Şimdi Ara

TOGG'un gerçek yol koşullarındaki test sürüşleri devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TOGG'un gerçek yol koşullarındaki test sürüşleri devam ediyor

Kısa süre önce kış testlerinin devamı için Arjantin'e gönderilen TOGG C-SUV'un yol testleri ülkemizde de devam ediyor. Şirket, bu süreci gösteren yeni bir video paylaştı.

TOGG'un paylaşımında; "Tüm güvenlik önlemlerimizi alarak gerçek yol koşullarında yaptığımız kullanıcı deneyimi testlerimiz planlarımız doğrultusunda devam ediyor." ifadelerine yer verildi.

Paylaşılan videoda, güvenlik araçlarının arasında iki adet TOGG C-SUV prototipinin yollarda olduğunu görüyoruz. Arkadaki aracın kamuflajı öndekine göre daha yoğun. Panjuru tam görünmüyor fakat gözlerimiz bizi yanıltmıyorsa öndeki araçtan biraz daha farklı gibi görünüyor.

TOGG'un Gemlik fabrikasının açılmasına az kaldı. 29 Ekim'de yapılacak törenle fabrikanın açılışı yapılacak. Açılış töreninde TOGG C-SUV ve şirketin planladığı diğer modellerle ilgili daha fazla bilgi öğrenmeyi umuyoruz. Konuyla ilgili detayları siz değerli okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

• Adamlar şarj istasyonlarını bile ürettiler ve halen niye güvenmiyorsunuz.
    Aracın iyi olup olmaması değil konu gözünüze dahi inanamıca kadar körleştiniz mi.
    Amacım hükümeti desteklemek değil ama cidden gözünüzü açın araba cidden yapıldı iyi mi kötü mü alınabilir mi görücez ama boş konuşmayın cidden

Şahsen bu aşağıdaki saçmalık ve bu gibi saçmalıklardan sonra bu aracın üretilebileceğine inanasım gelmiyor, satışa çıkıp insanlar almaya ve bende yollarda görmeye başladığımda sanırım inanabilirim. Fiyatı ayrı bir tartışma konusu ancak, bu aşağıdaki markaya verildiği söylenen 40 milyon EUR ne oldu ? Bu olay tam olarak neydi ? Para nerde ? Bu araçlara nerde ?

https://www.yeniakit.com.tr/haber/yerli-otomobil-2016da-yollarda-99731.html

konuda hala inanmıyorum vs diyenler var.

togg firması arkasında 5 büyük şirket var ve bunlar milyar tl ler vererek bu işe girdiler. bu firmalar enayi mi siyasi kandırmaca için kendi şirketlerini ve adlarını tehlikeye atsın.

proje başına getirilen isim gürcan karakaş

Alman ekonomi gazetelerinden Handelsblatt’ın yaptığı araştırmada, Almanya’nın en büyük 30 şirketini yönetmeye aday 100 yöneticiden biri olarak seçildi.

TruGo isimli firma da kuruldu ve şarj istasyonları montajları başladı.

fabrika yok denildi fabrika açıldı. seri üretim yok dediler üretim yavaştan başladı.

yani iş tüm ciddiyeti ile ilerliyor ama hala hazımsızlar bir kulp takma yarışındalar.

yapılan bir işi de beğenin be kardeşim. klavye başından sallamak sizi rahatlatmasın

Ortada fabrika ve ekip yokken nerede yapıyorlar bu aracı artık seçim vaadi olmaktan çıkması lazım diye ben de eleştirdim zamanında ancak şuan fabrika kuruldu ve seri üretim için kısıtlı bir süre kaldı.

Biraz araştırırsanız parçaların üretileceği fabrikalar bile belli ve test üretimleri bitti seri üretime geçiş bekleniyor.

Hâlâ nasıl inanmıyorsunuz ve insanlar bu görüşünüze katılıp artı veriyor anlamıyorum.

Kardeşim sen bu kadar safmısın ? bu araçlar italyadan alınan prototip araçlar hala üretim bandından çıkmış bir araç yok yani 00001 numaralı Togg üretilmedi siz hala kafanızı çalıştırıp bunu düşünemeden size gösterilen prototipleri savunuyorsunuz yok araç yok, keşke üretseler keşke bu araçlar üretildikten sonra Euro NCAP testlerine çıksa keşke bu araçların 20-30 tanesini sokaklar da görebilsek biz bu aracın çıkmasına karşı değiliz ortada bir yalan var ve sizin gibi insanlar buna inanıyorlar 6 tane prototip araç var ve sırf bunları götürüp götürüp test ettik diyorlar fabrikadan çıkacak 00001 araç yok ortada böyle bir üretim bandından araç çıksa akp bunu yedi cihana duyurmaz mı sanıyorsun ? her dakika reklamını yapmaz mı sanıyorsun ? Allah aşkına biraz kafanızı çalıştırın artık her gördüğünüzü sorgulamadan inanıyorsunuz

Şu Türkiye'nin en büyük problemi hep aynı. İktidarı, muahelefeti hiç fark etmiyor.

