Şimdi Ara

tj 75 için grafik kartları arasında geçiş (switchable graphics)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Packard Bell ve Acer bazı modellerinde " switchable graphics" teknolojisini destekleyen sürücüler sunuyor. Bu sayede düşük grafik işlem gerektiren uygulamalarda çalışırken intelin dahili ekran kartını devreye sokarak hem güç tasarrufu sağlanıyor hem de ısınma problemi ortadan kalkıyor. Tj 75 serilerinde bulunan "i " serisi işlemciler bu özelliği desteklediği halde uyumlu sürücü olmadığı için böyle bir nimetten faydalanamıyoruz. Eğer pb sitesine bu konuda yeterince mesaj atarsak bu isteğimizi dikkate alabileceklerini düşünüyorum ve desteklerinizi bekliyorum.

tj 75 için grafik kartları arasında geçiş (switchable graphics)

• Önemli bi konu. Araştırmalara devam edin. Nvidia'nın optimusu çok işe yarıyor.
  • i5+5730 lu asus ta da bu özellik kapalıymış.acer 5740 ve packard bell de kapalı olan gruptalar..optimus yüzünden gözümü gt335 li lg r590 a dikktim onu inceliycem bi ara.çünkü gerçekten çok işe yarar bir özellik bu ama pek fazla bilgisi yok milletin farkında bile değiller bu özelliğin kapalı olduğunun
  • peki bu özellik açılabildimi gelişme varmı?Switchable bir notebook alacağım hangisi olabilir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.