Şimdi Ara

TM İCİN SİRALAMAYA 0.63 E BÖLMEK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
4.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60klık sıralama 100k oluyor buna bölünce bu ne olm hani tercih dönemi gülecekti yüzümüz
  • Serhtt44 S kullanıcısına yanıt
    Hocam böl dediğine eminmisin sıralamaların eldeki verilerden daha düşük olduğuna kanaattir siz dinlediniz mi yoksa başkasından mı duydunuz ben dinliyodum lojistik falan demeye başladı 1milyonluk sıralama ile uğraşıyorlardı vakit kaybı diye izlemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OozedX O kullanıcısına yanıt
    Hocam carpmiyoruz boluyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xthehelpx X kullanıcısına yanıt
    https://m.youtube.com/watch?v=gF-O4v5AYCg

13:30 dan itibaren izle 0.63 bol diyor ama herkes aceleyle yanlıs soylemis diyorlar

• Videoda bölün diyor. Belki dili sürçmüştür. Çarpmak daha mantıklı çünkü ciddi anlamda MF'ler TM'lerin önünde EA'da.
  • Olabilir

• Çarpın demek istediler her halde çünkü sıralamalar gerileyecek tercihler yüz güldürecek diyip bölün derse sıralamalar gerilemek bir yana ilerliyorlar.Bence çarpın demiş olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peterrgriffenn kullanıcısına yanıt
    Insallah oyledir dili falan surtcmusdur.

• Hocam kağıda bakarak 3-4 kez bölün çarpın bölün dil sürçmesi değil adamlar böyle bir şey ortaya atıyor doğruluğu nedir onu bilmek lazım troll değildir umarım

• PEKİ TYT SIRALAMALARI NOLCAK?
  • xthehelpx X kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama insallah yanlis cikar

Yalnız şöyle bir şey sayısala 1,70 e bölün diyorlarsa eşit ağırlık içinde bölün demeleri gerekirdi.Yani 0,70 ile çarpın demek yerine 1,70 ile bölün deseler yaklaşık aynı sonuçlar çıkıyor yani bölün dedi galiba ya bu nerden çıktı şimdi neye göre tercih yapacağız biz

• adama mail falan atabilir miyiz ?

• Saçma değil mi ya ?
  • Bu yılki EA sıranızı, geçen yılın TM-1 karşılığını bulmak için 0,70’e, geçen yılın TM-2 puan türünün karşılığını bulmak için 0,68 katsayısına, geçen yılın TM-3 sıralamasını bulmak için 0,62 katsayısına bölmeniz yeterli olacaktır.

https://www.ntv.com.tr/yazarlar/sadik-gultekin/dort-mf-puan-turu-bu-yil-sadece-say-puan-turu-oldu-peki-mf-3-mf-4-puan-turleri,HaXjXb1vaky6WcteZhKnDQ

Saçma değil mi ?

• Peterrgriffenn kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam herkes tm daha iyi tercihte olacakken derken biraz moral bozucu oldu

• Hocam 63 ile çarpıp 100e bölmücek miyiz?

• Banada saçma geldi neyse diger uzmanlara bakalim ne diyecekler zaten ben programı izledim adamin bildigi pek bir halt yok cok itibar etmedim hemen 12 saatte verilerle bir puan hesabi yapmak

Ya saçmaladılar bence bu sene daha fazla sayısal var tm lerin önünde.

• Hocam bence 63 carpmak ve 100 bolmek demek istedigi ama 0.63 bol gibi bise cıktı dedigin gibi bence

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.