Şimdi Ara

##### TOBB ETÜ DONANIMHABER ÖĞRENCİ TOPLULUĞU ##### (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.093
Cevap
26
Favori
67.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

saat 11-12 den sonra ulaşımın bittiği bir şehirden bahsediyoruz . geçiniz.

mega köydür ankara. daha ötesi yok

senin tip böyle bişey heralde hocamhttps://si0.twimg.com/profile_images/378800000255925957/2b02647e48c577c79d2311ec6f3109d3.jpeg
  • quote:

kardeşim sen köy görmek için bi' izmire gel şöyle bir gez toz bir kaç yıl da yaşa anlarsın. ankarayı mumla ararsın. daha ötesi yok.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkey

quote:

senin tip böyle bişey heralde hocamhttps://si0.twimg.com/profile_images/378800000255925957/2b02647e48c577c79d2311ec6f3109d3.jpeg

• he he he.

ulan kimlerle ugraşıyoruz ya.

işinize bakın arkadaşım.
  • beyler ben toefl ı atladımda. ders kaydı 19una kadar bitmesi gerekiyomuş. hazırlıkta bugün gerekli belgeleri gönderdik dediler, öğrenci işleride biz daha almadık dedi. şuan uniformum açık değilmiş sanırım ama açılınca nasıl girip kayıt yapıcağımıda bilmiyorum. yardımcı olabilcek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbulpageat

beyler ben toefl ı atladımda. ders kaydı 19una kadar bitmesi gerekiyomuş. hazırlıkta bugün gerekli belgeleri gönderdik dediler, öğrenci işleride biz daha almadık dedi. şuan uniformum açık değilmiş sanırım ama açılınca nasıl girip kayıt yapıcağımıda bilmiyorum. yardımcı olabilcek varmı?

uniform.etu.edu.tr den kullanıcı adı ve şifreni girerek yapabilirsin. Genelde kullanıcı adı isminin ilk harfi ve soyismin olur şifren de tc kimlik numaran olur.
  • quote:

polemik yaratmak istemem ama gece ulaşım olmaması durumu sadece ankara için değil bir çok Avrupa şehrinde de olan bir durum. ben Belçika'da erasmus için bulunduğum dönemden hatırlıyorum orada da 12 den sonra metro, tramway veya otobüs bulamazsınız. yalnızca Cuma ve Cumartesi geceleri eğlenceden dönen insanlar evlerine gidebilsin diye NOCTUS adında gece otobüsleri vardır. o da yalnızca bahsettiğim iki gün saat gece 2 ve 4 te olur. Bu bahsettiğim şehir AB'Nin defactı başkenti olan brüksel. bu gece ulaşım yok ya köy burası olayı gerçekten komik oluyor Çok da büyütülecek bir mevzu değil esasında, 4 kişi birleşip taksiye binersiniz olur biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevall55

quote:

polemik yaratmak istemem ama gece ulaşım olmaması durumu sadece ankara için değil bir çok Avrupa şehrinde de olan bir durum. ben Belçika'da erasmus için bulunduğum dönemden hatırlıyorum orada da 12 den sonra metro, tramway veya otobüs bulamazsınız. yalnızca Cuma ve Cumartesi geceleri eğlenceden dönen insanlar evlerine gidebilsin diye NOCTUS adında gece otobüsleri vardır. o da yalnızca bahsettiğim iki gün saat gece 2 ve 4 te olur. Bu bahsettiğim şehir AB'Nin defactı başkenti olan brüksel. bu gece ulaşım yok ya köy burası olayı gerçekten komik oluyor Çok da büyütülecek bir mevzu değil esasında, 4 kişi birleşip taksiye binersiniz olur biter.

Adam üniversiteyi kötülemeye ant içmiş sen ne dersen de onun için bişey değişmez zaten :) Boşver

• bravo ya ne kadar sabit fikirlisiniz vallahi .

ankarada ulaşımın olmamasını okulu kötülemeye bagladınız ya ne desem boş.

neyse size güzel ankaranızda güzel okulunuzda mutluluklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkey

quote:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Burası TOBB ETÜ Donanımhaber Öğrenci Topluluğu sayfası. Burda Ankara'nın ne kadar güzel ya da kötü bir şehir olduğu konusunu tartışmak ne kadar mantıklı sizce? Burada üniversitemizle ilgili paylaşım yapalım konuyu uzatmayalım bence.

Not: Gece ulaşım olmaz, çünkü gece toplu taşıma araçlarının kullanılma sıklığı gündüzle aynı olmayacaktır. Şu hâliyle bile Toplu taşıma bir çok şehirde belediyeyi zarara uğratıyor, ancak belediyeler bu zararı öz kaynaklarından sübvanse ediyor. Etmeli de elbette, ama gece ulaşım olması konusu saçmalık. Gece dışarı çıkıp eğleneceksen, taksiye binmeyi göze alacaksın. Bırakın artık şu ekmek elden, su gölden mantığını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rustemturkmen -- 17 Eylül 2013; 22:28:41 >
  • ortak eğitime giriş i bırakma ihtimali olan varsa pm atabilirmi silmeden. tşk
  • Kitaplar fotokopi sorun olur mu arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

Kitaplar fotokopi sorun olur mu arkadaslar?

hiçbir şey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

Kitaplar fotokopi sorun olur mu arkadaslar?

hepsi fotokopiyse ödev notlarının %50 si gider online ödevleri yapamayacağın için ama o da 2-3 puanlık bir şey etki eder. Genel olarak bir sıkıntı olmaz yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visioneer -- 21 Eylül 2013; 1:58:27 >
  • Anladim tesekkurler arkadsslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feint-TR -- 21 Eylül 2013; 13:03:28 >
  • Bilgisayardan internete giremiyorum kablolu da olmadı

• Arkadaslar aralık itp sınavı icin kursa gitcem kafamda uc yer var bu kurslardan herhangi birine gitmis olan varsa önerilerini beklıyorm.
    1)prestige english
    2)active english
    3)candales english arkadaslar bu kurslardan herhangi birine giden var mı?
  • BerkKA B kullanıcısına yanıt
    bu dediklerin hakkında bir fikrim yok ancak ben sana american testing academy'i öneririm. yalnızca sınavla ilgili eğitim veriyorlar, sorular üzerinden teknik geliştiriyorlar. genel ingilizce ile ilgili çok büyük problemlerin yoksa toefl odaklı çalışmak daha doğru bence, bu yazdığım yer bu konuda iyi bence.

http://www.academytr.com/
  • Şimdi kulüp tanıtımları parça parça mı olacak genel bir tanıtım olacak mı kesin bir bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.