Şimdi Ara

Tiyatro VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalyaspor Galatasaray maçında VAR rezilliği devam ediyor, Musleranın tekmesi kırmızı kart penaltı, Donk un golü faul adamın kafasına koluyla bastırıp kafayı vuruyor gol iptal edilmiyor, son dk Muslera adamı itiyor penaltıyı görmüyorlar

Mobilden girdiğim için videoları ekleyemedim twittera girin bakın

Bu şekilde haksızca kazanıp şampiyon olsanız ne yazar, Türk futbolundan bi halt olmaz, bunları kimse desteklemese Tff ve yayıncı kuruluş 3 takımı bu kadar kollamaz, İstanbulda yaşamayıp İstanbul takımı tutanlar yüzünden futbolumuz bu halde.Avrupaya hakem destekli puanlar alarak gidiyorlar sonra niye başarımız yok, olmaz tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Var olmasa ilk yarıda gs öne geçmişti zaten

ha bir de antalya'nın penaltı pozisyonunu verseydi, gs'nin olmayan penaltısını da verirdi. çünkü cücü...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • klasik gs işte her hafta bir şey oluyor
  • Gol pozisyonu cidden faulmüş ya, maç içerisinde göremedim en son gösterilen açı çok net faul. Neyse bir şey demiyorum artık, boş yere ceza yemeyelim

• Musleranın pozisyonu tertemiz

PEnaltı kararı yanlıştı VAR düzeltti.

Donkun golü tertemiz

Musleranın son dk poizisyonu antalyalıya sarı kart

• Senin G.saray’la alakalı nasıl bir kuyruk acın var yav? Sürekli böyle konular açıyorsun. Kötü bir anı yaşadıysan anlat bilelim dalga geçmeyiz söz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Gol pozisyonu cidden faulmüş ya, maç içerisinde göremedim en son gösterilen açı çok net faul. Neyse bir şey demiyorum artık, boş yere ceza yemeyelim
    Hiçbir şey diyemezsin. Antalya maçında senin kalecin atıldı mı oyundan, O zaman konuştun mu böyle? Lens adamın bacağını kırmak için girerken neden VAR devreye girmedi? Anca çamur atın izi kalsın, sanki tek bize hata yapılıyormuş gibi. Geçen sene de hakemlerle yürüdünüz yürüdünüz, bir Alnya maçında lehimize hata yapıldı konuşup durdunuz. Lehinize olunca baldan tatlı, rakibe bir kere yapıldı mı aman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Senin G.saray’la alakalı nasıl bir kuyruk acın var yav? Sürekli böyle konular açıyorsun. Kötü bir anı yaşadıysan anlat bilelim dalga geçmeyiz söz :D
    Arenadaki maçları bir hatırla

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Hiçbir şey diyemezsin. Antalya maçında senin kalecin atıldı mı oyundan, O zaman konuştun mu böyle? Lens adamın bacağını kırmak için girerken neden VAR devreye girmedi? Anca çamur atın izi kalsın, sanki tek bize hata yapılıyormuş gibi. Geçen sene de hakemlerle yürüdünüz yürüdünüz, bir Alnya maçında lehimize hata yapıldı konuşup durdunuz. Lehinize olunca baldan tatlı, rakibe bir kere yapıldı mı aman.

Alıntıları Göster
    Beni başkaları ile karıştırma Beşiktaş bölümüne gir bizim lehimize bi hata yapıldığında utandığımı, hak etmediğimizi yazarım. Sizin gibi size olduğunda problem etmeyip başkasına olduğunda ortalığı yangın yerine çevirmiyorum.

• Hangisini? O kadar fark attık ki bunlara karıştırıyorum :)

• baba fenerlisi bjklisi bitiyor küme düşmemeye oynayan bursalısı başlıyor, bu işler nasıl olacak böyle ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

baba fenerlisi bjklisi bitiyor küme düşmemeye oynayan bursalısı başlıyor, bu işler nasıl olacak böyle ya.
    Fatih Terim'i durduramayacaklarını bildikleri için topu bir oldu. Olay bu
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Her farkta acıları daha da büyüyor.

• Ağa on değilde Muslera'nın pozisyonu 2 metre ceza sahası dışında nasıl penaltı oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Fatih Terim'i durduramayacaklarını bildikleri için topu bir oldu. Olay bu

Alıntıları Göster
    topu bir olsun, sıkıntı yok.. topları, tüfekleri, tweetleri neleri varsa gelsinler hocanın dediği gibi hepsiyle başa çıkabiliriz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.