Şimdi Ara

Töder Sıralama/ Gerçek Sınavda Sıralama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki sınavdaki sonuçları karşılaştırırsak, Arada ne kadar fark olur? Başka bir deyişle İlk 100 bine girecek olan tayfanın ne kadarı Töder sınavına girmiştir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3/5 ile çarp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Töderx10
  • Troller blocklandı👍

• Hiçbir zaman gerçeği yansıtmaz iyi olsada kötü olsada o yüzden Yapamadıklarını öğren geç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş sınav boş sıralama
  • 90 net tyt ile ilk 200 k

• Yalnız arkadaşlar üzülerek söylemek gerekir ki geçen sene girmiş biri olarak gerçek sınavda töderden daha kötü gelcek ben töderden 3k olmuşken gerçek sınavda 25k oldum yani sizin gördüğünüz hayal ve sanırsam tek puan türünde birleşmiş sıralamaları daha da yığılacak çünkü her iyi insan tödere girmiyor ya da her iyi insan msü ile girmiyor kendinizi aldatmayın ilk senemde 25k yapıp 2.sene 26k yapmış biri olarak söylüyorum gerçek sınavda stres ve heyecan faktörünü de dikkate alın

• quote:

Orijinalden alıntı: starkhanesi

Yalnız arkadaşlar üzülerek söylemek gerekir ki geçen sene girmiş biri olarak gerçek sınavda töderden daha kötü gelcek ben töderden 3k olmuşken gerçek sınavda 25k oldum yani sizin gördüğünüz hayal ve sanırsam tek puan türünde birleşmiş sıralamaları daha da yığılacak çünkü her iyi insan tödere girmiyor ya da her iyi insan msü ile girmiyor kendinizi aldatmayın ilk senemde 25k yapıp 2.sene 26k yapmış biri olarak söylüyorum gerçek sınavda stres ve heyecan faktörünü de dikkate alın

Sen heyecan yapıyorsan hedefi olan herkes yapıyor. Stres yönetimi iyi olan öne geçer.

• Dediğim de o zaten son 2 senedir hayvan gibi yığılma oluyor obp 91 olmasına rağmen sadece o aralıkta 600 kişi attı gerisini sen düşün

• Geçen sene toderde 1k yapan arkadaşlarım 27 ve 35k yaptı YGSde. O yüzden asla belirleyici değil

• töderdeki sonuç ASLA hiçbir şey için bir belirteç değil lütfen kendinizi kandırmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.