Şimdi Ara

TÖDER YGS-1(1-2 KASIM 2013) KİTAPCIK GELDİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
10
Favori
12.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi beyler bu sınava kolaydı diyip egonuzu şahlandırmanın manası yok.hem sınavada haksızlık etmiş olursunuz ayıptır. Sınav ne kolaydı ne de ahim şahım bir zorlukta. Normalin bir iki tik üstünde sınav. Güzel hazırlanmıştı absürt soru yoktu ygs sınavı paralelinde hazırlamışlar. 32 soru mat sorusu çözdüm 5 tanesi bilgiydi konuya hiç hakim değildim. Bi karışım sorusunu bilipte yapamadım . Fen tr sos normaldi. Sonuçlar açıklandığı zaman eksiklerimiz daha iyi çıkar ortaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matematik farklıydı, zorladı. Ama uçuk sorular da yoktu çözülebilirdi neredeyse hepsi. Matematik dışındakiler normal zorluktaydı, geometri kolaydı derim.
    Alttaki arkadaş doğru söylemiş felsefe de biraz zorlayıcıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pachelbel's Canon -- 2 Kasım 2013; 14:42:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Felsefe zordu bence :P geo kolaydı Türkçe de iyiydi mat da her denemeye göre az biraz daha zordu. Türkçe'de hangi dilbilgisi sorularını yapamadınız anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçesi çok kolaydı
  • Şuan baktım da, aslında zorlayıcı soruları yokmuş. Ama şu işlem sorusunu biri anlatabilirse çok hoş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: t.1132

Fzikte dişli sorusunun cevabı neydi?Pm'den söyleyebilir misiniz?

Ben 4 buldum matematikte cok oyalandim birde hoca saat 10.20 gece baslatti sinavi 12.45te aldi biseyde diyemedim yoksa sosyalide bitirirdim zaten tarihi yarilamistim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

quote:

Ben 4 buldum matematikte cok oyalandim birde hoca saat 10.20 gece baslatti sinavi 12.45te aldi biseyde diyemedim yoksa sosyalide bitirirdim zaten tarihi yarilamistim

2 oluyo o eminim.
    4 te dik bile olmuyo ki.

• Emre, Şeniz, Gürkan, Sedat ve karstik mağaranın yer aldığı coğrafya sorusunda yanlış bilgi veren kimdi?
  • Süre sıkıntısı olanlar (benim gibi) üstünde durup halledemezse sosyale bakamaz bu budur. Bilgi eksikliğinden ciddi bir durum. Tabi bu daha çok ygs için lysde ygs kadar süre etkisinin olacağını düşünmüyorum bilgi eksikliği dusunulmezse...

• Sınava girmeyen kalmadı sanırım 1-2 ekimdi çünkü. kitapçığı yanında olanlar alıntılarsa beni merak ettiğiniz sorular hakkında tartışabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onething

Süre sıkıntısı olanlar (benim gibi) üstünde durup halledemezse sosyale bakamaz bu budur. Bilgi eksikliğinden ciddi bir durum. Tabi bu daha çok ygs için lysde ygs kadar süre etkisinin olacağını düşünmüyorum bilgi eksikliği dusunulmezse...

daha çömez olduğunu varsayıp bu yorumuna gülüyorum. geçen sene mat sınavından çıkanlara sor bakalım niçin yapamamışlar. Sınav artık sadece bilgi veya sadecr yorum üzerine değil. İkisini bir arada kullanamayınca her şekilde süre sıkıntısı çekilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cs_hack05

quote:

Süre sıkıntısı olanlar (benim gibi) üstünde durup halledemezse sosyale bakamaz bu budur. Bilgi eksikliğinden ciddi bir durum. Tabi bu daha çok ygs için lysde ygs kadar süre etkisinin olacağını düşünmüyorum bilgi eksikliği dusunulmezse...

daha çömez olduğunu varsayıp bu yorumuna gülüyorum. geçen sene mat sınavından çıkanlara sor bakalım niçin yapamamışlar. Sınav artık sadece bilgi veya sadecr yorum üzerine değil. İkisini bir arada kullanamayınca her şekilde süre sıkıntısı çekilir.

Hangi üniversitede hangi bolumdesiniz ögrenebilirmiyim?

• Girdim iyi geçti. Dersanem özdebir o yüzden başka bi dersanede girdim ama o girdiğim kurumda da girdiğime pişman oldum. Etrafta fısıldaşarak kopya çekenler falan bile oldu, son derece ciddiyetsiz ortamdı. Sosyal dışında işlediğim işlemediğim bütün konuları çözmeye çalıştım. 110 net bekliyorum bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: cs_hack05

quote:

+ bi milyon

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim Beam

Töder-2 puanın 465, sıralamam 1800 küsür

Ygs puanım 411, sıralamam 26800 küsür

Demem o ki girmeyin bu sınava

iyi toplamışsın hocam 26.800 den 14 bine acaba 55kdan 13k ceken varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

quote:

quote:

2 oluyo o eminim.
    4 te dik bile olmuyo ki.

doğru hocam şimdi düşününce anladım ters almışım dönmeleri senin nasıl geçti hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

quote:

quote:

2 oluyo o eminim.
    4 te dik bile olmuyo ki.

doğru hocam şimdi düşününce anladım ters almışım dönmeleri senin nasıl geçti hocam

Yani MFTS yaptim.matematikte cok oylandim 60 dk falan.kaliteli sorular vardi.ama basitti geneli.
    Geo cok basitti ki ben geo cozemeyen biri olmama ragmen 5 dk da falan yaptim.

Fen cok basitti ilk defa biyoojide sık eleyerek yapmama gerek kalmadi.bilgi sorulari geneldi.fizikte cok rahat yaptim.kimya iyiydi.yani fen full bekloyorum ins.

Turkce paragraflar xguzeldi.dilbolgisi cok kolaydi finalin sinavlarinda dilbilgisi yapamama rağmen bunda yaptim.

Sosyal de tarih celiskide kaldigim sorular oldu.
    Cografya kolaydi sorulan bilgiler yuzeyseldi.
    Felsefe cok kolaydi sadece yorum vardi ve kolaylikla yorum yapilabiliyordu.

Din kolaydi ama 1 bilgi sorusu vardi yapamadım.

Yani sinav iyi gecti 150 ustu alrim diyorum su ana kadar bi matta yanlis birde dinde bos var.

Senin nasil gecti??

• Ben de sınava bugün girenlerdenim. Normalde Final'in kendi denemelerinde 50 dk filan artıyor bunda 20 dk filan arttı. Sayısal öğrencisi olduğumdan mıdır nedir Türkçe biraz zorladı. Dinden mezhep sorusunu boş bıraktım :D Bir de fizikte gaz basıncı sorusunun cevabı neydi bilen var mı a ve e şıklarında arasında alıp e yaptım
  • 11numara kullanıcısına yanıt
    hocam valla dediğim gibi hep hocanın yüzünden sosyal yetişmedi ama türkçe matematik 35 üstü gelir büyük ihtimal dediğin gibi matematik kolay ama uğraştırıcıydı fende ise bilmediğim konular vardı 5 boşum var fendede 28-29 yaparım diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: always smile

Ben de sınava bugün girenlerdenim. Normalde Final'in kendi denemelerinde 50 dk filan artıyor bunda 20 dk filan arttı. Sayısal öğrencisi olduğumdan mıdır nedir Türkçe biraz zorladı. Dinden mezhep sorusunu boş bıraktım :D Bir de fizikte gaz basıncı sorusunun cevabı neydi bilen var mı a ve e şıklarında arasında alıp e yaptım

B sanirim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.