Şimdi Ara

TÖDER ve 165 Dakika (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam dalga mı geçiyosunuz tam anlamadım ama isim değil de anlaşılması zor paragraf tarzındaydı :d

• var ve dün bir hoca matematik sorularını 40/40 çözdü ben baktığımda 1479 izlenmeydi en az 2000 kişi izlemiştir bence yorumlarda hocam kaldırın girmeyenler değiştircek falan yazıyordu sonradan gizledi hoca ama en az 1500 izlendi zaten.20 tl neredeyse satın alınacak bir deneme parası bunu tg için veriyoruz sonuçta ama çokta sağlıklı bir sonuç beklemiyorum şahsen biraz daha planlı olabilirdi her şey

• 13trance kullanıcısına yanıt

T. Kuhn ismiyle de sorulabilirdi aynı soru. Aslında paragraf soruları da bir filozoun düşünceleri temel alınarak oluşturuluyor. Paradigma da T.Kuhn'un bilin anlayışını yansıtan bir sözcük. Bilimin ilerlemeli değil sıçramalı ilerlediğini iddia ediyor diye hatırlıyorum. Eserinn ismi Bilimsel Devrimlerin Yasası imiş. Zaten eser isminde de Devrim kelimesini kullanmış paradigma değişimini anlatmak için

• İnanılmaz komik olay 165dkda çözüp internete yükleyecekler varsa yazık...
  • 165 dk da çözen varsa gerçekten saçmalık olmuş anlaşılan sıralama belirlemeyecek

• tahaozcann T kullanıcısına yanıt

sınavda öyle olursa değişen bir şey olmaz ama bu sınavın sıralamasını dikkate almamak lazım

• 13trance kullanıcısına yanıt
    Sınavda böyle olsa da oluyor malesef yetiştirebilenler dezavantajlı duruma düşüyor
  • tahaozcann T kullanıcısına yanıt

yok değişen çok şey olur tabii ki sadece bu sınav gibi bir kısım 135 bir kısım 165'de çözmez anlamında söyledim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.