Şimdi Ara

Tm'ciler daha romantik ve sitede büyümüş çocuklardır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tmcilerin abisi yelken kulubüne gider, skateboard falan yapar babaları golf tenis gibi abuk subuk sporlar yapar ama sayısalcılar agresif ve hayatla kavgalı adamlardır.Sayısalcıların babası umursamazdır kahvede batak okey vs. oynar sayısalcılar halkı temsil eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu tipte tm. sinav oncesi sizi findik kadar beyniyle sinirlendirmeye calisiyor. icinizden sovun gecin.

• Bunu anana sorsana delikanlı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben neler diyom bu mnh ye verseler bana bunu ...

• What kind a kind is this

• TM'ciler o. çocuklarıdır. Nokta!
  • Azgın Teke kullanıcısına yanıt
    Bu adamı görmezden gelin. Arkadaş kısa kollu giyen kızlara tahrik oluyor bizdende tahrik olabilir aman diyim
  • gerçekten hukuk isteyip veya psikoloji vs. artık neyse sırf hayalleri için tm seçen insanlara kesinlikle bir şey demiyorum ama benim çevremde çoğu sayısalı yapamayıp 10 ve 11de tmye geçti.Bu adamlar çalışmadıkları ve kafası basmadıkları için tmye geçtiler.Orada da yapamadılar neticede.

Diğerlerine lafım yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi hayati kavgayla mucadeleyle gecen hukukcular degil.

• aksine tm yi hele de psikoloji bölümünü seçenler
    kendi yaşadıklarını hatta daha beterini yaşayanlara yardımcı olmak,insanları mutlu etmek için bu bölümü seçerler
    şahsen ben bu yüzden seçtim
    sonra okurken öğrendim ki
    biz sadece dertlerle ilgilenmiyormuşuz
    bildiğin tıp gibi birşey bu psikoloji
    tm nin tıpı diyebiliriz aslında
    farmakoloji dersi alıp ta ilaç yazamamız da ayrı bi ironi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Half Moon Syndrome -- 20 Haziran 2015; 18:41:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesnek

gerçekten hukuk isteyip veya psikoloji vs. artık neyse sırf hayalleri için tm seçen insanlara kesinlikle bir şey demiyorum ama benim çevremde çoğu sayısalı yapamayıp 10 ve 11de tmye geçti.Bu adamlar çalışmadıkları ve kafası basmadıkları için tmye geçtiler.Orada da yapamadılar neticede.

Diğerlerine lafım yok

Ne yazık ki benim tanıdığım birçok sayısal da "sayisalda çok bölüm var" mantığıyla bölümünü seçti sonuç hüsran

• ne sidik yarıştırıyorsunuz kuyrun acınız mı var ananı tmci bir adam mı sikti anlamadım ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.