Şimdi Ara

Tm3 2016 sıralamaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene sıralamaların bu kadar yükselmesini neye bağlıyorsunuz? Talep mi edebiyatın kolaylığı mı? Ve sizce bu sene ilk 3 k için nasıl bir tablo görürüz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıralamaların düşmesini demek istedin herhalde hocam. 10 binden 15e gerilerse sıralama düşmüş oluyor çünkü. Sebebini ben de bilmiyorum. 2015 yılında da yükselmişti sıraamalar
  • PeteMitchell01 kullanıcısına yanıt
    Evet yanlış ifade etmişim.Demek istediğim şu

2014 te 3300

2015 te 2800

2016 da 2400

Olmuş

Neden böyle anlamıyorum

• Bence edebiyatın kolaylığı etkiledi. Bu sefer mf ler edebiyatı yapınca tm ler iyice geri sıralarda kaldı mf ler tercih yapmayınca sıralamalar düştü diye düşünüyorum.

• LordOfPantulon kullanıcısına yanıt
    Bu sene nasıl olur sizce ?

Tam tersine mfciler tercih yapmış istila etmiş olmuyor mu?

• Bence tercihle alakali çünkü ilerleyen sıralarda 40 50 30 k larda durum tam tersi

• Her yıl talebin daha da artması ilginç o zaman ya

• Scherzy S kullanıcısına yanıt
    Çevrem de pek mf olupta tm den tercih yapanı görmedim. Yapanlar da genel de hukuk işletme iktisat yazıyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordOfPantulon -- 29 Temmuz 2017; 16:8:52 >
  • Up

Bu yıl ne olur hocam aynen

• nightingale789 kullanıcısına yanıt
    Hocam pek bi araştırmışlığım, bilgim yok. Bence pdr psikoloji gibi bölümler (boün odtü gibiler hariç) ciddi düşmeler olacak gibi her sene bir sürü fakülte açılıyor. Hukuk ta üniversitelere göre değişiyo mesela 2015 - 2016 arası erciyes hukuk son girenler 2-3 k gerilemiş. Sdü de 700 kişi gerilemiş. Biraz karışık işler.

• Ben özellikle boun politikayı merak ediyorum arkadaşlar geçen seneki dev yükselişten sonra fikri olan???

• Scherzy S kullanıcısına yanıt
    boun sosyoloji mi bu? hedef orasıydı malesef 4500 oldum lysde batırmayla :D

sizin sıralamanız kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white4343 -- 29 Temmuz 2017; 17:50:6 >
  • Edebiyata kolaydı diyenler kendilerini en yakın camdan atsınlar zira ortalamalar 27,36'dan 21,80'e düştü.
  • edebiyat son yılların en kolay edebıyat sınavı olabilir çok mf girdi bu sene tm den onlar dusurdu ortalamyı hep bızım arkadaslardan yarı yarıya yapan var :D sallıyolar paso
  • tobreakuaro kullanıcısına yanıt
    O kadar oynaması imkansız. 2016'da da bir sürü sayısalcı edebiyata girmişti. 2017 kolay falan değildi, ortalamalar da ortada zaten. (AYRICA LÜTFEN +50 ÜSTÜ YAPAMAYANLAR SINAVA KOLAY FALAN DEMESİN)
  • pieceofme kullanıcısına yanıt
    +50 yaptım kolay diyorum? :D kaçan sorularımda turkce :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobreakuaro -- 29 Temmuz 2017; 18:44:23 >
    Öndeki mf lere göre şekillenecek gibi geliyor bana sonuçta geo Mat birlesti ayrıca ygs ve lys mat iyi yapan sayisallar direkt max 20 30 k nin icindedir bence . Her şey sanki sayisallar a göre şekillenecek gibi ne dersiniz bi sürpriz yaşanır mi siralamalar düşer mi geçen yılki gibi

• Hmm

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.