Şimdi Ara

Tivibu Uydumu IPTV Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İnternette bu ikili arasındaki farkları tam olarak anlayamadım. Sadece geri al, kaydet ve duraklat artısı olduğunu gördüm iptvnin. Kampanya ile Tivibu iptv sinema paketi 11 tl, tivibu uydu süper paket 11,50 tl. Sizce hangisi daha mantıklı. Kullanan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

• bildiğim kadarıyla uydu normal uydu alıcısı içinde satın aldığınız paket var o kanalları turksat üzerinden izleyebiliyorsunuz, istediğiniz yere götürüp çanak anteni varsa bağlayıp izleyebilirsiniz.

ip tv de internet üzerinden çalıştığı için canlı yayında programı başa alma bazı önceki yayınlara bakma özellikleri var sanırım 4-5 gün öncesine kadar film tv programı v.s hepsini izleyebilirsiniz. ama cihazı başka bir yere söküp götüremezsiniz. özellikler açısından bana ip tv mantıklı geldi ben dün abone oldum 11tl ye tivibu uydu isterseniz referans sistemi var ve 1 tl ye bile alabiliyorsunuz haberiniz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O saydığın özelliklerin hiçbiri yok aslında, yani illa istersen şöyle var: Günde (abartısız) en az 5 kere aletin fişini çekerek yeniden başlatırsan bir süre yararlanabilirsin.
    Arıza kaydı açıp servis istersen de, anlaştıkları firmadan gelen ve bilgisayarla ütünün farkını henüz algılamış bir hanzo sana çözüm üretemeyecektir.
    10 ay için boşu boşuna cayma ücreti girmesin diye bu rezil tivibudayım, bitince kutularını uygun bir yerlerine montelesinler diye iade edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgili_bilgili

bildiğim kadarıyla uydu normal uydu alıcısı içinde satın aldığınız paket var o kanalları turksat üzerinden izleyebiliyorsunuz, istediğiniz yere götürüp çanak anteni varsa bağlayıp izleyebilirsiniz.

ip tv de internet üzerinden çalıştığı için canlı yayında programı başa alma bazı önceki yayınlara bakma özellikleri var sanırım 4-5 gün öncesine kadar film tv programı v.s hepsini izleyebilirsiniz. ama cihazı başka bir yere söküp götüremezsiniz. özellikler açısından bana ip tv mantıklı geldi ben dün abone oldum 11tl ye tivibu uydu isterseniz referans sistemi var ve 1 tl ye bile alabiliyorsunuz haberiniz olsun.

Hocam mobil hatta referansla mi üye oldunuz ? Eğer öyle üye olduysaniz ip tv mi bağlandı yoksa uydu mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.