Şimdi Ara

Tobey Maguire'li Spider-Man 4 İsteriz!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Tobey Maguire'li Spider-Man 4 İsteriz!!

Arkadaşlar amazing spider-man'leri izledim açıkçası ilk 3 seriyi zamanında izlemiş birisi olarak bu son spider-man'ler hiç hoşuma gitmedi. Andy Garfield denen tipide beğenmedim. Ben tobey Maguire'li Spider-man 4 istiyorum. Şimdi tobey Maguire yaşlandı diyeceksiniz ama Ben onu en son Great Gatsby'de izledim. Adam hala genç fit gözüküyordu. Bana göre hala Spiderman rahatlıkla oynayabilir. Bu sadece benim fikrim değil. Birçok kişi Tobey geri dönsün. Sam Raimi geri dönsün. Kirsten Dunst geri dönsün istiyorlar. Sizin fikirleriniz nedir?

• İstiyoruz da bu saatten sonra olmaz o iş.
  • Zor be dostum
  • Ah hocam valla su anda Beyaz Tvde Örümcek Adam 3 var. Bızım jenerasyon Örümcek Adamı Tobey ıle tanıyıp sevdiği için baskasını bu role yakıştıramıyor.

Keşke Tobey Reyız ıle bı ıkı devam daha cekılse. Çok İsterım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zor. Keşke olsa.
  • Hayatta bazen hatalar yapılıyor, bu serinin bitirilmesi de tarihteki büyük hatalardan biridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spiderman ilk iki filmi hariç çöptü. Hele şu yeni nesil spiderman berbattı.

• Tobey şuana kadar ki en iyi Spider-Man bana göre.Ama imkansız gibi bir şey tekrar oynaması.
  • Tobey'li Spiderman efsanedir, gerisi kestanedir. Ayrıca Spiderman 3 bence Tobey'in yer aldığı Spiderman serisinin en iyi filmidir diye düşünüyorum forumdaki bazı arkadaşların aksine.
  • Tobey çok yaşlı da degıl, danıel craıg 50lı yaslarda 007de oynuyor, Tom Cruıse de keza oyle. Son bi ıkı film çok iyi olur aslında

• Tobey iyiydi ama filmler iyi değildi özellikle üçüncü film leşti. Tıfıl bir Venom ve filmde doğru düzgün gözükmüyordu bile.

Amazing serisi daha iyiydi.

Son filmi izlemedim ama arkadaşım oyuncu seçimlerinin acayip saçma olduğunu söyledi. İzleyince göreceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr ahtapot olan versiyon en harika olanıydı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.