Bir şeyleri eleştiriyoruz, ben de eleştiriyorum ancak her şeyi körü körüne eleştirme cidden düşünmeden konuşmaktan başka bir şey değil.

İnanmıyorum diyenler, hiç sanayi ile bağlantılar var mı acaba? Biraz araştırsalar nice yan sanayilerin, nice işler yaptığını görebilirler.

Ama yok biz direkt eleştireceğiz. Huyumuz bu.

Birşeyi de eleştirmeyin ülkenizle gurur duymayı bilin. RR'den Bentley'e, Ferrari'den, Lamborghini'ye, Mercedes'ten, BMW'ye, Audi'ye kadar hemen hemen her markanın tasarımını Pininfarina yapmaktadır. Bizim milletimiz ne zaman ülkesiyle gurur duymayı öğrenirse Türkiye o zaman çağ atlar. Laf olsun torba dolsun diye konuşmayın gurur duymayı bilin Anadol ve Devrim'den sonra yarım kalan hikaye TOGG ile tamamlanacak 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Ya her seferinde aynı saçma muhabbet devam ediyor. Bayraktar'da da aynı şeyi yaptılar. İktidar destekçisi ayrı saçmalıyor, muhalif ayrı saçmalıyor. Hepimizin ulan bu hepimizin, bu ülkenin değeri, katma değeri ????

Bayraktar şöyle, Bayraktar böyle, şu başarı bu başarı bilmemne...

Dingilin biri gelip diyor ki, işte efendim adam "damat" olduğu için böyle. Yok bilmemne... Ya hasta mısınız? Bayraktar 10-15 sene önce de böyleydi, damat olduğu için böyle olmadı. Selçuk Bayraktar uçak mühendisi ve İHA SİHA yazılımlarını kendisi yazıyor. Bu yüzden başarılı. Siyasi görüşü şusu busu beni ilgilendirmiyor. Bir muhalif olarak ben kendileri ile gurur duyuyorum. Başarıları da daim olsun inşallah.

Sığ görüşlü arkadaşlara da benzer kafaya ulaşmalarını dilerim.

Devrim otomobillerinden sonra galiba ilk defa otomobil (çünkü kamyon ve otobüste yerli üretim markalarımız var) alanında "montaj sanayi" haricinde üretime geçecek. Dileğim seçim yatırımı olmasın, seçim işlerine kurban gitmesin bu da devrim gibi olmasın...

Şu görüş de komik, efendim biz alamayacağız bilmemne... Ya kamu alacak, ihraç edilecek, halk alsın diye yapılmıyor bu otomobil. Bir "marka", bir "değer" oluşturmak için yapılıyor. Alabilen alacak. Ha ne olur, teşvik sistemi yaparsın bir şey yaparsın, satışını iç piyasada da artırmayı amaçlarsın. Ancak asıl olay, İHA SİHA gibi bu işin "katma değer"ini yemek. Bir başarıya ulaşılır ve kendine bir pazar açabilirse (ki ne idüğü belirsiz Çinliler bile ülkemize gelip çatır çatır satarken) ülke için iktidar bağımsız olarak güzel katma değer sağlayacak bir ürünümüz daha olmuş olacak.

Halen köstek olmak isteyen isteyebilir, devam...

Boğaz Köprüsü yapılmasın diyenler gibi  

• Bunlarda abarttı

Video boyunca güvenlik güvenlik güvenlik eee ne anladık bundan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yılda kaç adet satacak onu görmek için takip ediyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şahsen bu aşağıdaki saçmalık ve bu gibi saçmalıklardan sonra bu aracın üretilebileceğine inanasım gelmiyor, satışa çıkıp insanlar almaya ve bende yollarda görmeye başladığımda sanırım inanabilirim. Fiyatı ayrı bir tartışma konusu ancak, bu aşağıdaki markaya verildiği söylenen 40 milyon EUR ne oldu ? Bu olay tam olarak neydi ? Para nerde ? Bu araçlara nerde ?

https://www.yeniakit.com.tr/haber/yerli-otomobil-2016da-yollarda-99731.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 6 Ekim 2022; 11:24:14 >

• B-veritas kullanıcısına yanıt
    Adamlar şarj istasyonlarını bile ürettiler ve halen niye güvenmiyorsunuz.
    Aracın iyi olup olmaması değil konu gözünüze dahi inanamıca kadar körleştiniz mi.
    Amacım hükümeti desteklemek değil ama cidden gözünüzü açın araba cidden yapıldı iyi mi kötü mü alınabilir mi görücez ama boş konuşmayın cidden

