Şimdi Ara

Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL'den başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçtiğimiz günlerde haber sitelerinde gördüğümüz üzere Tivibu yeni kampanyasının detaylarını internet sitesinde açıklamış.

Üyelik ücretleri, sitedeki fiyatlara göre 1 TL'den başlıyor (2 hat ve yüksek tarifeli numaralar referans verilirse) 12 TL'ye kadar çıkıyor.
    http://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-mobil-indirim-kampanyasi
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/turk-telekom-paketleri/kampanyalar/Sayfalar/tivibu-mobil-indirim-kampanyasi.aspx

• Turk telekom mobil malum bazı kullanıcılarına yapılan pazarlık sonrası ciddi indirimler yapmakta herhalde bu indirim yerine tivibu vermeye niyetli. Kime ne tutturursam hesabı. Açıkçası başka bir ihtmal aklima gelmedi. O kadar yüksek mobil faturası ödeyen varsa alabiliyorsa fatura indirimi alsın. Bunun yerine. Birde türkiye sartlarinda 24 ay tahadüt vermeyi kimseye tavsiye etmem.2.yıl sampiyonlar ligini tekrar alamazsa ve önemli bir spor organizasyonu yayınlamazsa ilginç olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 ay boyunca 1 TL ödeyeceğim dostum. Daha nasıl bir kampanya olabilir ki? Bedava vermek istemişte sembolik olsun diye 1 TL alıyor gibi :)
  • 9 TL'ye aldım aboneliğimi :)
  • Sürümden kazanacaklar heralde
  • Bu ne saçma iş ben 30tl ye izliyorum ne kadar iyi derken bunu gördüm kendim ve annemin no verdim 5tl çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

9 TL'ye aldım aboneliğimi :)

Uydu alıcı Hd mi? Değilse ücretini ödeyip hd uydu alici alabiliyor muyuz?

• nightmare777 N kullanıcısına yanıt
    Uydu hd hocam

• Şimdi tarife grubu 1'de olan 2 tane Türk Telekom hatlı bana referans olursa süper paketi aylık 9 TL alabiliyorum. Doğru mu anlıyorum? Öyle ise ve sadece smart kart'ı veriyorlarsa hemen üye olabilirim.
  • tivibu spor kanalının seneye kapanacağı söyleniliyor ama yinede 1 ile 5 tl belgesele verilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elephone E kullanıcısına yanıt
    Evet doğru hocam. Yalnız smart kart dediğiniz modül ise vermiyorlar. Modül bulsanız bile bu kampanya ile olmaz. Maalesef dandik Vestel alıcı kullanmanız gerekiyor
  • Benim de aklıma o geldi hocam. Zaten kapanınca kimseye satamayız diye şimdi ucuz fiyattan da olsa 24 ay taahhüte sokuyorlar böylece.
  • uydu cihazı değilde sadece modül alınabilyor mu? Bilgisi olan arkadaş var mı?

teşekkürler...

• Modül yoksa üstüne para verseler almam

• quote:

Orijinalden alıntı: tekyildiz44

tivibu spor kanalının seneye kapanacağı söyleniliyor ama yinede 1 ile 5 tl belgesele verilir.

Niye kapatılıyormuş ki? ne güzel avrupa maçlarını veriyorlar haa sinema kanalları harbiden dandik verdikleri filmler genelde vasat ve eski filmler ama belgesel de şu anda piyasanın açık ara en iyisi hem sayı olarak hemde hd olarak 1-9tl ye değermi bence değer hatta bedava diyebiliriz... zaten 24ay taahhütü mecbur yapıyorlar bekleyip göreceğiz de ben harbiden bu işe çok ayar oldum yaklaşık 1 seneye yaklaşacak kullanıyorum aylık 30tl ye ee iki numara ver 1-9tl ye aynısını izle harbi bozuldum yani aradaki fark çok büyük ve apsürt neden böyle bir kampanya yaptılar halen anlamış değilim ama önce spor kanalları kapanır belgeseller azalır vs olacak ise elde kalan cihazları da satmak ve batarken de ne toplarsak kar hesabı yapıyorlar ise o zaman hepimize geçmiş olsun ama bu işte kesinlikle bir şey var

• quote:

Orijinalden alıntı: tekyildiz44

tivibu spor kanalının seneye kapanacağı söyleniliyor ama yinede 1 ile 5 tl belgesele verilir.

http://www.ajansspor.com/futbol/haber/08-04-17/134770/tivibu-spor-kanali-kapaniyor-mu

Burada gereken cevap var.

Tivibu, tivibuspor 1 ismi için resmi başvuruda bulundu. Spor kanalını adamlar 5'e çıkaracak. Siz kapanıyor mu diyorsunuz. Burada amaç mobil hat transfer değişikliklerini önlemek.

• 11.04.2017 - 31.07.2017 Kampanya Tarihi, iyi daha çok varmış fenerbahçenin avrupaya katılması durumunda üye olurum yok ueafa mali kriterlerden dolayı ceza verir yada uefa kupalarına katılmayı hak kazanamazsak diye biraz daha beklemekte fayda var.
  • Türktelekomun resmi açıklamasını beklemek lazım bu ara ajanslara düşen ben sport da avrupa yayın hakkıyla ilgilendikleri benim demek istediğim 9 tl ye 24 ay sözleşme yapmak mantıksız 5tl belgesel için verilir ama Haziran ayına kadar kampanya devam edecek şahsi fikrim tivibu nun kesinlikle avrupa maçlarından çıkmaması çıkarsa ki dt tekeli yeniden canlanır fahiş fiyaylatla ama 1 tl bana çok ilginç geldi

• arkadaşlar yanlış mı anlıyorum???

1 - tivibu ya yeni üye oluyorum,
    2 - gelip kurulum yapıp hd uydu alıcı takıyolar,
    3 - ulusal kanalllar, belgesel çocuk vs kanallları açık,
    4 - 24 ay taahhüt ve 2 tane telekom referansı veriyorum,
    5 - referanslara göre 1, 5 veya 10 tl e 24 ay izliyorum...

doğru mu? öyleyse digitürke niye 25 tl verip duruyorum ki......
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Evet doğru hocam. Yalnız smart kart dediğiniz modül ise vermiyorlar. Modül bulsanız bile bu kampanya ile olmaz. Maalesef dandik Vestel alıcı kullanmanız gerekiyor

Cevap için teşekkür ederim.

Tivibu'da modül ve smart kart özelliği var. Smart kart modülün içine takılıyor, modül de televizyona takılıyor.

http://www.tivibu.com.tr/yardim/urun-ozellikleri/cam-modul

Eğer bu kampanyada aşağıda olduğu gibi modüllü üyelikte varsa hiç düşünmeden abone olacağım. Benim alabileceğim fiyat ayda 9 TL ve ayda 9 TL Tivibu süper paket için hiçbir şey değil. Modüllü Filbox ve Modüllü Türksat Kablo kullanıyorum ikisinde de BBC EARTH HD kanalı yok. Aynı şekilde bu 2 platformda da History Channel HD kanalıda yok. Tivibu güzel bir artı sağlıyor. Tabi bu kampanya sayesinde modüllü üyelik verecekse.

Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL'den başlıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.