Şimdi Ara

TiVo stream 4K (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
39
Favori
73.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet hocam kargoya verildi. Benim karttan da bir sonraki gün çekim yapıldı ondan sonraki gün de kargoya verildi.

Amazon genelde ürün kargolama sürecine girdiği anda çekim yapıyor, o ana kadar bekliyor. Bence bekleyin ama isterseniz müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertas71 E kullanıcısına yanıt
    yok üstad hiç olmadı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Evet hocam kargoya verildi. Benim karttan da bir sonraki gün çekim yapıldı ondan sonraki gün de kargoya verildi.

Amazon genelde ürün kargolama sürecine girdiği anda çekim yapıyor, o ana kadar bekliyor. Bence bekleyin ama isterseniz müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

cevabınız için teşekkür ederim ,bir soruma daha cevap verirseniz sevinirim.bankanın kuru daha makul olduğu için dolar cinsinden sipariş verdim acaba bu yüzden olabilir mi diye düşünüyorum.siz dolar olarak mı yoksa Türk Lirası cinsinden mi sipariş verdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gewa

cevabınız için teşekkür ederim ,bir soruma daha cevap verirseniz sevinirim.bankanın kuru daha makul olduğu için dolar cinsinden sipariş verdim acaba bu yüzden olabilir mi diye düşünüyorum.siz dolar olarak mı yoksa Türk Lirası cinsinden mi sipariş verdiniz.

Alıntıları Göster

Evet ben de dolar kuru üzerinden siparişi verdim çünkü dediğiniz gibi amazon’un belirlediği kur çok yüksek oluyor. Onunla herhangi bir alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü ben yıllardır bu şekilde sipariş veriyorum. Belki şu an ürünü temin etmekte bir sıkıntı yaşanıyordur. Zaten standard shipping seçeneği seçildiğinde teslimat süresinin nispeten daha uzun olduğu göz önünde bulundurularak bazen kargoya veriliş uzun sürebiliyor, bazen de hızlı kargo seçeneği ile siparişi vermişsiniz gibi işlem çok hızlı ilerliyor.

• quote:

Evet ben de dolar kuru üzerinden siparişi verdim çünkü dediğiniz gibi amazon’un belirlediği kur çok yüksek oluyor. Onunla herhangi bir alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü ben yıllardır bu şekilde sipariş veriyorum. Belki şu an ürünü temin etmekte bir sıkıntı yaşanıyordur. Zaten standard shipping seçeneği seçildiğinde teslimat süresinin nispeten daha uzun olduğu göz önünde bulundurularak bazen kargoya veriliş uzun sürebiliyor, bazen de hızlı kargo seçeneği ile siparişi vermişsiniz gibi işlem çok hızlı ilerliyor.

Alıntıları Göster

muhtemelen dediğiniz gibi,işbankası sanal kartla sipariş verdim ama çekemese hata bildirirdi sanırım.beklemekten başka yapacak birşey yok o zaman.sabırla yanıt verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gewa

muhtemelen dediğiniz gibi,işbankası sanal kartla sipariş verdim ama çekemese hata bildirirdi sanırım.beklemekten başka yapacak birşey yok o zaman.sabırla yanıt verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Alıntıları Göster

Rica ederim. Yalnız sanal kartın limitini kontrol edin, limit süreli aktardıysanız çekileceği zaman sıfırlanmış olmasın.

• quote:

Rica ederim. Yalnız sanal kartın limitini kontrol edin, limit süreli aktardıysanız çekileceği zaman sıfırlanmış olmasın.

Alıntıları Göster

kontrol ediyorum hocam,teşekkürler.umarım cihazlar gelince hep olumlu deneyimlerimizi paylaşırız.