• Yol testleri için Arjantin'e gönderilme sebeplerini merak ediyorum ayrıca üzerinde Türkçe "güvenlik" yazan araçlar Türkçe konuşmayan Arjantin'de ne kadar mantıklı olabilir?
    Bence birşeyler gerçekten tamamlanmadan böyle PR çalışmaları yapmamalı Togg çünkü yanlış anlaşılma olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 5 Ekim 2022; 13:17:58 >
  • Yerli ve milli yandaş arabasi olacak,

"Alırsan Togg olursun LORD"

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1BilimAdamı kullanıcısına yanıt

Video Türkiyeden Özdilek felan var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1BilimAdamı kullanıcısına yanıt

Arjantine kış testleri için gitti bunun ile alakası yok bu ayrı bir şey

TOGG'un gerçek yol koşullarındaki test sürüşleri devam ediyorOtomobilin Mesut Abisiyoutube
    Togg, kış testleri için Arjantin'de
    https://www.youtube.com/watch?v=oRiFPHvFjdI&ab_channel=OtomobilinMesutAbisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 5 Ekim 2022; 14:7:15 >
  • Seçim haberi, Lütfen gerçek gündeme dönelim. Kemal bey, baş örtüsü özgürlüğünü güvenceye alacak.

• B-veritas kullanıcısına yanıt
    Ortada fabrika ve ekip yokken nerede yapıyorlar bu aracı artık seçim vaadi olmaktan çıkması lazım diye ben de eleştirdim zamanında ancak şuan fabrika kuruldu ve seri üretim için kısıtlı bir süre kaldı.

Biraz araştırırsanız parçaların üretileceği fabrikalar bile belli ve test üretimleri bitti seri üretime geçiş bekleniyor.

Hâlâ nasıl inanmıyorsunuz ve insanlar bu görüşünüze katılıp artı veriyor anlamıyorum.

• Birşeyi de eleştirmeyin ülkenizle gurur duymayı bilin. RR'den Bentley'e, Ferrari'den, Lamborghini'ye, Mercedes'ten, BMW'ye, Audi'ye kadar hemen hemen her markanın tasarımını Pininfarina yapmaktadır. Bizim milletimiz ne zaman ülkesiyle gurur duymayı öğrenirse Türkiye o zaman çağ atlar. Laf olsun torba dolsun diye konuşmayın gurur duymayı bilin Anadol ve Devrim'den sonra yarım kalan hikaye TOGG ile tamamlanacak 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• Merhaba Haberi yanlış yorumladınız sanırım, bu video dikkatli izlerseniz zaten Türkiye de çekilmiş, yol testleri Türkiye de yapılıyor. Arjantin de yapılanlar zorlu kış testleri...

• cunku guvenlik testi yapiyorlar ondan guvenlikden bahsediyorlar.muhtemelen oto arac takip mesafesi gibim bisiler deniyorlar araclar uretiliyor ama ilk part test icin kullanici almayacak bunlari .fabrikada bildin uretiliyor şuan :) ordan burdan gelmiyor takip ederseniz uretim asamalarini gorursunuz .ihada uretildi sihada uçak yerli yani :) yolcu ucagi flan mi sandilar yoksam :) gsisvsis neden bukadar komiksiniz.başka bi vaadi olan varsa görelim.batiya köle ol dolar düşsün yada kendin üret amborgolarla yaptirimlarla uğras .

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

sizin gibiler yanlış yapılan herhangi bir şeyi eleştirebilseydiniz bu hallere düşmezdik...

• erka1907 kullanıcısına yanıt
    @erka1907 O kadar doğru demişsiniz ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdelta -- 5 Ekim 2022; 16:18:07 >
  • konuda hala inanmıyorum vs diyenler var.

togg firması arkasında 5 büyük şirket var ve bunlar milyar tl ler vererek bu işe girdiler. bu firmalar enayi mi siyasi kandırmaca için kendi şirketlerini ve adlarını tehlikeye atsın.

proje başına getirilen isim gürcan karakaş

Alman ekonomi gazetelerinden Handelsblatt’ın yaptığı araştırmada, Almanya’nın en büyük 30 şirketini yönetmeye aday 100 yöneticiden biri olarak seçildi.

TruGo isimli firma da kuruldu ve şarj istasyonları montajları başladı.

fabrika yok denildi fabrika açıldı. seri üretim yok dediler üretim yavaştan başladı.

yani iş tüm ciddiyeti ile ilerliyor ama hala hazımsızlar bir kulp takma yarışındalar.

yapılan bir işi de beğenin be kardeşim. klavye başından sallamak sizi rahatlatmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bradley Cooper -- 5 Ekim 2022; 16:40:57 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.