakıp uğraşmak lazım. youtube kanallarına bakın, güncel kalırsanız her zaman karlı çıkarsınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.