Şimdi Ara

##### TOBB ETÜ DONANIMHABER ÖĞRENCİ TOPLULUĞU ##### (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.093
Cevap
26
Favori
67.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hacettepe'de kadavra sayisi cok daha fazla ama ogrenci sayisi da fazla oldugu icin kisi basina oranlarsak TOBB'da bu sayi daha fazla olabilir benim de pek fikrim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sherseri.gnc S kullanıcısına yanıt
    Onu da kendi başlığında sorarsın artık
  • Ben şimdi B kurındayım bidahaki dönem bölüme geçmek yerine kayıt dondurucam tabi toeflı geçersem kyk bursum nolur

• eralg61 E kullanıcısına yanıt
    KYK burslar için hazırlığa 1 sene mühlet veriyor sonrasında uzatırsan kesiyor. En azından Bilkentte olan arkadaşıma böyle olmuştu. Okul bazında bir değerlendirme var mı bilmiyorum. Tavsiyem Eskişehir yolundaki KYK dan bilgi alman.
  • Herkes mezun mu oldu, ses yok konuda hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silentscream12

Herkes mezun mu oldu, ses yok konuda hiç

Mezun oldum şu an NASA'da çalışıyorum okulum sağolsun.
  • quote:

Vize programı açıklanınca millet bir sus pus olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkey

quote:

Tarihlerin açıklanmasından 4 gün sonraya mimari vizesi vardı. Allah'tan ertelettik Oğuz Hoca'ya

• quote:

quote:

niye gelmiyon layn antrenmanlara :W tanıdın mı beni :W
  • quote:

Orijinalden alıntı: madeonx

quote:

quote:

niye gelmiyon layn antrenmanlara :W tanıdın mı beni :W

Fikrim var ama çıkaramadım :D

• Arkadaşlar. Vakıf bi kaç senedir desteğini çekmiş deniyor. Okulun arkasindaki TOBB desteği nedir var mıdır yok mudur ? Stajlardaki torpiller falan diyolar. Bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim.

• TOBB un desteğinin etkisi nedir ne değildir hiç anlamadım 4 senedir. Ortak eğitim olayında tabii ki torpil var. Ama o kadar fazla seçenek var ki listede mutlak iyi araştırıp güzel bir yer bulabilirsin. Şu anda stajdan yazıyorum, torpil morpil olmadan ilk seçeneğe yazdım girdim.İsim olarak bir aselsan vs olmasa da burada verilen işten ortamdan memnunum. Peki neden çünkü araştırıp ta geldim :W
  • Bilkent varken tobb nedir ya? Benim mezun olduğum lise sizin üniversitenizden büyük (ankara ted koleji)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46B352547 -- 23 Şubat 2016; 10:01:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • la ne tür bi aklı havadasın. aralarında 22 sene kuruluş farkı olan okulu üstelik tobb son 10 senede kurulan listelerde bile görebileceğin zamanlarda yüz ölçüm kıyasına sokmak nedir. Hayır sen niye burayı takip ediyorsun ben onuda anlamadım. lel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan

Bilkent varken tobb nedir ya? Benim mezun olduğum lise sizin üniversitenizden büyük (ankara ted koleji)

Eğitimi binaların, büyük yeşil çimlerin verdiğini sanan, daha girmediği okulla hava yapmaya çalışan zengin çocuğu arkadaşım. Teknokentte çalıştığında iki okulun namını gerçek mühendislerden duymanı tavsiye ederim. Bu konu da senin gibiler için açılmadı. İlla boş yapacaksan daha güzel forumlar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunerkan

Arkadaşlar. Vakıf bi kaç senedir desteğini çekmiş deniyor. Okulun arkasindaki TOBB desteği nedir var mıdır yok mudur ? Stajlardaki torpiller falan diyolar. Bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim.

Rıfat Hisarcıklıoğlu her fırsatta gelir konuşma yapar. Rektör danışmanı hocalardan da duyum alıyorum. Öyle birşey yok. Daha geçen sene teknoloji merkezi bitti. Sağlam destek olmadan bitmez öyle projeler.

Torpil muhabbeti de her yerde var ama gideceğin herhangi bir yerden daha az. En azından şart koyuyorlar. Misal ortalaması 2 olan ve tai de müdür tanıdığı olan insan gidemezken 3 olan ve tanıdığı olmayan insan gidiyor. Öyle düşün.
  • Teşekkürler güzel bi açıklama oldu.

• quote:

quote:

Bilkent varken tobb nedir ya? Benim mezun olduğum lise sizin üniversitenizden büyük (ankara ted koleji)

Eğitimi binaların, büyük yeşil çimlerin verdiğini sanan, daha girmediği okulla hava yapmaya çalışan zengin çocuğu arkadaşım. Teknokentte çalıştığında iki okulun namını gerçek mühendislerden duymanı tavsiye ederim. Bu konu da senin gibiler için açılmadı. İlla boş yapacaksan daha güzel forumlar mevcut.

Zengin değilim %75 burslu okudum. Peki hangi yönleriyle tobb EE, Bilkent EE'den daha iyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46B352547 -- 24 Şubat 2016; 7:08:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Zengin değilim %75 burslu okudum. Peki hangi yönleriyle tobb EE, Bilkent EE'den daha iyi?

Ben bilkent tobb dan üstündür veya tobb bilkentten üstündür demiyorum. Bunu kendin belirle başkalarının düşüncelerini gelip burada bana satma demek istiyorum. Ama madem bilmek istiyorsun bizim gözümüzü kapatarak yaptığımız şeyleri bazı arkadaşlar "bunlar çok zor çözemiyoruz bi bakıversene" diyince, dönem boyu 0 aldığı dersten en yüksek notla geçince, "biz analogu 2. sınıfta alıyoruz siz 3. sınıfta mı alıyorsunuz?" diyip devre analizini anlatınca ve içeriğini anlatınca "siz niye bu kadar detaylı görüyorsunuz yeaaaa" diye bir tepki ile karşılaşınca veya staj alanlarında görünce insan sorguluyor ister istemez. Tabii bunlar benim gördüklerim. Bilkent sosyalleşme açısından, yapılan etkinlikler açısından başarılı bir okul ve eğitiminin tobbdan aşağı kalır olmadığına da eminim zira öbür türlü bu isim olmazdı. Ama 10 senelik bir okulu 30 senelik bir okulla karşılaştırma ve buraya gelip bunu beyan etme ihtiyacını hissetmen (evet senin gibi bir insanın bile) tobb un doğru yolda olduğunu gösteriyor.

Uzun lafın kısası, başka insanların görüşlerini bize beyan etmeden önce kendin de bunların üzerinde düşün "acaba sunduğum argümanlar ne kadar saçma" diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunerkan

Teşekkürler güzel bi açıklama oldu.

Önemli değil. Okulun 6-7 sene önceki durumu ile şimdiki durumunu aynı sanan bir sürü insan var ve bunlar artık değişti. Başka insanlardan öğrenmek yerine direk şu anda okuyan ve bu olaylarla yakından ilgili insanlardan bilgi alman daha doğru olur. Bu nedenle sormak istediğin başka sorular varsa çekinmeden sor.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.