• adibes A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah bende denedim aslında öncesinden sipariş vermiştim 10 gündür kargo yola cikmamisti onu iptal ettim bu dediğiniz şekilde dış ipi ile aldım baya ucuza geldi acaba 2 dış ipimi alsaydım dahami ucuza gelirdi

• Hayır efendim 2 tane diş ipi ekleseniz bile gümrük ücretinde bir değişiklik olmuyor lakin başka bir fırsat yakaladım. Amazon.com sitesi üzerinden prime video üyeliğine ücretsiz üye olup amazon prime platformunda bir video izleyince 1 gün sonrasına 10$ ve üzeri alışverişlerde geçerli 5$ indirim kuponu veriyor. Böyle olunca da ürün 49$ fiyatından alınabilir. Tabi alışveriş tamamlandıktan sonra 1 ay sonrasına prime üyeliği ücreti kredi kartından tahsil edilmesin diye iptal etmeniz gerekir. Yeni alacaklar ya da daha önce almış fakat ücreti çekilmemiş arkadaşlar bilginize.

TiVo stream 4K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adibes -- 18 Nisan 2021; 3:11:52 >

• Tivo modemi bir gün görüyor, bir gün görmüyor. Modemi diğer cihazlar buluyor, sıkıntı yok. Yeniden başlatma seçeneğini de denedim. Modemi kapatıp açıyorum olmuyor. Ertesi gün çalışıyor. Kafasına eserse

• Arkadaşlar tivo’da yayın kaydetme seçeneği var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delpo41 -- 26 Nisan 2021; 11:25:48 >
  • beyler 14 nisandan beri siparişim bekliyor, aynı tarihlerde alanlar kargolama yapıldımı sizlere?

• Arkadaslar ihtiyacı olan varsa.
    Elimde ugreen usb 2.0 ethernet+3 usb hub var. Type c to usb aparati ile beraber dir. Tivoyu ethernetle baglamak icin uygun dur.
    Jelatinli kutusunda maliyeti olan 140 tl ye. verecegim.

https://m.n11.com/ugreen-20264-usb-ethernet-rj45-donusturucu-ve-usb-coklayici-P484615711

https://www.amazon.com.tr/dp/B07PNS821T/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_8AXR8P5XKXP0WDSWK0KB?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 23 Nisan 2021; 14:47:34 >

• Arkadaşlar cihazsa turkcell tv+ deneyen oldu mu markette var mı yükleniyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: orhancub

Arkadaşlar cihazsa turkcell tv+ deneyen oldu mu markette var mı yükleniyor mu?

Yüklenir tabi ki. Markette turkcell tv plus uygulaması mevcut.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 👍

• sizde bluetoth kulaklıktan (galaxy buds gibi) youtube tan vidyo izlerken sesler azda olsa gecikmeli geldiği oluyormu

• Wi-Fi de felan sorun yaşayan arkadaşlar var. Kararsız kaldım bende . İade işi felan uzun iş olur . Napsak bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: adibes

Hayır efendim 2 tane diş ipi ekleseniz bile gümrük ücretinde bir değişiklik olmuyor lakin başka bir fırsat yakaladım. Amazon.com sitesi üzerinden prime video üyeliğine ücretsiz üye olup amazon prime platformunda bir video izleyince 1 gün sonrasına 10$ ve üzeri alışverişlerde geçerli 5$ indirim kuponu veriyor. Böyle olunca da ürün 49$ fiyatından alınabilir. Tabi alışveriş tamamlandıktan sonra 1 ay sonrasına prime üyeliği ücreti kredi kartından tahsil edilmesin diye iptal etmeniz gerekir. Yeni alacaklar ya da daha önce almış fakat ücreti çekilmemiş arkadaşlar bilginize.

hocam sıfır hesap mı gerekiyor eski hesap olur mu ?

• Malesef bilgim yok hocam ama, 5 dolarlık indirimi amazon.com sitesi üzerinden 1 aylık ücretsiz prime denemesini başlatıp sonrasında da prime platformunda video izlemen karşılığında verdiği için yeni üyelik ile ilgili olduğunu düşünmüyorum lakin prime sitesinde video izledikten hemen sonra indirim gelmiyor bana yaklaşık 8 saat sonra indirim kullanabilirsin maili geldi. Sonrasında da ürünü alıp indirimden faydalandım. Hatta ödeme gerçekleşip kargo yola çıktıktan sonra bir mail daha geldi ve amazon.com üzerinden ilk alışverişini yaptığın için 10 dolar üzeri 5 dolar indirim kazandın diye bir mail daha geldi. Bilginize..

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.