Şimdi Ara

TOCA RACE DRIVER 2 ACİLLLL YARDIM, DELİRECEM.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, oyunu dvd olarak aldım, ama içinden çıkan dosyalarla crack yapamadım. Ne yaparsam yapayım disc bulunamadı felan diyo delirtti beni.
    Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
    Anladığım kadarı ile, oyunun içinde, oyunun cracklenmiş bir miniimage dosyası var. Bunun çeşitli versiyonları oluyormuş. Ayrıca her versiyonun kendine özel cd keyi oluyormuş.
    Bunları indirebileceğim, bir adres, ya da elimdeki ile ne yapmam gerektiğini bildirene çok teşekkür edecem.

PM den mesaj atabilirsiniz.

• Yokmu bileennnnnnnnn ????
  • US versiyonu optik okuyucuları sökmeni istiyor.
    Yani dvd,cdrom,cdr gibi sürücülerin bilgisayarından çıkar.(Şaka yapmıyorum)

EU versiyonu için tam crackli versiyon olduğunu duydum.
  • Dvd nin içinde mini image varsa onu daemon ile mount ediceksin.
  • Fifo, yaptım yav, DVDde crack var daemon var, mini image var, elemanın dediklerini yapıyorum yapıyorum olmuyor, sıkıldım iyice bu olaydan, kıracam dvd yi.
  • nerden aldın bu oyunu istanbuldamısın ben bi türlü bulamadım
  • Beşiktaş ta var. Şu ünlü tekerlemenin olduğu pasajda
    Amma velakin cracki çalıştırmayı başaramadım henüz.
  • p2p programlarında arattır. DC++ özellikle. Çok kaynak var. malum Toca cracki çok sorunlu bişey
  • daemon tools yada alcohol son versiyonu ile cok rahat calışıyor
  • Arkadaşlar bende bu oyunu emule ile indirdim fakat benim başımdaki bela başka, oyun 2 cd uzantıları rar, haliyle winrar ile açıyorum ama gel gelelim içindeki dosyaları faklı bir dizine kopyalamaya çalışsam password(şifre) istiyor, hatta içinde readme.txt'de var bunun içinede bakamıyorum yine şifre istiyor. Başına böyle bir olay gelen arkadaş yada bunu bilen biri varsa yardım ederse çok makbule geçecek, şimdiden teşekkürler.
    Not: emule ile ilk defa oyun indirdim.
  • batuhano
    yaptığım şeyi tam olarak anlatıyorum
    1. Oyunu dvd yi mount edip full kurdum
    2. Dvdden çıkan mini image'ı daemon tools ile mount ettim. (Daemon tools v. 3.41 ve emulationlar açık)
    3. Cdrom ve writerımın power kablolarını çıkardım.
    o kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.