Şimdi Ara

TN veya Silvermoon Alliance Türk Guildi Arıyorum (yeni çömez player)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni oyuncuyum başlayalı henüz birkaç gün oluyor. Silvermoonda veya TN de Alliance Türk guildi arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 21 Mayıs 2017; 22:37:1 >

• bizim guildde sizin gibi yeni başlayan bazı arkadaşlarımız var hocam social üyelerede açığız. gelebilirsiniz istediğiniz zaman mesaj atmanız yeterli guildde officerım alımı ben yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 22 Mayıs 2017; 2:10:22 >
  • yeni başladıysan tn'de milyon tane türk guildi bulabilirsin.
  • TN de alliance guildi yok bu arada. Hepsi horde. evet TN de milyon tane türk guildi bulabilirsin. Alliance oynamak istiyorsan tek seçenigin silvermoon ! TN kadar olmasa da hatrı sayılır miktarda türk guildi bulunuyor.
  • silvermoon türk guildi bulamadım bir türlü.
  • infernum,AccépT,last kisss, the nest,kozmos,scream works, aftermoon,GameHønør,exen,WeCouldntDecide

seç beyen al. ama bu aralar oyuncu sayıları baya azaldı. silvermoondan twisting nether a göç edenler oldu. şahsen benim guild göç etti. bende bi silvermoon bi TN gidip geliyorum. Herhalde TN de devam edicem gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

infernum,AccépT,last kisss, the nest,kozmos,scream works, aftermoon,GameHønør,exen,WeCouldntDecide

seç beyen al. ama bu aralar oyuncu sayıları baya azaldı. silvermoondan twisting nether a göç edenler oldu. şahsen benim guild göç etti. bende bi silvermoon bi TN gidip geliyorum. Herhalde TN de devam edicem gibi.

Ben zaten tn'liyim de bi uğradım kasıyorum şimdi silvermoonda .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.