Şimdi Ara

tofaş şahin yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar benim bi sorunum var cant ve lastikleri yeni değiştirdim lastik ince yanak altım yalnız aracın ön çamurluk ve lastik arası beş parmak kadar boşluk oluştu yayları kestirsem bi sorun olurmu + ve - yönleri bakımından yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orjinalden alıntı: matrix_82

selam arkadaşlar benim bi sorunum var cant ve lastikleri yeni değiştirdim lastik ince yanak altım yalnız aracın ön çamurluk ve lastik arası beş parmak kadar boşluk oluştu yayları kestirsem bi sorun olurmu + ve - yönleri bakımından yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Ben de ince yanak geniş tabanlı lastik taktırdım.Daha bir ay olmadı.Yayları falan indirdim.Önlerde bir sorun olmuyor arka tarafta sorun oluyor.Sağ tekerlek sürtüyor fakat sol tekerlek sürtmüyor.Onu ayarlatmaya çalışıyorum.
  • herseyı bırak..canını ve malını tehlikeye atıyorsun..
    Yay kestirilmesi yayın özelliğini bozar.
    Konfordan feragat, kütük gibi araç, artan yakıt tüketimi, sıkıntılı kullanım.
    paranıza yazık.

Getirisi nedir?
  • netten bayağı bir araştırma yaptım çoğu yay kestirmenin zararlı olduğunu söylüyor vaz getim artık bu sevdadan ilginiz için teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.