Şimdi Ara

Tlkartla her 75 tl harcamaya 5 tl toplamda 25 tl worldpuan(Nisan ayı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
17
Favori
4.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

puan yüklendi ama online harcayabileceğim hiç bir yer bulamadım.online nerede harcayabiliriz bu gidişle bu puanlar yanar.

A101 de harcayın geçin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • param ve altungoldda geçmiyor.

turnaya yüklenebiliyor

• Kredi kartınız varsa, kredi kartına puan transferi yapıp, Migros sanal markette haracayabilirsiniz. Sanal market alışverişin yarısına kadar puanla harcamaya izin veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben world puanları hediye kartlarına atıyorum lcw ve migrosta oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseon

Ben world puanları hediye kartlarına atıyorum lcw ve migrosta oluyor

Kredi kartı varsa. TL karttan atılmıyor.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Kredi kartım yok hocam iki firmada yükleme yapıyor belki şubeden şubeye farklılık gösteriyordur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseon

Kredi kartım yok hocam iki firmada yükleme yapıyor belki şubeden şubeye farklılık gösteriyordur

Banka kartı puanından yükleme yapılmıyordu. Kasiyer denese de sistem el vermiyordu. Değişen kasalardan sonra olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Banka kartı puanından yükleme yapılmıyordu. Kasiyer denese de sistem el vermiyordu. Değişen kasalardan sonra olabilir.

Alıntıları Göster

Puanların son kullanımı dünmüş, unutmuşum kalıcı puan sanıyordum. :( Puanlar silinmiş. MH arasam geri yüklerlermi acaba hocam ? Alışamadık hangi kampanyada puan siliniyor silinmiyor. İyice takip etmek lazım. Ne dersiniz ?

• Extralarge kullanıcısına yanıt

Ben Yapı Kredi gibi bir bankanın geri yükleyeceğini zannetmiyorum ama arayın yine de. Belki kafalarına o an dank eder, eşref vakitlerine falan gelir bilemem :)

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

O zaman 25 TL için hiç uğraşmayayım hocam. Zaten kampanya şartlarında yazmışlar. Hata bizde :)

• Yapıkredinin puanlarını migrostan 2 bira aldım geçtim. Puan süreli olduğu için boşa ziyan oluyor.

• Avagadro kullanıcısına yanıt

Aynen hocam, bu unuttuğum bilmem kaçıncı puan :)

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Statü yüksekse yüklenir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.